Boston River 3 - 2 Fenix — rezultat
23.09.2026 18:30 • Urugvaj - Kup Urugvaja
Forma i statistika timova
Boston River Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Progreso | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 12.09.2026 | Racing Montevideo | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 09.09.2026 | Colon | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 06.09.2026 | Liverpool Montevideo | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.09.2026 | Liverpool Montevideo | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Cerro | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.08.2026 | Albion FC | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 14.08.2026 | Danubio | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.08.2026 | Club Nacional | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 02.08.2026 | Racing Montevideo | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Fenix Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Colon | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 13.09.2026 | CA River Plate | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 06.09.2026 | Rentistas | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 01.09.2026 | Colon | A | 3-3 (1-1) | N | O |
| 30.08.2026 | Miramar | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 27.08.2026 | Liverpool Montevideo | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 22.08.2026 | Tacuarembo | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 16.08.2026 | Plaza Colonia | H | 1-4 (1-3) | I | O |
| 08.08.2026 | La Luz | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.08.2026 | Cerrito | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2024 | Primera División - Clausura | Boston River | 2-0 (0-0) | Fenix | P | U |
| 03.03.2024 | Primera División | Fenix | 1-2 (0-0) | Boston River | P | O |
| 04.11.2023 | Primera División - Clausura | Boston River | 1-1 (1-0) | Fenix | N | U |
| 26.03.2023 | Primera División | Fenix | 0-0 (0-0) | Boston River | N | U |
| 26.08.2022 | Primera División - Clausura | Boston River | 1-1 (0-0) | Fenix | N | U |
| 12.03.2022 | Primera División | Fenix | 0-2 (0-0) | Boston River | P | U |
| 30.11.2021 | Primera División - Clausura | Fenix | 0-0 (0-0) | Boston River | N | U |
| 16.08.2021 | Primera División | Boston River | 0-2 (0-2) | Fenix | I | U |
| 28.02.2021 | Primera División - Clausura | Fenix | 2-1 (2-0) | Boston River | I | O |
| 06.09.2020 | Primera División | Boston River | 0-0 (0-0) | Fenix | N | U |
| 09.10.2019 | Primera División - Clausura | Fenix | 1-2 (0-1) | Boston River | P | O |
| 16.03.2019 | Primera División | Boston River | 1-3 (0-1) | Fenix | I | O |
| 07.10.2018 | Primera División - Clausura | Fenix | 2-1 (2-1) | Boston River | I | O |
| 06.04.2018 | Primera División | Boston River | 0-3 (0-2) | Fenix | I | O |
| 12.11.2017 | Primera División - Clausura | Boston River | 0-0 (0-0) | Fenix | N | U |
| 08.04.2017 | Primera División | Fenix | 1-2 (1-1) | Boston River | P | O |
| 22.10.2016 | Primera División | Fenix | 1-1 (0-0) | Boston River | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 92.3% | 91.8% | 91.7% | 92.7% | 90.3% |
| 1 | 1.85 3.6% | 1.85 3.6% | 1.90 7.3% | 1.95 2.5% | 1.89 7.4% | 1.92 0.0% | 1.87 8.3% |
| X | 3.24 1.9% | 3.24 1.9% | 3.25 4.8% | 3.35 6.3% | 3.26 2.8% | 3.25 0.0% | 3.20 4.9% |
| 2 | 3.84 5.2% | 3.84 5.2% | 4.00 12.7% | 3.60 2.7% | 3.93 11.3% | 4.00 0.0% | 3.85 13.2% |
| 0-2 | 1.63 1.9% | 1.63 1.9% | 1.65 1.2% | 1.63 0.6% | 1.64 1.2% | 1.66 0.0% | 1.64 1.9% |
| 3+ | 2.10 2.3% | 2.10 2.3% | 2.12 1.4% | 2.12 0.0% | 2.11 1.9% | 2.10 0.0% | 2.10 2.3% |
| 4+ | 3.74 3.1% | 3.74 3.1% | 4.00 2.4% | 3.65 1.4% | - | 3.80 0.0% | 3.95 3.7% |
| GG | 1.91 0.5% | 1.91 0.5% | 1.95 0.0% | 1.92 0.0% | 1.96 1.0% | 1.90 0.0% | 1.96 0.5% |
| NG | 1.77 0.6% | 1.77 0.6% | 1.73 0.0% | 1.78 1.1% | 1.73 0.6% | 1.81 0.0% | 1.72 0.6% |
| I2+ | 2.86 1.4% | 2.86 1.4% | 3.20 1.5% | 3.05 0.0% | 3.17 1.9% | 3.15 0.0% | 3.15 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice