Paragvaj - Kup Paragvaja — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 24 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Paragvaj - Kup Paragvaja.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
četvrtak, 01. oktobar 2026
sreda, 30. septembar 2026
četvrtak, 24. septembar 2026
sreda, 23. septembar 2026
utorak, 22. septembar 2026
četvrtak, 27. avgust 2026
sreda, 26. avgust 2026
utorak, 25. avgust 2026
četvrtak, 20. avgust 2026
sreda, 19. avgust 2026
utorak, 18. avgust 2026
četvrtak, 13. avgust 2026
sreda, 12. avgust 2026
utorak, 11. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 75% mečeva, a preokret se desi u 17% (uzorak: 12 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 4% (1)
- 1 8% (2)
- 2 29% (7)
- 3 21% (5)
- 4 17% (4)
- 5+ 21% (5)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.34 | 3.13 | +0.79 |
| 3+ golova | 44% | 58% | +14 pp |
| Oba tima daju gol | 31% | 63% | +32 pp |
| Pobede domaćina | 31% | 38% | +7 pp |
Uzorak prošle sezone: 32 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cristobal Colon JAS | 1 | 8.00 | 3.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| 1 de Marzo Pilar | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| 12 de Octubre | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Fulgencio Yegros | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Humaita | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Olimpia | 2 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 50% | 100% | 0% | D W |
| 2 de Mayo | 2 | 4.50 | 2.00 | 2.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Guairena FC | 2 | 4.50 | 2.00 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| 4 de Mayo | 2 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| General Caballero | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Atletico Tembetary | 2 | 3.50 | 2.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Rubio NU | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L D |
| SOL DE America | 2 | 3.50 | 3.00 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Club Guarani | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Deportivo Obrero | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Deportivo Recoleta | 2 | 3.00 | 2.50 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Nacional Asuncion | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Sportivo Trinidense | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Club Sp. San Lorenzo | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 100% | 0% | W D |
| Fernando De La Mora | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Independiente F.b.c. | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Sportivo Iteno | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| 29 de Setiembre | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Benjamin Aceval | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Cerro Porteno | 2 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Deportivo Santani | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Paraguari AC | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Sportivo Luqueno | 2 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D W |
| Libertad Asuncion | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Resistencia | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Sportivo Ameliano | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Tacuary | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.