Grorud 1 - 1 Moss — rezultat
Forma i statistika timova
Grorud Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Lokomotiv Oslo | A | 1-5 (1-0) | P | O |
| 09.11.2025 | Brattvag | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 02.11.2025 | Brattvag | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 07.05.2025 | Lillestrom | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 24.04.2025 | hodd | H | 3-1 (3-1) | P | O |
| 12.04.2025 | Baerum | A | 3-3 (0-0) | N | O |
| 10.04.2024 | Frigg | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 01.06.2023 | Raufoss | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 24.05.2023 | Skjetten | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 29.10.2022 | Asane | H | 3-1 (2-1) | P | O |
Moss Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Sandnes ULF | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 13.09.2026 | Haugesund | H | 1-4 (1-2) | I | O |
| 05.09.2026 | Stabaek | A | 2-3 (2-2) | P | O |
| 30.08.2026 | Strommen | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 26.08.2026 | Sogndal | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 22.08.2026 | Lorenskog | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 15.08.2026 | Bryne | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 10.08.2026 | ODD Ballklubb | H | 3-3 (0-2) | N | O |
| 02.08.2026 | hodd | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 26.07.2026 | Raufoss | H | 1-2 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | 92.6% | 92.8% | 91.5% | 92.8% | 92.5% | 90.4% |
| 1 | 3.27 12.6% | 3.27 12.6% | 3.25 30.0% | 3.20 12.3% | 3.24 29.1% | 3.60 44.0% | 3.15 7.4% |
| X | 3.62 8.1% | 3.62 8.1% | 3.70 3.9% | 3.50 7.9% | 3.69 3.7% | 3.50 1.4% | 3.40 9.3% |
| 2 | 2.01 12.3% | 2.01 12.3% | 2.00 16.7% | 2.02 12.2% | 2.01 15.9% | 1.93 22.8% | 2.02 10.4% |
| 0-2 | 2.26 33.9% | 2.26 33.9% | 2.30 16.4% | 2.35 30.9% | 2.28 3.8% | 2.37 7.1% | 2.25 32.8% |
| 3+ | 1.51 22.8% | 1.51 22.8% | 1.55 10.7% | 1.49 21.1% | 1.56 2.6% | 1.52 4.8% | 1.55 22.0% |
| 4+ | 2.36 48.4% | 2.36 48.4% | 2.50 22.0% | 2.25 39.8% | 2.33 12.6% | 2.30 7.0% | 2.45 41.6% |
| GG | 1.48 16.5% | 1.48 16.5% | 1.50 8.7% | 1.47 16.7% | 1.51 9.4% | 1.48 6.5% | 1.51 17.1% |
| NG | 2.47 27.8% | 2.47 27.8% | 2.38 15.0% | 2.50 28.6% | 2.38 15.6% | 2.45 10.9% | 2.38 25.6% |
| I2+ | 2.19 24.4% | 2.19 24.4% | 2.35 11.9% | 2.17 11.3% | 2.35 12.4% | 2.25 4.7% | 2.32 29.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice