Peru - Primera División — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 252 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 28 | 17 | 8 | 3 | 46 | 19 | 27 | 2.3 | 59 |
| 2 | Universitario | 28 | 14 | 8 | 6 | 45 | 33 | 12 | 2.8 | 50 |
| 3 | Deportivo Garcilaso | 28 | 14 | 6 | 8 | 39 | 25 | 14 | 2.3 | 48 |
| 4 | FBC Melgar | 28 | 13 | 8 | 7 | 47 | 31 | 16 | 2.8 | 47 |
| 5 | Cusco | 28 | 14 | 3 | 11 | 41 | 40 | 1 | 2.9 | 45 |
| 6 | Cienciano | 28 | 13 | 5 | 10 | 48 | 40 | 8 | 3.1 | 44 |
| 7 | Alianza Atletico | 28 | 12 | 7 | 9 | 43 | 36 | 7 | 2.8 | 43 |
| 8 | Cultural Santa Rosa | 28 | 12 | 7 | 9 | 36 | 45 | -9 | 2.9 | 43 |
| 9 | Sporting Cristal | 28 | 12 | 5 | 11 | 49 | 40 | 9 | 3.2 | 41 |
| 10 | Sport Huancayo | 28 | 11 | 5 | 12 | 38 | 44 | -6 | 2.9 | 38 |
| 11 | Juan Pablo II College | 28 | 9 | 8 | 11 | 43 | 53 | -10 | 3.4 | 35 |
| 12 | Sport Boys | 28 | 10 | 8 | 10 | 30 | 29 | 1 | 2.1 | 34* |
| 13 | Atletico Grau | 28 | 9 | 6 | 13 | 26 | 31 | -5 | 2 | 33 |
| 14 | Comerciantes Unidos | 28 | 7 | 10 | 11 | 36 | 39 | -3 | 2.7 | 31 |
| 15 | FC Cajamarca | 28 | 7 | 7 | 14 | 41 | 52 | -11 | 3.3 | 26* |
| 16 | ADT | 28 | 6 | 8 | 14 | 29 | 42 | -13 | 2.5 | 25* |
| 17 | UCV Moquegua | 28 | 6 | 7 | 15 | 24 | 43 | -19 | 2.4 | 25 |
| 18 | UTC | 28 | 4 | 8 | 16 | 32 | 51 | -19 | 3 | 10* |
* Sport Boys: −4 boda — FPF Komisija za licence 16.07 + Liga 09.09 - Sport Boys
* FC Cajamarca: −2 boda — FPF Komisija za licence 16.07 + Liga 09.09 - FC Cajamarca
* ADT: −1 bod — FPF Komisija za licence 16.07 + Liga 09.09 - ADT
* UTC: −10 bodova — FPF/CCRD rezolucije 8/11/14/15 (2026) - UTC Cajamarca
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Garcilaso | 15 | 11 | 2 | 2 | 33 | 14 | 19 | 3.1 | 35 |
| 2 | Alianza Lima | 14 | 11 | 1 | 2 | 31 | 9 | 22 | 2.9 | 34 |
| 3 | Universitario | 14 | 9 | 3 | 2 | 25 | 12 | 13 | 2.6 | 30 |
| 4 | Sporting Cristal | 13 | 9 | 2 | 2 | 32 | 14 | 18 | 3.5 | 29 |
| 5 | Cusco | 14 | 9 | 2 | 3 | 24 | 11 | 13 | 2.5 | 29 |
| 6 | Sport Boys | 15 | 8 | 5 | 2 | 20 | 10 | 10 | 2 | 29 |
| 7 | Alianza Atletico | 13 | 8 | 4 | 1 | 23 | 10 | 13 | 2.5 | 28 |
| 8 | Cultural Santa Rosa | 14 | 9 | 1 | 4 | 24 | 19 | 5 | 3.1 | 28 |
| 9 | FBC Melgar | 14 | 8 | 3 | 3 | 28 | 15 | 13 | 3.1 | 27 |
| 10 | Cienciano | 14 | 8 | 3 | 3 | 27 | 15 | 12 | 3 | 27 |
| 11 | Atletico Grau | 14 | 7 | 3 | 4 | 16 | 9 | 7 | 1.8 | 24 |
| 12 | Sport Huancayo | 13 | 7 | 3 | 3 | 20 | 15 | 5 | 2.7 | 24 |
| 13 | Comerciantes Unidos | 14 | 5 | 6 | 3 | 17 | 13 | 4 | 2.1 | 21 |
| 14 | Juan Pablo II College | 14 | 5 | 5 | 4 | 25 | 21 | 4 | 3.3 | 20 |
| 15 | ADT | 15 | 5 | 4 | 6 | 19 | 17 | 2 | 2.4 | 19 |
| 16 | UCV Moquegua | 14 | 4 | 5 | 5 | 18 | 20 | -2 | 2.7 | 17 |
| 17 | FC Cajamarca | 14 | 3 | 4 | 7 | 24 | 30 | -6 | 3.9 | 13 |
| 18 | UTC | 14 | 2 | 6 | 6 | 14 | 19 | -5 | 2.4 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 14 | 6 | 7 | 1 | 15 | 10 | 5 | 1.8 | 25 |
| 2 | FBC Melgar | 14 | 5 | 5 | 4 | 19 | 16 | 3 | 2.5 | 20 |
| 3 | Universitario | 14 | 5 | 5 | 4 | 20 | 21 | -1 | 2.9 | 20 |
| 4 | Cienciano | 14 | 5 | 2 | 7 | 21 | 25 | -4 | 3.3 | 17 |
| 5 | Cusco | 14 | 5 | 1 | 8 | 17 | 29 | -12 | 3.3 | 16 |
| 6 | FC Cajamarca | 14 | 4 | 3 | 7 | 17 | 22 | -5 | 2.8 | 15 |
| 7 | Alianza Atletico | 15 | 4 | 3 | 8 | 20 | 26 | -6 | 3.1 | 15 |
| 8 | Cultural Santa Rosa | 14 | 3 | 6 | 5 | 12 | 26 | -14 | 2.7 | 15 |
| 9 | Juan Pablo II College | 14 | 4 | 3 | 7 | 18 | 32 | -14 | 3.6 | 15 |
| 10 | Sport Huancayo | 15 | 4 | 2 | 9 | 18 | 29 | -11 | 3.1 | 14 |
| 11 | Deportivo Garcilaso | 13 | 3 | 4 | 6 | 6 | 11 | -5 | 1.3 | 13 |
| 12 | Sporting Cristal | 15 | 3 | 3 | 9 | 17 | 26 | -9 | 2.9 | 12 |
| 13 | Comerciantes Unidos | 14 | 2 | 4 | 8 | 19 | 26 | -7 | 3.2 | 10 |
| 14 | Sport Boys | 13 | 2 | 3 | 8 | 10 | 19 | -9 | 2.2 | 9 |
| 15 | Atletico Grau | 14 | 2 | 3 | 9 | 10 | 22 | -12 | 2.3 | 9 |
| 16 | UTC | 14 | 2 | 2 | 10 | 18 | 32 | -14 | 3.6 | 8 |
| 17 | UCV Moquegua | 14 | 2 | 2 | 10 | 6 | 23 | -17 | 2.1 | 8 |
| 18 | ADT | 13 | 1 | 4 | 8 | 10 | 25 | -15 | 2.7 | 7 |
Rezultati
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
četvrtak, 08. oktobar 2026
sreda, 30. septembar 2026
sreda, 23. septembar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
petak, 04. septembar 2026
utorak, 01. septembar 2026
ponedeljak, 31. avgust 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
petak, 28. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
petak, 21. avgust 2026
nedelja, 16. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
petak, 14. avgust 2026
nedelja, 09. avgust 2026
subota, 08. avgust 2026
petak, 07. avgust 2026
četvrtak, 06. avgust 2026
nedelja, 02. avgust 2026
subota, 01. avgust 2026
petak, 31. jul 2026
ponedeljak, 27. jul 2026
nedelja, 26. jul 2026
subota, 25. jul 2026
petak, 24. jul 2026
ponedeljak, 20. jul 2026
nedelja, 19. jul 2026
subota, 18. jul 2026
petak, 17. jul 2026
nedelja, 31. maj 2026
subota, 30. maj 2026
petak, 29. maj 2026
ponedeljak, 25. maj 2026
nedelja, 24. maj 2026
subota, 23. maj 2026
petak, 22. maj 2026
nedelja, 17. maj 2026
subota, 16. maj 2026
petak, 15. maj 2026
utorak, 12. maj 2026
ponedeljak, 11. maj 2026
nedelja, 10. maj 2026
subota, 09. maj 2026
petak, 08. maj 2026
ponedeljak, 04. maj 2026
nedelja, 03. maj 2026
subota, 02. maj 2026
utorak, 28. april 2026
ponedeljak, 27. april 2026
nedelja, 26. april 2026
subota, 25. april 2026
četvrtak, 23. april 2026
sreda, 22. april 2026
ponedeljak, 20. april 2026
nedelja, 19. april 2026
subota, 18. april 2026
petak, 17. april 2026
sreda, 15. april 2026
utorak, 14. april 2026
ponedeljak, 06. april 2026
nedelja, 05. april 2026
subota, 04. april 2026
petak, 03. april 2026
nedelja, 22. mart 2026
subota, 21. mart 2026
petak, 20. mart 2026
nedelja, 15. mart 2026
subota, 14. mart 2026
petak, 13. mart 2026
utorak, 10. mart 2026
ponedeljak, 09. mart 2026
nedelja, 08. mart 2026
subota, 07. mart 2026
petak, 06. mart 2026
nedelja, 01. mart 2026
subota, 28. februar 2026
petak, 27. februar 2026
ponedeljak, 23. februar 2026
nedelja, 22. februar 2026
subota, 21. februar 2026
nedelja, 15. februar 2026
subota, 14. februar 2026
petak, 13. februar 2026
ponedeljak, 09. februar 2026
nedelja, 08. februar 2026
subota, 07. februar 2026
petak, 06. februar 2026
ponedeljak, 02. februar 2026
nedelja, 01. februar 2026
subota, 31. januar 2026
petak, 30. januar 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 74% mečeva, a preokret se desi u 12% (uzorak: 144 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 7% (17)
- 1 19% (49)
- 2 21% (52)
- 3 21% (52)
- 4 17% (43)
- 5+ 15% (39)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.61 | 2.75 | +0.14 |
| 3+ golova | 51% | 53% | +2 pp |
| Oba tima daju gol | 51% | 58% | +7 pp |
| Pobede domaćina | 48% | 51% | +3 pp |
Uzorak prošle sezone: 331 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juan Pablo II College | 28 | 3.43 | 1.54 | 1.89 | 61% | 68% | 11% | D W W D W |
| FC Cajamarca | 28 | 3.32 | 1.46 | 1.86 | 64% | 71% | 4% | D L W L W |
| Sporting Cristal | 28 | 3.18 | 1.75 | 1.43 | 68% | 71% | 21% | W W W W L |
| Cienciano | 28 | 3.14 | 1.71 | 1.43 | 61% | 64% | 18% | W D L W L |
| UTC | 28 | 2.96 | 1.14 | 1.82 | 57% | 64% | 14% | L L L L L |
| Sport Huancayo | 28 | 2.93 | 1.36 | 1.57 | 64% | 68% | 21% | W W W W W |
| Cultural Santa Rosa | 28 | 2.89 | 1.29 | 1.61 | 54% | 54% | 25% | D D L L L |
| Cusco | 28 | 2.89 | 1.46 | 1.43 | 61% | 64% | 18% | L W L W W |
| Alianza Atletico | 28 | 2.82 | 1.54 | 1.29 | 57% | 68% | 21% | W W L W W |
| FBC Melgar | 28 | 2.79 | 1.68 | 1.11 | 57% | 64% | 29% | D D W W L |
| Universitario | 28 | 2.79 | 1.61 | 1.18 | 61% | 61% | 29% | D L W D W |
| Comerciantes Unidos | 28 | 2.68 | 1.29 | 1.39 | 50% | 64% | 18% | D L L D L |
| ADT | 28 | 2.54 | 1.04 | 1.50 | 46% | 50% | 25% | D W L L L |
| UCV Moquegua | 28 | 2.39 | 0.86 | 1.54 | 54% | 43% | 25% | L L L L L |
| Alianza Lima | 28 | 2.32 | 1.64 | 0.68 | 39% | 54% | 39% | W W L D L |
| Deportivo Garcilaso | 28 | 2.29 | 1.39 | 0.89 | 36% | 43% | 39% | L W L W W |
| Sport Boys | 28 | 2.11 | 1.07 | 1.04 | 32% | 43% | 43% | L D W L W |
| Atletico Grau | 28 | 2.04 | 0.93 | 1.11 | 36% | 36% | 36% | D L W L W |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.