Airbus UK 2 - 0 Ammanford AFC — rezultat
14.08.2026 18:45 • Vels - Premier liga
Tabele Vels - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The New Saints | 13 | 12 | 1 | 0 | 44 | 6 | 38 | 3.8 | 37 |
| 2 | GAP Connah S Quay FC | 13 | 10 | 1 | 2 | 30 | 9 | 21 | 3 | 31 |
| 3 | Penybont | 13 | 9 | 3 | 1 | 25 | 11 | 14 | 2.8 | 30 |
| 4 | Caernarfon Town | 13 | 8 | 2 | 3 | 37 | 15 | 22 | 4 | 26 |
| 5 | Colwyn Bay | 13 | 8 | 1 | 4 | 22 | 15 | 7 | 2.8 | 25 |
| 6 | Barry Town | 13 | 8 | 1 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.9 | 25 |
| 7 | Cardiff MET | 13 | 6 | 3 | 4 | 24 | 16 | 8 | 3.1 | 21 |
| 8 | Airbus UK | 13 | 7 | 0 | 6 | 25 | 18 | 7 | 3.3 | 21 |
| 9 | Cambrian & Clydach | 13 | 5 | 3 | 5 | 21 | 33 | -12 | 4.2 | 18 |
| 10 | Llandudno | 13 | 5 | 1 | 7 | 22 | 23 | -1 | 3.5 | 16 |
| 11 | Briton Ferry | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | 22 | -10 | 2.6 | 12 |
| 12 | Haverfordwest County AFC | 13 | 3 | 1 | 9 | 8 | 19 | -11 | 2.1 | 10 |
| 13 | Ammanford AFC | 13 | 2 | 3 | 8 | 10 | 32 | -22 | 3.2 | 9 |
| 14 | Flint Town United | 13 | 2 | 2 | 9 | 12 | 25 | -13 | 2.8 | 8 |
| 15 | Trefelin | 13 | 1 | 3 | 9 | 8 | 31 | -23 | 3 | 6 |
| 16 | Holywell | 13 | 0 | 2 | 11 | 14 | 44 | -30 | 4.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The New Saints | 7 | 7 | 0 | 0 | 25 | 2 | 23 | 3.9 | 21 |
| 2 | Colwyn Bay | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 2.7 | 18 |
| 3 | Penybont | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | 6 | 6 | 2.6 | 17 |
| 4 | GAP Connah S Quay FC | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 3 | 13 | 2.7 | 16 |
| 5 | Barry Town | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 10 | 4 | 4 | 13 |
| 6 | Llandudno | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3 | 13 |
| 7 | Airbus UK | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 7 | 8 | 3.7 | 12 |
| 8 | Cardiff MET | 7 | 3 | 2 | 2 | 15 | 13 | 2 | 4 | 11 |
| 9 | Cambrian & Clydach | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 8 | 2 | 3 | 11 |
| 10 | Caernarfon Town | 6 | 3 | 0 | 3 | 18 | 7 | 11 | 4.2 | 9 |
| 11 | Haverfordwest County AFC | 8 | 3 | 0 | 5 | 7 | 12 | -5 | 2.4 | 9 |
| 12 | Briton Ferry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 7 |
| 13 | Flint Town United | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 4 |
| 14 | Ammanford AFC | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 20 | -15 | 4.2 | 4 |
| 15 | Holywell | 7 | 0 | 2 | 5 | 8 | 24 | -16 | 4.6 | 2 |
| 16 | Trefelin | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 15 | -13 | 2.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Caernarfon Town | 7 | 5 | 2 | 0 | 19 | 8 | 11 | 3.9 | 17 |
| 2 | The New Saints | 6 | 5 | 1 | 0 | 19 | 4 | 15 | 3.8 | 16 |
| 3 | GAP Connah S Quay FC | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 6 | 8 | 3.3 | 15 |
| 4 | Penybont | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3 | 13 |
| 5 | Barry Town | 7 | 4 | 0 | 3 | 14 | 13 | 1 | 3.9 | 12 |
| 6 | Cardiff MET | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 3 | 6 | 2 | 10 |
| 7 | Airbus UK | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | 11 | -1 | 3 | 9 |
| 8 | Colwyn Bay | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 12 | -3 | 3 | 7 |
| 9 | Cambrian & Clydach | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 25 | -14 | 5.1 | 7 |
| 10 | Briton Ferry | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 12 | -6 | 2.6 | 5 |
| 11 | Ammanford AFC | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 12 | -7 | 2.4 | 5 |
| 12 | Trefelin | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 16 | -10 | 3.1 | 5 |
| 13 | Flint Town United | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 17 | -12 | 3.1 | 4 |
| 14 | Llandudno | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 | 14 | -4 | 4 | 3 |
| 15 | Haverfordwest County AFC | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 1 |
| 16 | Holywell | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | 20 | -14 | 4.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Airbus UK Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | Cardiff MET | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 01.08.2026 | Haverfordwest County AFC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 18.04.2026 | Llandudno | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 03.04.2026 | Holywell | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 28.03.2026 | Guilsfield | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 20.03.2026 | Denbigh Town | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 13.03.2026 | Mold Alexandra | H | 8-0 (3-0) | P | O |
| 10.03.2026 | Brickfield Rangers | A | 0-5 (0-2) | P | O |
| 07.03.2026 | Caersws | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 28.02.2026 | Buckley Town | H | 3-0 (1-0) | P | O |
Ammanford AFC Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | Colwyn Bay | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 31.07.2026 | Briton Ferry | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 18.04.2026 | Cwmbran Celtic | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 03.04.2026 | Newport City | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 28.03.2026 | Treowen Stars | A | 1-5 (0-1) | P | O |
| 24.03.2026 | Cambrian & Clydach | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.03.2026 | Baglan Dragons | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.03.2026 | Llantwit Major | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 06.03.2026 | Cardiff Draconians | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 01.03.2026 | Afan Lido | A | 3-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.5% | 91.9% | 91.8% | 91.9% | 90.0% |
| 1 | 1.90 1.0% | 1.90 3.3% | 1.85 0.0% | 1.95 4.3% | 1.83 3.7% | 1.92 3.8% | 1.94 4.9% |
| X | 3.40 10.5% | 3.40 6.8% | 3.70 2.8% | 3.50 4.1% | 3.75 6.8% | 3.50 0.0% | 3.60 2.9% |
| 2 | 3.58 2.7% | 3.58 1.1% | 3.55 4.1% | 3.45 2.8% | 3.62 0.6% | 3.55 6.6% | 3.15 10.0% |
| 0-2 | 2.23 4.2% | 2.23 6.7% | 2.25 7.1% | 2.22 11.0% | 2.31 13.2% | 2.25 7.1% | 2.25 8.2% |
| 3+ | 1.58 7.1% | 1.58 4.8% | 1.58 4.2% | 1.57 8.2% | 1.54 8.9% | 1.58 8.1% | 1.55 6.1% |
| 4+ | 2.33 15.6% | 2.33 10.0% | 2.55 7.3% | 2.42 10.4% | 2.43 14.1% | 2.50 10.7% | 2.47 10.2% |
| GG | 1.51 7.9% | 1.51 5.0% | 1.53 4.4% | 1.55 7.2% | 1.52 6.2% | 1.55 7.7% | 1.51 5.6% |
| NG | 2.36 4.4% | 2.36 7.8% | 2.30 7.0% | 2.30 11.1% | 2.36 9.8% | 2.25 12.5% | 2.35 7.8% |
| I2+ | 2.26 8.1% | 2.26 4.2% | 2.40 4.0% | 2.25 8.2% | 2.32 10.1% | 2.35 11.3% | 2.35 6.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice