Cienciano 1 - 3 FBC Melgar — rezultat
18.07.2026 01:00 • Peru - Primera División
Mečevi iz lige Peru - Primera División
Tabele Peru - Primera División
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 28 | 17 | 8 | 3 | 46 | 19 | 27 | 2.3 | 59 |
| 2 | Universitario | 28 | 14 | 8 | 6 | 45 | 33 | 12 | 2.8 | 50 |
| 3 | Deportivo Garcilaso | 28 | 14 | 6 | 8 | 39 | 25 | 14 | 2.3 | 48 |
| 4 | FBC Melgar | 28 | 13 | 8 | 7 | 47 | 31 | 16 | 2.8 | 47 |
| 5 | Cusco | 28 | 14 | 3 | 11 | 41 | 40 | 1 | 2.9 | 45 |
| 6 | Cienciano | 28 | 13 | 5 | 10 | 48 | 40 | 8 | 3.1 | 44 |
| 7 | Alianza Atletico | 28 | 12 | 7 | 9 | 43 | 36 | 7 | 2.8 | 43 |
| 8 | Cultural Santa Rosa | 28 | 12 | 7 | 9 | 36 | 45 | -9 | 2.9 | 43 |
| 9 | Sporting Cristal | 28 | 12 | 5 | 11 | 49 | 40 | 9 | 3.2 | 41 |
| 10 | Sport Huancayo | 28 | 11 | 5 | 12 | 38 | 44 | -6 | 2.9 | 38 |
| 11 | Juan Pablo II College | 28 | 9 | 8 | 11 | 43 | 53 | -10 | 3.4 | 35 |
| 12 | Sport Boys | 28 | 10 | 8 | 10 | 30 | 29 | 1 | 2.1 | 34* |
| 13 | Atletico Grau | 28 | 9 | 6 | 13 | 26 | 31 | -5 | 2 | 33 |
| 14 | Comerciantes Unidos | 28 | 7 | 10 | 11 | 36 | 39 | -3 | 2.7 | 31 |
| 15 | FC Cajamarca | 28 | 7 | 7 | 14 | 41 | 52 | -11 | 3.3 | 26* |
| 16 | ADT | 28 | 6 | 8 | 14 | 29 | 42 | -13 | 2.5 | 25* |
| 17 | UCV Moquegua | 28 | 6 | 7 | 15 | 24 | 43 | -19 | 2.4 | 25 |
| 18 | UTC | 28 | 4 | 8 | 16 | 32 | 51 | -19 | 3 | 10* |
* Sport Boys: −4 boda — FPF Komisija za licence 16.07 + Liga 09.09 - Sport Boys
* FC Cajamarca: −2 boda — FPF Komisija za licence 16.07 + Liga 09.09 - FC Cajamarca
* ADT: −1 bod — FPF Komisija za licence 16.07 + Liga 09.09 - ADT
* UTC: −10 bodova — FPF/CCRD rezolucije 8/11/14/15 (2026) - UTC Cajamarca
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Garcilaso | 15 | 11 | 2 | 2 | 33 | 14 | 19 | 3.1 | 35 |
| 2 | Alianza Lima | 14 | 11 | 1 | 2 | 31 | 9 | 22 | 2.9 | 34 |
| 3 | Universitario | 14 | 9 | 3 | 2 | 25 | 12 | 13 | 2.6 | 30 |
| 4 | Sporting Cristal | 13 | 9 | 2 | 2 | 32 | 14 | 18 | 3.5 | 29 |
| 5 | Cusco | 14 | 9 | 2 | 3 | 24 | 11 | 13 | 2.5 | 29 |
| 6 | Sport Boys | 15 | 8 | 5 | 2 | 20 | 10 | 10 | 2 | 29 |
| 7 | Alianza Atletico | 13 | 8 | 4 | 1 | 23 | 10 | 13 | 2.5 | 28 |
| 8 | Cultural Santa Rosa | 14 | 9 | 1 | 4 | 24 | 19 | 5 | 3.1 | 28 |
| 9 | FBC Melgar | 14 | 8 | 3 | 3 | 28 | 15 | 13 | 3.1 | 27 |
| 10 | Cienciano | 14 | 8 | 3 | 3 | 27 | 15 | 12 | 3 | 27 |
| 11 | Atletico Grau | 14 | 7 | 3 | 4 | 16 | 9 | 7 | 1.8 | 24 |
| 12 | Sport Huancayo | 13 | 7 | 3 | 3 | 20 | 15 | 5 | 2.7 | 24 |
| 13 | Comerciantes Unidos | 14 | 5 | 6 | 3 | 17 | 13 | 4 | 2.1 | 21 |
| 14 | Juan Pablo II College | 14 | 5 | 5 | 4 | 25 | 21 | 4 | 3.3 | 20 |
| 15 | ADT | 15 | 5 | 4 | 6 | 19 | 17 | 2 | 2.4 | 19 |
| 16 | UCV Moquegua | 14 | 4 | 5 | 5 | 18 | 20 | -2 | 2.7 | 17 |
| 17 | FC Cajamarca | 14 | 3 | 4 | 7 | 24 | 30 | -6 | 3.9 | 13 |
| 18 | UTC | 14 | 2 | 6 | 6 | 14 | 19 | -5 | 2.4 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Alianza Lima | 14 | 6 | 7 | 1 | 15 | 10 | 5 | 1.8 | 25 |
| 2 | FBC Melgar | 14 | 5 | 5 | 4 | 19 | 16 | 3 | 2.5 | 20 |
| 3 | Universitario | 14 | 5 | 5 | 4 | 20 | 21 | -1 | 2.9 | 20 |
| 4 | Cienciano | 14 | 5 | 2 | 7 | 21 | 25 | -4 | 3.3 | 17 |
| 5 | Cusco | 14 | 5 | 1 | 8 | 17 | 29 | -12 | 3.3 | 16 |
| 6 | FC Cajamarca | 14 | 4 | 3 | 7 | 17 | 22 | -5 | 2.8 | 15 |
| 7 | Alianza Atletico | 15 | 4 | 3 | 8 | 20 | 26 | -6 | 3.1 | 15 |
| 8 | Cultural Santa Rosa | 14 | 3 | 6 | 5 | 12 | 26 | -14 | 2.7 | 15 |
| 9 | Juan Pablo II College | 14 | 4 | 3 | 7 | 18 | 32 | -14 | 3.6 | 15 |
| 10 | Sport Huancayo | 15 | 4 | 2 | 9 | 18 | 29 | -11 | 3.1 | 14 |
| 11 | Deportivo Garcilaso | 13 | 3 | 4 | 6 | 6 | 11 | -5 | 1.3 | 13 |
| 12 | Sporting Cristal | 15 | 3 | 3 | 9 | 17 | 26 | -9 | 2.9 | 12 |
| 13 | Comerciantes Unidos | 14 | 2 | 4 | 8 | 19 | 26 | -7 | 3.2 | 10 |
| 14 | Sport Boys | 13 | 2 | 3 | 8 | 10 | 19 | -9 | 2.2 | 9 |
| 15 | Atletico Grau | 14 | 2 | 3 | 9 | 10 | 22 | -12 | 2.3 | 9 |
| 16 | UTC | 14 | 2 | 2 | 10 | 18 | 32 | -14 | 3.6 | 8 |
| 17 | UCV Moquegua | 14 | 2 | 2 | 10 | 6 | 23 | -17 | 2.1 | 8 |
| 18 | ADT | 13 | 1 | 4 | 8 | 10 | 25 | -15 | 2.7 | 7 |
Forma i statistika timova
Cienciano Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | Sporting Cristal | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 27.05.2026 | Juventud | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 24.05.2026 | Sport Huancayo | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 21.05.2026 | Atletico-MG | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 16.05.2026 | Alianza Lima | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 09.05.2026 | Atletico Grau | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 06.05.2026 | Puerto Cabello | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 02.05.2026 | Comerciantes Unidos | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.04.2026 | Atletico-MG | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 26.04.2026 | UTC | A | 2-2 (1-0) | N | O |
FBC Melgar Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | Alianza Atletico | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 22.05.2026 | Juan Pablo II College | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.05.2026 | Sport Huancayo | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 10.05.2026 | Comerciantes Unidos | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 03.05.2026 | UTC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 28.04.2026 | Deportivo Garcilaso | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 19.04.2026 | Universitario | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 15.04.2026 | Sport Boys | A | 1-3 (0-3) | P | O |
| 04.04.2026 | Cusco | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 20.03.2026 | ADT | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2026 | CONMEBOL Sudamericana | Cienciano | 1-1 (0-0) | FBC Melgar | N | U |
| 31.01.2026 | Primera División | FBC Melgar | 2-0 (1-0) | Cienciano | I | U |
| 03.10.2025 | Primera División | FBC Melgar | 2-0 (0-0) | Cienciano | I | U |
| 11.05.2025 | Primera División | Cienciano | 1-2 (1-1) | FBC Melgar | I | O |
| 26.08.2024 | Primera División | Cienciano | 3-1 (1-1) | FBC Melgar | P | O |
| 30.03.2024 | Primera División | FBC Melgar | 2-0 (2-0) | Cienciano | I | U |
| 10.09.2023 | Primera División | Cienciano | 0-1 (0-0) | FBC Melgar | I | U |
| 15.04.2023 | Primera División | FBC Melgar | 1-0 (1-0) | Cienciano | I | U |
| 17.09.2022 | Primera División | Cienciano | 2-2 (0-1) | FBC Melgar | N | O |
| 30.04.2022 | Primera División | FBC Melgar | 1-0 (0-0) | Cienciano | I | U |
| 16.03.2022 | CONMEBOL Sudamericana | FBC Melgar | 1-0 (1-0) | Cienciano | I | U |
| 09.03.2022 | CONMEBOL Sudamericana | Cienciano | 1-1 (0-1) | FBC Melgar | N | U |
| 12.09.2021 | Primera División | Cienciano | 0-1 (0-1) | FBC Melgar | I | U |
| 23.05.2021 | Primera División | FBC Melgar | 3-0 (3-0) | Cienciano | I | O |
| 04.10.2020 | Primera División | FBC Melgar | 0-0 | Cienciano | N | U |
| 23.09.2020 | Primera División | Cienciano | 3-1 (1-0) | FBC Melgar | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 93.2% | 91.9% | 92.2% | – | 92.5% | 92.0% |
| 1 | 2.07 5.5% | 2.03 5.6% | 1.95 6.6% | 2.05 2.4% | - | 2.05 10.8% | 2.10 0.9% |
| X | 3.44 2.8% | 3.38 2.9% | 3.40 2.9% | 3.30 3.1% | - | 3.25 7.1% | 3.30 3.1% |
| 2 | 3.56 11.9% | 3.51 12.9% | 3.55 6.6% | 3.40 7.9% | - | 3.50 11.4% | 3.25 12.1% |
| 0-2 | 1.95 4.4% | 1.93 4.0% | 1.90 5.0% | 1.97 1.5% | - | 1.97 1.5% | 1.89 3.6% |
| 3+ | 1.85 3.9% | 1.83 4.0% | 1.80 5.9% | 1.75 1.2% | - | 1.75 1.2% | 1.81 7.1% |
| 4+ | 3.24 3.8% | 2.92 3.9% | 3.10 8.8% | 2.82 2.5% | - | 2.90 1.8% | 3.15 10.5% |
| GG | 1.70 3.0% | 1.66 3.1% | 1.68 1.8% | 1.64 1.9% | - | 1.67 0.0% | 1.69 7.0% |
| NG | 2.14 4.5% | 2.09 4.1% | 2.05 2.4% | 2.12 2.3% | - | 2.10 0.0% | 2.05 3.3% |
| I2+ | 2.74 2.6% | 2.66 2.7% | 2.75 5.8% | 2.55 2.0% | - | 2.70 1.9% | 2.75 5.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice