O'Higgins 2 - 0 Concepcion — rezultat
04.10.2026 18:30 • Cile - Kup Cilea
Mečevi iz lige Cile - Kup Cilea
Forma i statistika timova
O'Higgins Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2026 | Concepcion | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 27.09.2026 | Deportes Santa Cruz | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 24.09.2026 | Deportes Santa Cruz | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 13.09.2026 | A. Italiano | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 06.09.2026 | Union La Calera | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 01.09.2026 | U. Catolica | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 27.08.2026 | Recoleta | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 23.08.2026 | Palestino | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 16.08.2026 | Colo Colo | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 09.08.2026 | Deportes Limache | H | 1-3 (0-2) | I | O |
Concepcion Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2026 | O'Higgins | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 27.09.2026 | Curico Unido | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 23.09.2026 | Curico Unido | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 13.09.2026 | Colo Colo | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.09.2026 | A. Italiano | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 30.08.2026 | Nublense | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 23.08.2026 | Coquimbo Unido | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.08.2026 | Cobresal | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 09.08.2026 | Universidad de Concepcion | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.08.2026 | U. Catolica | H | 3-0 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2026 | Copa Chile | Concepcion | 0-1 (0-0) | O'Higgins | P | U |
| 27.07.2026 | Primera División | Concepcion | 2-0 (1-0) | O'Higgins | I | U |
| 02.02.2026 | Primera División | O'Higgins | 2-1 (1-0) | Concepcion | P | O |
| 01.02.2026 | Primera División | Concepcion | - | O'Higgins | - | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 94.9% | – | 92.0% | – | 90.2% | 90.3% |
| 1 | 2.46 7.4% | 2.46 7.4% | - | 2.50 15.2% | - | 2.55 6.3% | 2.47 8.3% |
| X | 3.56 0.0% | 3.56 0.8% | - | 3.20 0.0% | - | 2.95 1.7% | 3.15 0.0% |
| 2 | 2.73 8.4% | 2.73 8.7% | - | 2.67 15.2% | - | 2.65 5.4% | 2.60 8.8% |
| 0-2 | 1.81 0.0% | 1.81 0.0% | - | 1.75 2.8% | - | 1.76 0.0% | 1.74 0.0% |
| 3+ | 2.00 0.0% | 2.00 0.0% | - | 1.95 2.6% | - | 1.95 0.0% | 1.96 0.0% |
| 4+ | 3.37 0.3% | 3.37 0.3% | - | 3.20 4.9% | - | 3.45 0.0% | 3.55 0.0% |
| GG | 1.74 0.0% | 1.74 0.0% | - | 1.76 2.3% | - | 1.76 0.0% | 1.76 0.6% |
| NG | 1.98 0.0% | 1.98 0.0% | - | 1.95 2.5% | - | 1.90 0.0% | 1.94 0.5% |
| I2+ | 2.84 0.7% | 2.84 0.7% | - | 2.75 3.0% | - | 2.95 0.0% | 2.95 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice