Cile - Kup Cilea — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 117 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Rezultati
sreda, 07. oktobar 2026
utorak, 06. oktobar 2026
nedelja, 04. oktobar 2026
sreda, 30. septembar 2026
utorak, 29. septembar 2026
nedelja, 27. septembar 2026
subota, 26. septembar 2026
petak, 25. septembar 2026
četvrtak, 24. septembar 2026
sreda, 23. septembar 2026
utorak, 22. septembar 2026
četvrtak, 27. avgust 2026
četvrtak, 06. avgust 2026
sreda, 05. avgust 2026
utorak, 04. avgust 2026
nedelja, 12. jul 2026
subota, 11. jul 2026
ponedeljak, 06. jul 2026
nedelja, 05. jul 2026
subota, 04. jul 2026
petak, 03. jul 2026
četvrtak, 02. jul 2026
sreda, 01. jul 2026
utorak, 30. jun 2026
ponedeljak, 29. jun 2026
nedelja, 28. jun 2026
subota, 27. jun 2026
petak, 26. jun 2026
četvrtak, 25. jun 2026
sreda, 24. jun 2026
utorak, 23. jun 2026
ponedeljak, 22. jun 2026
nedelja, 21. jun 2026
subota, 20. jun 2026
petak, 19. jun 2026
nedelja, 08. februar 2026
subota, 07. februar 2026
petak, 06. februar 2026
nedelja, 01. februar 2026
subota, 31. januar 2026
petak, 30. januar 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 77% mečeva, a preokret se desi u 7% (uzorak: 60 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 5% (6)
- 1 21% (24)
- 2 21% (25)
- 3 23% (27)
- 4 15% (18)
- 5+ 15% (17)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.79 | 2.71 | -0.08 |
| 3+ golova | 54% | 53% | -1 pp |
| Oba tima daju gol | 54% | 54% | 0 pp |
| Pobede domaćina | 49% | 44% | -5 pp |
Uzorak prošle sezone: 125 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Santiago Wanderers | 6 | 4.17 | 1.17 | 3.00 | 100% | 67% | 0% | L L L L W |
| Deportes Limache | 6 | 3.67 | 1.83 | 1.83 | 67% | 100% | 0% | L W D L D |
| Palestino | 6 | 3.50 | 2.00 | 1.50 | 83% | 83% | 17% | W W L D L |
| San Luis | 6 | 3.50 | 1.83 | 1.67 | 67% | 67% | 17% | W D L D D |
| Magallanes | 6 | 3.33 | 0.83 | 2.50 | 83% | 83% | 0% | L L L L L |
| Universidad de Concepcion | 6 | 3.33 | 1.33 | 2.00 | 67% | 67% | 17% | L W L D L |
| Deportes Iquique | 8 | 3.13 | 1.75 | 1.38 | 63% | 63% | 25% | L D W D W |
| U. Catolica | 8 | 3.13 | 1.88 | 1.25 | 75% | 63% | 25% | D D L W W |
| O'Higgins | 10 | 3.10 | 2.10 | 1.00 | 60% | 80% | 20% | W W W W W |
| Deportes Santa Cruz | 8 | 3.00 | 1.63 | 1.38 | 75% | 75% | 25% | L L L W D |
| Antofagasta | 9 | 2.89 | 2.11 | 0.78 | 44% | 56% | 44% | W W D W W |
| Curico Unido | 8 | 2.88 | 1.25 | 1.63 | 63% | 50% | 13% | L L W D D |
| D. La Serena | 6 | 2.83 | 1.17 | 1.67 | 50% | 50% | 33% | L L W W D |
| Recoleta | 6 | 2.83 | 1.00 | 1.83 | 67% | 67% | 0% | L D D L W |
| Colo Colo | 9 | 2.78 | 1.89 | 0.89 | 67% | 33% | 67% | W W D W D |
| Huachipato | 6 | 2.67 | 1.17 | 1.50 | 50% | 50% | 33% | W L L W L |
| Union La Calera | 8 | 2.63 | 1.75 | 0.88 | 38% | 38% | 50% | D D W D W |
| Universidad de Chile | 10 | 2.60 | 1.60 | 1.00 | 30% | 40% | 40% | L D W W W |
| Everton de Vina | 9 | 2.56 | 1.22 | 1.33 | 56% | 56% | 22% | D L L W D |
| Concepcion | 10 | 2.50 | 1.60 | 0.90 | 30% | 30% | 40% | L L W W W |
| San Marcos de Arica | 6 | 2.50 | 0.33 | 2.17 | 50% | 33% | 17% | L L L L D |
| Union Espanola | 6 | 2.50 | 0.67 | 1.83 | 67% | 50% | 17% | L L L D L |
| Cobreloa | 8 | 2.38 | 1.13 | 1.25 | 63% | 63% | 38% | L L W D L |
| Nublense | 8 | 2.38 | 1.38 | 1.00 | 38% | 38% | 38% | W L W D W |
| Union San Felipe | 6 | 2.33 | 1.00 | 1.33 | 33% | 50% | 17% | L D L W L |
| D. Puerto Montt | 9 | 2.22 | 1.22 | 1.00 | 33% | 44% | 33% | L L W L W |
| Deportes Copiapo | 6 | 2.17 | 0.50 | 1.67 | 50% | 33% | 17% | L L L L D |
| A. Italiano | 8 | 2.13 | 1.13 | 1.00 | 50% | 50% | 25% | L D W L W |
| Coquimbo Unido | 8 | 2.13 | 1.50 | 0.63 | 38% | 63% | 38% | W W W D D |
| Deportes Temuco | 6 | 2.00 | 0.67 | 1.33 | 17% | 50% | 0% | L L L D W |
| Rangers de Talca | 6 | 1.83 | 0.67 | 1.17 | 33% | 33% | 17% | L L L W L |
| Cobresal | 6 | 1.50 | 0.33 | 1.17 | 17% | 17% | 17% | L D L L D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.