D. Puerto Montt 2 - 0 Nublense — rezultat
22.09.2026 21:00 • Cile - Kup Cilea
Mečevi iz lige Cile - Kup Cilea
Forma i statistika timova
D. Puerto Montt Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2026 | Magallanes | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 08.09.2026 | Rangers de Talca | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Curico Unido | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 30.08.2026 | Deportes Temuco | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Deportes Iquique | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 16.08.2026 | Santiago Wanderers | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.08.2026 | Union Espanola | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Deportes Santa Cruz | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.08.2026 | Recoleta | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 26.07.2026 | Antofagasta | H | 3-2 (1-1) | P | O |
Nublense Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | Everton de Vina | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 06.09.2026 | D. La Serena | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 03.09.2026 | Deportes Limache | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 30.08.2026 | Concepcion | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 23.08.2026 | U. Catolica | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 16.08.2026 | Union La Calera | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 11.08.2026 | A. Italiano | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 04.08.2026 | Rangers de Talca | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.07.2026 | Palestino | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 05.07.2026 | Curico Unido | H | 2-2 (0-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2024 | Copa Chile | Nublense | 1-1 (1-0) | D. Puerto Montt | N | U |
| 24.10.2024 | Copa Chile | D. Puerto Montt | 1-1 (0-0) | Nublense | N | U |
| 20.11.2020 | Primera B | D. Puerto Montt | 3-2 (1-0) | Nublense | P | O |
| 23.09.2020 | Primera B | Nublense | 2-0 (1-0) | D. Puerto Montt | I | U |
| 11.01.2020 | Primera B | Nublense | 2-1 (1-0) | D. Puerto Montt | I | O |
| 18.10.2019 | Primera B | Nublense | 2-0 (1-0) | D. Puerto Montt | I | U |
| 16.02.2019 | Primera B | D. Puerto Montt | 2-2 (1-1) | Nublense | N | O |
| 25.08.2018 | Primera B | Nublense | - | D. Puerto Montt | - | U |
| 07.04.2018 | Primera B | D. Puerto Montt | 1-0 (1-0) | Nublense | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | 92.6% | – | 91.4% | – | 89.9% | 90.4% |
| 1 | 3.22 4.7% | 3.22 4.7% | - | 3.15 1.6% | - | 3.10 3.1% | 3.05 6.2% |
| X | 3.08 0.0% | 3.08 0.0% | - | 3.10 4.6% | - | 2.90 3.3% | 3.00 0.0% |
| 2 | 2.25 3.2% | 2.25 3.2% | - | 2.20 3.8% | - | 2.25 4.7% | 2.25 6.1% |
| 0-2 | 1.61 1.2% | 1.61 1.2% | - | 1.61 3.0% | - | 1.66 1.8% | 1.60 0.6% |
| 3+ | 2.21 1.8% | 2.21 1.8% | - | 2.15 3.9% | - | 2.10 2.3% | 2.15 0.0% |
| 4+ | 4.00 3.1% | 4.00 3.1% | - | 3.70 4.2% | - | 3.80 5.0% | 4.15 1.2% |
| GG | 1.89 1.1% | 1.89 1.1% | - | 1.92 2.1% | - | 1.83 3.7% | 1.92 0.5% |
| NG | 1.81 1.1% | 1.81 1.1% | - | 1.78 2.2% | - | 1.84 4.0% | 1.75 0.6% |
| I2+ | 3.02 0.0% | 3.02 0.0% | - | 3.00 3.4% | - | 3.15 1.6% | 3.25 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice