Haverfordwest County AFC 0 - 1 Flint Town United — rezultat
03.10.2026 13:30 • Vels - Premier liga
Tabele Vels - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The New Saints | 13 | 12 | 1 | 0 | 44 | 6 | 38 | 3.8 | 37 |
| 2 | GAP Connah S Quay FC | 13 | 10 | 1 | 2 | 30 | 9 | 21 | 3 | 31 |
| 3 | Penybont | 13 | 9 | 3 | 1 | 25 | 11 | 14 | 2.8 | 30 |
| 4 | Caernarfon Town | 13 | 8 | 2 | 3 | 37 | 15 | 22 | 4 | 26 |
| 5 | Colwyn Bay | 13 | 8 | 1 | 4 | 22 | 15 | 7 | 2.8 | 25 |
| 6 | Barry Town | 13 | 8 | 1 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.9 | 25 |
| 7 | Cardiff MET | 13 | 6 | 3 | 4 | 24 | 16 | 8 | 3.1 | 21 |
| 8 | Airbus UK | 13 | 7 | 0 | 6 | 25 | 18 | 7 | 3.3 | 21 |
| 9 | Cambrian & Clydach | 13 | 5 | 3 | 5 | 21 | 33 | -12 | 4.2 | 18 |
| 10 | Llandudno | 13 | 5 | 1 | 7 | 22 | 23 | -1 | 3.5 | 16 |
| 11 | Briton Ferry | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | 22 | -10 | 2.6 | 12 |
| 12 | Haverfordwest County AFC | 13 | 3 | 1 | 9 | 8 | 19 | -11 | 2.1 | 10 |
| 13 | Ammanford AFC | 13 | 2 | 3 | 8 | 10 | 32 | -22 | 3.2 | 9 |
| 14 | Flint Town United | 13 | 2 | 2 | 9 | 12 | 25 | -13 | 2.8 | 8 |
| 15 | Trefelin | 13 | 1 | 3 | 9 | 8 | 31 | -23 | 3 | 6 |
| 16 | Holywell | 13 | 0 | 2 | 11 | 14 | 44 | -30 | 4.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The New Saints | 7 | 7 | 0 | 0 | 25 | 2 | 23 | 3.9 | 21 |
| 2 | Colwyn Bay | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 2.7 | 18 |
| 3 | Penybont | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | 6 | 6 | 2.6 | 17 |
| 4 | GAP Connah S Quay FC | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 3 | 13 | 2.7 | 16 |
| 5 | Barry Town | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 10 | 4 | 4 | 13 |
| 6 | Llandudno | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3 | 13 |
| 7 | Airbus UK | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 7 | 8 | 3.7 | 12 |
| 8 | Cardiff MET | 7 | 3 | 2 | 2 | 15 | 13 | 2 | 4 | 11 |
| 9 | Cambrian & Clydach | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 8 | 2 | 3 | 11 |
| 10 | Caernarfon Town | 6 | 3 | 0 | 3 | 18 | 7 | 11 | 4.2 | 9 |
| 11 | Haverfordwest County AFC | 8 | 3 | 0 | 5 | 7 | 12 | -5 | 2.4 | 9 |
| 12 | Briton Ferry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 7 |
| 13 | Flint Town United | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 4 |
| 14 | Ammanford AFC | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 20 | -15 | 4.2 | 4 |
| 15 | Holywell | 7 | 0 | 2 | 5 | 8 | 24 | -16 | 4.6 | 2 |
| 16 | Trefelin | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 15 | -13 | 2.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Caernarfon Town | 7 | 5 | 2 | 0 | 19 | 8 | 11 | 3.9 | 17 |
| 2 | The New Saints | 6 | 5 | 1 | 0 | 19 | 4 | 15 | 3.8 | 16 |
| 3 | GAP Connah S Quay FC | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 6 | 8 | 3.3 | 15 |
| 4 | Penybont | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3 | 13 |
| 5 | Barry Town | 7 | 4 | 0 | 3 | 14 | 13 | 1 | 3.9 | 12 |
| 6 | Cardiff MET | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 3 | 6 | 2 | 10 |
| 7 | Airbus UK | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | 11 | -1 | 3 | 9 |
| 8 | Colwyn Bay | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 12 | -3 | 3 | 7 |
| 9 | Cambrian & Clydach | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 25 | -14 | 5.1 | 7 |
| 10 | Briton Ferry | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 12 | -6 | 2.6 | 5 |
| 11 | Ammanford AFC | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 12 | -7 | 2.4 | 5 |
| 12 | Trefelin | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 16 | -10 | 3.1 | 5 |
| 13 | Flint Town United | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 17 | -12 | 3.1 | 4 |
| 14 | Llandudno | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 | 14 | -4 | 4 | 3 |
| 15 | Haverfordwest County AFC | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 1 |
| 16 | Holywell | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | 20 | -14 | 4.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Haverfordwest County AFC Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | Cardiff MET | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.09.2026 | Colwyn Bay | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 18.09.2026 | Holywell | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 11.09.2026 | Briton Ferry | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 04.09.2026 | GAP Connah S Quay FC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 31.08.2026 | Trefelin | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 28.08.2026 | Llandudno | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 21.08.2026 | Cambrian & Clydach | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 14.08.2026 | Penybont | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 07.08.2026 | The New Saints | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Flint Town United Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Ammanford AFC | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 18.09.2026 | Airbus UK | A | 4-1 (3-0) | I | O |
| 15.09.2026 | The New Saints | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 11.09.2026 | Cardiff MET | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 04.09.2026 | Caernarfon Town | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 31.08.2026 | GAP Connah S Quay FC | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 28.08.2026 | Penybont | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.08.2026 | Briton Ferry | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 14.08.2026 | Cambrian & Clydach | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.08.2026 | Barry Town | H | 2-3 (2-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.04.2026 | Premier League | Flint Town United | 0-1 (0-1) | Haverfordwest County AFC | P | U |
| 01.03.2026 | Premier League | Haverfordwest County AFC | 1-3 (0-1) | Flint Town United | I | O |
| 20.12.2025 | Premier League | Flint Town United | 2-2 (1-0) | Haverfordwest County AFC | N | O |
| 04.10.2025 | Premier League | Haverfordwest County AFC | 3-1 (1-0) | Flint Town United | P | O |
| 02.11.2024 | Premier League | Haverfordwest County AFC | 4-1 (2-1) | Flint Town United | P | O |
| 14.09.2024 | Premier League | Flint Town United | 1-0 (0-0) | Haverfordwest County AFC | I | U |
| 01.04.2023 | Premier League | Flint Town United | 0-2 (0-2) | Haverfordwest County AFC | P | U |
| 18.02.2023 | Premier League | Haverfordwest County AFC | 3-1 (2-1) | Flint Town United | P | O |
| 05.11.2022 | Premier League | Flint Town United | 0-1 (0-0) | Haverfordwest County AFC | P | U |
| 24.09.2022 | Premier League | Haverfordwest County AFC | 1-1 (1-1) | Flint Town United | N | U |
| 04.12.2021 | Premier League | Flint Town United | 4-1 (3-0) | Haverfordwest County AFC | I | O |
| 18.09.2021 | Premier League | Haverfordwest County AFC | 2-0 (1-0) | Flint Town United | P | U |
| 01.05.2021 | Premier League | Flint Town United | 2-0 (1-0) | Haverfordwest County AFC | I | U |
| 24.04.2021 | Premier League | Haverfordwest County AFC | 0-0 (0-0) | Flint Town United | N | U |
| 21.11.2020 | Premier League | Haverfordwest County AFC | 0-3 (0-1) | Flint Town United | I | O |
| 10.10.2020 | Premier League | Flint Town United | 0-2 (0-0) | Haverfordwest County AFC | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.3% | 91.5% | 91.4% | 91.8% | 91.8% | 90.1% |
| 1 | 1.82 12.9% | 1.82 12.9% | 1.80 12.2% | 1.90 9.5% | 1.84 7.5% | 1.80 12.2% | 1.83 10.3% |
| X | 4.08 18.3% | 4.11 19.1% | 3.70 2.8% | 3.50 1.4% | 3.56 1.7% | 3.65 4.3% | 3.45 0.0% |
| 2 | 3.88 25.6% | 3.90 26.2% | 3.75 21.0% | 3.55 14.5% | 3.78 13.5% | 3.85 22.2% | 3.65 19.7% |
| 0-2 | 2.14 1.8% | 2.14 1.8% | 2.05 3.3% | 2.00 5.7% | 2.06 1.0% | 2.03 5.1% | 2.05 3.3% |
| 3+ | 1.70 1.2% | 1.70 1.2% | 1.68 3.1% | 1.71 4.9% | 1.68 1.2% | 1.70 4.3% | 1.67 3.1% |
| 4+ | 2.61 2.8% | 2.61 2.8% | 2.80 3.7% | 2.67 6.8% | - | 2.75 5.8% | 2.75 3.8% |
| GG | 1.63 4.5% | 1.63 4.5% | 1.63 5.2% | 1.64 5.1% | 1.63 2.5% | 1.70 6.9% | 1.63 4.5% |
| NG | 2.12 5.8% | 2.12 5.8% | 2.15 4.4% | 2.12 7.8% | 2.14 2.7% | 2.00 7.0% | 2.12 5.8% |
| I2+ | 2.46 1.2% | 2.46 1.2% | 2.55 2.0% | 2.45 4.3% | 2.55 0.8% | 2.60 4.0% | 2.55 3.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice