Liverpool Montevideo 3 - 0 Colon — rezultat
23.09.2026 18:30 • Urugvaj - Kup Urugvaja
Mečevi iz lige Urugvaj - Kup Urugvaja
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| četvrtak, 15. oktobar 2026. | ||||
| Central Espanol - Danubio | 15.10.2026 19:00 | 2.75 | 3 | 2.6 |
| Club Nacional - Rentistas | 15.10.2026 23:00 | 1.52 | 3.84 | 8.1 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| četvrtak, 15. oktobar 2026. | ||
| Central Espanol - Danubio | 15.10 19:00 |
2.75
|
3
|
2.6
|
| Club Nacional - Rentistas | 15.10 23:00 |
1.52
|
3.84
|
8.1
|
Forma i statistika timova
Liverpool Montevideo Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Racing Montevideo | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.09.2026 | Atletico Torque | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 06.09.2026 | Boston River | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.09.2026 | Boston River | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 30.08.2026 | Cerro Largo | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 27.08.2026 | Fenix | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 21.08.2026 | Cerro | H | 4-0 (0-0) | P | O |
| 16.08.2026 | Defensor Sporting | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Albion FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.08.2026 | Central Espanol | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Colon Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Fenix | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 13.09.2026 | Rentistas | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 09.09.2026 | Boston River | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Miramar | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 01.09.2026 | Fenix | H | 3-3 (1-1) | N | O |
| 29.08.2026 | Tacuarembo | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 21.08.2026 | Plaza Colonia | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 16.08.2026 | La Luz | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Cerrito | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 03.08.2026 | Atenas | A | 4-1 (2-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 91.9% | 91.2% | 90.0% | 92.6% | 90.1% |
| 1 | 1.29 12.2% | 1.29 12.2% | 1.32 16.5% | 1.38 10.4% | 1.31 16.0% | 1.35 11.8% | 1.31 16.0% |
| X | 4.45 18.7% | 4.45 18.7% | 4.50 25.0% | 4.55 18.2% | 4.28 21.9% | 4.75 23.4% | 4.30 22.9% |
| 2 | 9.15 48.5% | 9.15 48.5% | 9.25 62.3% | 6.60 20.0% | 8.80 61.5% | 7.75 29.2% | 8.80 61.5% |
| 0-2 | 1.79 4.7% | 1.79 4.7% | 1.83 7.6% | 1.74 1.8% | 1.82 6.4% | 1.75 1.7% | 1.82 6.4% |
| 3+ | 1.88 5.1% | 1.88 5.1% | 1.88 6.0% | 1.97 1.5% | 1.86 7.0% | 1.97 1.5% | 1.86 6.5% |
| 4+ | 3.28 6.3% | 3.28 6.3% | 3.30 10.8% | 3.25 3.0% | - | 3.50 2.8% | 3.30 9.6% |
| GG | 2.27 11.3% | 2.27 11.3% | 2.40 14.3% | 2.32 9.4% | 2.41 15.3% | 2.30 15.0% | 2.45 16.7% |
| NG | 1.54 7.2% | 1.54 7.2% | 1.48 9.2% | 1.54 6.1% | 1.47 9.3% | 1.55 9.9% | 1.47 9.3% |
| I2+ | 2.76 4.5% | 2.76 4.5% | 2.85 5.0% | 2.87 1.7% | 2.83 5.7% | 3.00 1.6% | 2.85 5.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice