Raufoss 1 - 5 Start — rezultat
Forma i statistika timova
Raufoss Domaćin
- Dao
- 1.5
- Primio
- 3
- GG
- 50%
- Bez primljenog
- 25%
- Bez datog
- 25%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Sogndal | A | - | I | U |
| 20.09.2026 | Stromsgodset | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 16.09.2026 | Elverum | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 13.09.2026 | ODD Ballklubb | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Kongsvinger | A | 9-1 (3-0) | I | O |
| 30.08.2026 | Sandnes ULF | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 26.08.2026 | Strommen | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 21.08.2026 | Ridabu | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 16.08.2026 | Asane | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 09.08.2026 | Haugesund | A | 7-2 (4-1) | I | O |
Start Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Sandefjord | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 16.09.2026 | Vindbjart | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 13.09.2026 | Brann | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 04.09.2026 | Aalesund | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 30.08.2026 | KFUM Oslo | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 22.08.2026 | Flekkefjord | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Fredrikstad | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 01.08.2026 | Viking | H | 0-3 (0-3) | I | O |
| 25.07.2026 | Kristiansund BK | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 18.07.2026 | Rosenborg | H | 0-3 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | 1. Division | Start | 4-0 (0-0) | Raufoss | I | O |
| 11.05.2025 | 1. Division | Raufoss | 0-0 (0-0) | Start | N | U |
| 26.08.2024 | 1. Division | Start | 1-2 (0-0) | Raufoss | P | O |
| 23.06.2024 | 1. Division | Raufoss | 2-1 (1-1) | Start | P | O |
| 20.08.2023 | 1. Division | Raufoss | 2-1 (1-0) | Start | P | O |
| 30.04.2023 | 1. Division | Start | 1-3 (0-0) | Raufoss | P | O |
| 17.09.2022 | 1. Division | Raufoss | 1-2 (0-0) | Start | I | O |
| 26.05.2022 | 1. Division | Start | 2-2 (2-1) | Raufoss | N | O |
| 29.09.2021 | 1. Division | Raufoss | 1-3 (0-2) | Start | I | O |
| 17.07.2021 | 1. Division | Start | 1-1 (0-0) | Raufoss | N | U |
| 25.08.2019 | 1. Division | Raufoss | 1-2 (1-0) | Start | I | O |
| 14.04.2019 | 1. Division | Start | 2-1 (0-0) | Raufoss | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | 92.6% | 92.2% | 91.2% | 93.0% | 92.7% | 90.2% |
| 1 | 5.77 24.6% | 5.77 24.6% | 5.50 15.4% | 5.55 26.1% | 5.85 9.3% | 5.90 28.3% | 5.35 5.9% |
| X | 4.33 8.8% | 4.33 8.8% | 4.40 4.3% | 4.60 15.0% | 4.55 7.8% | 4.75 18.8% | 4.30 6.2% |
| 2 | 1.48 9.8% | 1.48 9.8% | 1.48 5.7% | 1.43 12.3% | 1.46 4.6% | 1.43 12.3% | 1.45 3.3% |
| 0-2 | 2.33 8.4% | 2.33 8.4% | 2.50 2.0% | 2.40 8.1% | 2.25 2.2% | 2.47 9.8% | 2.50 9.6% |
| 3+ | 1.48 5.1% | 1.48 5.1% | 1.45 2.0% | 1.47 6.4% | 1.58 1.9% | 1.48 6.3% | 1.46 5.2% |
| 4+ | 2.27 8.5% | 2.27 8.5% | 2.25 0.0% | 2.25 6.3% | 2.19 3.9% | 2.20 12.0% | 2.22 9.4% |
| GG | 1.63 0.6% | 1.63 0.6% | 1.60 5.9% | 1.65 1.2% | 1.60 3.6% | 1.58 1.3% | 1.60 3.0% |
| NG | 2.14 1.4% | 2.14 1.4% | 2.20 7.3% | 2.10 2.3% | 2.19 4.3% | 2.25 2.3% | 2.18 4.8% |
| I2+ | 2.16 3.1% | 2.16 3.1% | 2.20 2.2% | 2.12 5.8% | 2.17 6.9% | 2.20 6.4% | 2.18 6.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice