Atletico Tembetary 2 - 0 Sportivo Iteno — rezultat
24.09.2026 19:00 • Paragvaj - Kup Paragvaja
Forma i statistika timova
Atletico Tembetary Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2026 | 1 de Marzo Pilar | A | 2-3 (2-3) | P | O |
| 30.11.2025 | Cerro Porteno | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 20.11.2025 | Sportivo Trinidense | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 10.11.2025 | Nacional Asuncion | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 31.10.2025 | 2 de Mayo | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 25.10.2025 | Sportivo Luqueno | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.10.2025 | 2 de Mayo | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 16.10.2025 | General Caballero | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.10.2025 | Libertad Asuncion | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 05.10.2025 | Club Guarani | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Sportivo Iteno Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.5
- GG
- 25%
- Bez primljenog
- 50%
- Bez datog
- 50%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2026 | Club Guarani | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 23.07.2026 | Deportivo Capiata | H | - | I | U |
| 01.10.2024 | Sportivo Carapegua | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 09.09.2024 | Independiente F.b.c. | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.07.2024 | Club Sp. San Lorenzo | H | 1-0 | P | U |
| 06.09.2022 | Tacuary | H | 2-4 (1-1) | I | O |
| 26.07.2022 | 2 de Mayo | A | 3-4 (0-2) | P | O |
| 07.07.2022 | Sol de Mayo | A | 0-1 | P | U |
| 13.10.2021 | Tacuary | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2021 | Mariscal Estigarribia | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 90.5% | 91.0% | 90.2% | 89.4% | 89.8% |
| 1 | 1.22 3.2% | 1.22 3.2% | 1.23 8.2% | 1.25 1.6% | 1.24 7.5% | 1.22 10.9% | 1.23 4.7% |
| X | 5.35 2.9% | 5.35 2.9% | 5.20 16.9% | 5.40 2.9% | 5.05 13.2% | 5.50 29.4% | 5.00 3.1% |
| 2 | 9.75 20.4% | 9.75 20.4% | 10.00 40.8% | 8.80 8.6% | 9.55 34.5% | 8.50 30.8% | 9.95 25.2% |
| 0-2 | 2.08 8.8% | 2.08 8.8% | 2.15 2.4% | 2.07 10.0% | 2.13 1.9% | 2.11 5.5% | 2.15 7.3% |
| 3+ | 1.64 7.2% | 1.64 7.2% | 1.60 3.0% | 1.65 8.6% | 1.62 1.2% | 1.57 3.7% | 1.61 5.9% |
| 4+ | 2.52 9.6% | 2.52 9.6% | 2.60 3.7% | 2.60 12.1% | - | 2.45 5.8% | 2.62 10.1% |
| GG | 2.24 14.9% | 2.24 14.9% | 2.25 15.4% | 2.22 12.7% | 2.21 12.8% | 2.20 10.0% | 2.25 17.2% |
| NG | 1.55 10.9% | 1.55 10.9% | 1.55 8.8% | 1.58 9.7% | 1.56 8.2% | 1.57 7.1% | 1.54 12.0% |
| I2+ | 2.30 5.0% | 2.30 5.0% | 2.45 2.0% | 2.35 9.3% | 2.46 1.6% | 2.35 6.0% | 2.45 7.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice