Urugvaj - Kup Urugvaja — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 34 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Rezultati
četvrtak, 24. septembar 2026
sreda, 23. septembar 2026
četvrtak, 17. septembar 2026
sreda, 16. septembar 2026
četvrtak, 10. septembar 2026
sreda, 09. septembar 2026
četvrtak, 03. septembar 2026
sreda, 02. septembar 2026
utorak, 01. septembar 2026
četvrtak, 27. avgust 2026
sreda, 26. avgust 2026
utorak, 25. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 81% mečeva, a preokret se desi u 0% (uzorak: 16 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 9% (3)
- 1 12% (4)
- 2 29% (10)
- 3 24% (8)
- 4 6% (2)
- 5+ 21% (7)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.75 | 2.76 | +0.01 |
| 3+ golova | 54% | 50% | -4 pp |
| Oba tima daju gol | 46% | 53% | +7 pp |
| Pobede domaćina | 32% | 38% | +6 pp |
Uzorak prošle sezone: 28 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Atenas | 3 | 5.00 | 2.33 | 2.67 | 100% | 100% | 0% | D D L |
| Fenix | 3 | 4.33 | 1.67 | 2.67 | 67% | 67% | 0% | L D L |
| Racing Montevideo | 3 | 4.00 | 1.33 | 2.67 | 100% | 67% | 0% | L L W |
| Central Espanol | 3 | 3.67 | 2.67 | 1.00 | 67% | 67% | 33% | D W W |
| Colon | 3 | 3.67 | 1.00 | 2.67 | 67% | 33% | 0% | L L D |
| Wanderers | 3 | 3.67 | 1.00 | 2.67 | 67% | 100% | 0% | L L D |
| Deportivo Maldonado | 3 | 3.33 | 2.67 | 0.67 | 67% | 67% | 33% | W W W |
| Atletico Torque | 3 | 3.00 | 1.67 | 1.33 | 33% | 33% | 33% | D W L |
| Danubio | 3 | 3.00 | 1.33 | 1.67 | 33% | 67% | 0% | D L W |
| Plaza Colonia | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Boston River | 3 | 2.67 | 2.00 | 0.67 | 33% | 33% | 67% | W W W |
| Cerrito | 3 | 2.67 | 1.67 | 1.00 | 33% | 33% | 33% | W W L |
| Cerro Largo | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | D L |
| CA River Plate | 3 | 2.33 | 1.33 | 1.00 | 33% | 33% | 67% | D L W |
| Cerro | 3 | 2.33 | 0.67 | 1.67 | 33% | 67% | 0% | L L D |
| Juventud | 3 | 2.33 | 1.33 | 1.00 | 67% | 0% | 67% | W L W |
| Penarol | 3 | 2.33 | 1.33 | 1.00 | 33% | 67% | 33% | D D W |
| Club Nacional | 3 | 2.00 | 1.33 | 0.67 | 33% | 33% | 67% | W W D |
| Liverpool Montevideo | 3 | 2.00 | 1.67 | 0.33 | 33% | 0% | 67% | W L W |
| Oriental | 3 | 2.00 | 0.67 | 1.33 | 33% | 67% | 0% | D L L |
| Progreso | 3 | 2.00 | 0.33 | 1.67 | 33% | 33% | 0% | L L L |
| Rentistas | 2 | 1.50 | 1.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W D |
| Albion FC | 3 | 1.00 | 0.67 | 0.33 | 33% | 33% | 67% | D W D |
| Defensor Sporting | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.