Colo Colo 1 - 0 A. Italiano — rezultat
25.09.2026 23:00 • Cile - Kup Cilea
Mečevi iz lige Cile - Kup Cilea
Forma i statistika timova
Colo Colo Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | A. Italiano | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2026 | Concepcion | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.09.2026 | Huachipato | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2026 | A. Italiano | H | 5-1 (2-1) | P | O |
| 27.08.2026 | Union Espanola | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 23.08.2026 | Universidad de Chile | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 16.08.2026 | O'Higgins | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 09.08.2026 | Union La Calera | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 01.08.2026 | Everton de Vina | A | 3-4 (2-2) | P | O |
| 25.07.2026 | Deportes Limache | H | 3-1 (0-0) | P | O |
A. Italiano Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Colo Colo | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2026 | O'Higgins | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Concepcion | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 30.08.2026 | Colo Colo | A | 5-1 (2-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Union La Calera | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.08.2026 | Everton de Vina | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.08.2026 | Nublense | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 01.08.2026 | Universidad de Concepcion | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 26.07.2026 | Universidad de Chile | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 11.07.2026 | Magallanes | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (19 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Copa Chile | A. Italiano | 0-0 (0-0) | Colo Colo | N | U |
| 30.08.2026 | Primera División | Colo Colo | 5-1 (2-1) | A. Italiano | P | O |
| 07.03.2026 | Primera División | A. Italiano | 0-1 (0-1) | Colo Colo | P | U |
| 07.12.2025 | Primera División | Colo Colo | 1-2 (0-2) | A. Italiano | I | O |
| 22.06.2025 | Primera División | A. Italiano | 2-1 (0-0) | Colo Colo | I | O |
| 06.10.2024 | Primera División | Colo Colo | 2-1 (0-1) | A. Italiano | P | O |
| 12.05.2024 | Primera División | A. Italiano | 1-4 (1-3) | Colo Colo | P | O |
| 26.11.2023 | Primera División | A. Italiano | 0-1 (0-1) | Colo Colo | P | U |
| 10.05.2023 | Primera División | Colo Colo | 2-1 (2-0) | A. Italiano | P | O |
| 16.07.2022 | Primera División | A. Italiano | 1-2 (0-0) | Colo Colo | P | O |
| 19.02.2022 | Primera División | Colo Colo | 1-1 (1-0) | A. Italiano | N | U |
| 28.10.2021 | Primera División | A. Italiano | 2-0 (0-0) | Colo Colo | I | U |
| 25.07.2021 | Primera División | Colo Colo | 1-1 (0-0) | A. Italiano | N | U |
| 19.11.2020 | Primera División | Colo Colo | 1-0 (0-0) | A. Italiano | P | U |
| 09.02.2020 | Primera División | A. Italiano | 2-1 (2-0) | Colo Colo | I | O |
| 29.09.2019 | Primera División | A. Italiano | 2-4 (1-2) | Colo Colo | P | O |
| 25.05.2019 | Primera División | Colo Colo | 3-0 (1-0) | A. Italiano | P | O |
| 28.10.2018 | Primera División | A. Italiano | 1-1 (0-0) | Colo Colo | N | U |
| 11.02.2018 | Primera División | Colo Colo | 3-2 (2-0) | A. Italiano | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.7% | 92.7% | – | 91.3% | – | 90.1% | 90.1% |
| 1 | 1.57 1.9% | 1.57 1.9% | - | 1.55 1.9% | - | 1.45 5.2% | 1.55 3.7% |
| X | 3.58 10.5% | 3.58 10.5% | - | 4.00 2.6% | - | 3.85 10.0% | 3.90 4.0% |
| 2 | 6.14 23.8% | 6.14 23.8% | - | 5.00 4.2% | - | 6.25 6.8% | 4.80 6.7% |
| 0-2 | 2.09 8.9% | 2.09 8.9% | - | 2.10 2.4% | - | 2.10 3.4% | 2.08 5.6% |
| 3+ | 1.68 7.7% | 1.68 7.7% | - | 1.64 2.4% | - | 1.65 2.9% | 1.65 4.6% |
| 4+ | 2.43 19.0% | 2.43 19.0% | - | 2.55 3.8% | - | 2.65 3.6% | 2.70 8.5% |
| GG | 1.73 6.5% | 1.73 6.5% | - | 1.71 2.3% | - | 1.90 2.7% | 1.76 0.6% |
| NG | 2.00 7.0% | 2.00 7.0% | - | 2.02 2.5% | - | 1.77 2.7% | 1.94 0.5% |
| I2+ | 2.35 6.0% | 2.35 6.0% | - | 2.32 3.3% | - | 2.50 3.8% | 2.55 3.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice