Vels - Premier liga — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 104 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Vels - Premier liga.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The New Saints | 13 | 12 | 1 | 0 | 44 | 6 | 38 | 3.8 | 37 |
| 2 | GAP Connah S Quay FC | 13 | 10 | 1 | 2 | 30 | 9 | 21 | 3 | 31 |
| 3 | Penybont | 13 | 9 | 3 | 1 | 25 | 11 | 14 | 2.8 | 30 |
| 4 | Caernarfon Town | 13 | 8 | 2 | 3 | 37 | 15 | 22 | 4 | 26 |
| 5 | Colwyn Bay | 13 | 8 | 1 | 4 | 22 | 15 | 7 | 2.8 | 25 |
| 6 | Barry Town | 13 | 8 | 1 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.9 | 25 |
| 7 | Cardiff MET | 13 | 6 | 3 | 4 | 24 | 16 | 8 | 3.1 | 21 |
| 8 | Airbus UK | 13 | 7 | 0 | 6 | 25 | 18 | 7 | 3.3 | 21 |
| 9 | Cambrian & Clydach | 13 | 5 | 3 | 5 | 21 | 33 | -12 | 4.2 | 18 |
| 10 | Llandudno | 13 | 5 | 1 | 7 | 22 | 23 | -1 | 3.5 | 16 |
| 11 | Briton Ferry | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | 22 | -10 | 2.6 | 12 |
| 12 | Haverfordwest County AFC | 13 | 3 | 1 | 9 | 8 | 19 | -11 | 2.1 | 10 |
| 13 | Ammanford AFC | 13 | 2 | 3 | 8 | 10 | 32 | -22 | 3.2 | 9 |
| 14 | Flint Town United | 13 | 2 | 2 | 9 | 12 | 25 | -13 | 2.8 | 8 |
| 15 | Trefelin | 13 | 1 | 3 | 9 | 8 | 31 | -23 | 3 | 6 |
| 16 | Holywell | 13 | 0 | 2 | 11 | 14 | 44 | -30 | 4.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The New Saints | 7 | 7 | 0 | 0 | 25 | 2 | 23 | 3.9 | 21 |
| 2 | Colwyn Bay | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 2.7 | 18 |
| 3 | Penybont | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | 6 | 6 | 2.6 | 17 |
| 4 | GAP Connah S Quay FC | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 3 | 13 | 2.7 | 16 |
| 5 | Barry Town | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 10 | 4 | 4 | 13 |
| 6 | Llandudno | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3 | 13 |
| 7 | Airbus UK | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 7 | 8 | 3.7 | 12 |
| 8 | Cardiff MET | 7 | 3 | 2 | 2 | 15 | 13 | 2 | 4 | 11 |
| 9 | Cambrian & Clydach | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 8 | 2 | 3 | 11 |
| 10 | Caernarfon Town | 6 | 3 | 0 | 3 | 18 | 7 | 11 | 4.2 | 9 |
| 11 | Haverfordwest County AFC | 8 | 3 | 0 | 5 | 7 | 12 | -5 | 2.4 | 9 |
| 12 | Briton Ferry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 7 |
| 13 | Flint Town United | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 4 |
| 14 | Ammanford AFC | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 20 | -15 | 4.2 | 4 |
| 15 | Holywell | 7 | 0 | 2 | 5 | 8 | 24 | -16 | 4.6 | 2 |
| 16 | Trefelin | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 15 | -13 | 2.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Caernarfon Town | 7 | 5 | 2 | 0 | 19 | 8 | 11 | 3.9 | 17 |
| 2 | The New Saints | 6 | 5 | 1 | 0 | 19 | 4 | 15 | 3.8 | 16 |
| 3 | GAP Connah S Quay FC | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 6 | 8 | 3.3 | 15 |
| 4 | Penybont | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3 | 13 |
| 5 | Barry Town | 7 | 4 | 0 | 3 | 14 | 13 | 1 | 3.9 | 12 |
| 6 | Cardiff MET | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 3 | 6 | 2 | 10 |
| 7 | Airbus UK | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | 11 | -1 | 3 | 9 |
| 8 | Colwyn Bay | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 12 | -3 | 3 | 7 |
| 9 | Cambrian & Clydach | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 25 | -14 | 5.1 | 7 |
| 10 | Briton Ferry | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 12 | -6 | 2.6 | 5 |
| 11 | Ammanford AFC | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 12 | -7 | 2.4 | 5 |
| 12 | Trefelin | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 16 | -10 | 3.1 | 5 |
| 13 | Flint Town United | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 17 | -12 | 3.1 | 4 |
| 14 | Llandudno | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 | 14 | -4 | 4 | 3 |
| 15 | Haverfordwest County AFC | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 1 |
| 16 | Holywell | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | 20 | -14 | 4.3 | 0 |
Rezultati
subota, 10. oktobar 2026
petak, 09. oktobar 2026
subota, 03. oktobar 2026
utorak, 29. septembar 2026
subota, 26. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
utorak, 15. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
petak, 04. septembar 2026
ponedeljak, 31. avgust 2026
petak, 28. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
petak, 21. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
petak, 14. avgust 2026
petak, 07. avgust 2026
nedelja, 02. avgust 2026
subota, 01. avgust 2026
petak, 31. jul 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 75% mečeva, a preokret se desi u 11% (uzorak: 76 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 1% (1)
- 1 19% (20)
- 2 19% (20)
- 3 22% (23)
- 4 13% (14)
- 5+ 25% (26)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.87 | 3.29 | +0.42 |
| 3+ golova | 53% | 61% | +8 pp |
| Oba tima daju gol | 50% | 52% | +2 pp |
| Pobede domaćina | 36% | 49% | +13 pp |
Uzorak prošle sezone: 195 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holywell | 13 | 4.46 | 1.08 | 3.38 | 77% | 85% | 0% | L L D L L |
| Cambrian & Clydach | 13 | 4.15 | 1.62 | 2.54 | 77% | 54% | 23% | L L W L W |
| Caernarfon Town | 13 | 4.00 | 2.85 | 1.15 | 77% | 62% | 31% | W L D W D |
| Barry Town | 13 | 3.92 | 2.15 | 1.77 | 77% | 77% | 15% | L W L L D |
| The New Saints | 13 | 3.85 | 3.38 | 0.46 | 62% | 38% | 62% | W W W W W |
| Llandudno | 13 | 3.46 | 1.69 | 1.77 | 62% | 62% | 23% | L L L L D |
| Airbus UK | 13 | 3.31 | 1.92 | 1.38 | 54% | 38% | 31% | W W L W L |
| Ammanford AFC | 13 | 3.23 | 0.77 | 2.46 | 62% | 46% | 8% | W W L L D |
| Cardiff MET | 13 | 3.08 | 1.85 | 1.23 | 54% | 38% | 38% | L W W D L |
| GAP Connah S Quay FC | 13 | 3.00 | 2.31 | 0.69 | 69% | 54% | 46% | W W W W W |
| Trefelin | 13 | 3.00 | 0.62 | 2.38 | 54% | 46% | 0% | W L L D L |
| Colwyn Bay | 13 | 2.85 | 1.69 | 1.15 | 46% | 31% | 46% | W L W W W |
| Flint Town United | 13 | 2.85 | 0.92 | 1.92 | 54% | 46% | 15% | L W W L L |
| Penybont | 13 | 2.77 | 1.92 | 0.85 | 62% | 62% | 31% | W L W W W |
| Briton Ferry | 13 | 2.62 | 0.92 | 1.69 | 46% | 62% | 15% | L W D D L |
| Haverfordwest County AFC | 13 | 2.08 | 0.62 | 1.46 | 38% | 31% | 8% | L L L L W |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.