Engleska - Premier liga — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 60 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 5 | 11 | 3.5 | 18 |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 15 |
| 3 | Brighton | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 5 | 13 | 3.8 | 13 |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 6 | 6 | 3 | 10 |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 10 |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 13 | 2 | 4.7 | 10 |
| 7 | Leeds | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 9 |
| 8 | Hull City | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2.3 | 9 |
| 9 | Liverpool | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 10 | Ipswich | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 9 |
| 11 | Newcastle | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 13 | -3 | 3.8 | 8 |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 7 |
| 13 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3 | 6 |
| 14 | Coventry | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 6 |
| 15 | Nottingham Forest | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 5 |
| 16 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 5 |
| 17 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 3 | 4 |
| 18 | Tottenham | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 2 | 3 |
| 19 | Bournemouth | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 3 |
| 20 | Fulham | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 9 |
| 2 | Manchester City | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| 3 | Brighton | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 7 |
| 4 | Brentford | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 7 |
| 5 | Chelsea | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 6 | 5 | 5.7 | 7 |
| 6 | Everton | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 7 | Ipswich | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Leeds | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 5 |
| 9 | Hull City | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 5 |
| 10 | Newcastle | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 5 |
| 11 | Manchester United | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 4 |
| 12 | Crystal Palace | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 13 | Coventry | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 14 | Sunderland | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 15 | Bournemouth | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 16 | Liverpool | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 2 |
| 17 | Nottingham Forest | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 1 |
| 18 | Aston Villa | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 19 | Fulham | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 1 |
| 20 | Tottenham | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 9 |
| 2 | Liverpool | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 3 | Brighton | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 6 |
| 4 | Arsenal | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 5 | Leeds | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | Hull City | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 7 | Crystal Palace | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 8 | Nottingham Forest | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Aston Villa | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 4 |
| 10 | Brentford | 3 | 0 | 3 | 0 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 3 |
| 11 | Everton | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Chelsea | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 13 | Ipswich | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 3 |
| 14 | Coventry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 15 | Newcastle | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 16 | Manchester United | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 2 |
| 17 | Tottenham | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 2 |
| 18 | Fulham | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 19 | Sunderland | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 1 |
| 20 | Bournemouth | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 1 |
Rezultati
ponedeljak, 12. oktobar 2026
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
ponedeljak, 14. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
petak, 04. septembar 2026
ponedeljak, 31. avgust 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
petak, 28. avgust 2026
ponedeljak, 24. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
petak, 21. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 70% mečeva, a preokret se desi u 7% (uzorak: 30 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 8% (5)
- 1 15% (9)
- 2 20% (12)
- 3 20% (12)
- 4 17% (10)
- 5+ 20% (12)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.75 | 2.95 | +0.20 |
| 3+ golova | 55% | 57% | +2 pp |
| Oba tima daju gol | 56% | 55% | -1 pp |
| Pobede domaćina | 43% | 38% | -5 pp |
Uzorak prošle sezone: 380 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chelsea | 6 | 4.67 | 2.50 | 2.17 | 100% | 83% | 0% | W L D L W |
| Brighton | 6 | 3.83 | 3.00 | 0.83 | 67% | 33% | 67% | W W W D L |
| Newcastle | 6 | 3.83 | 1.67 | 2.17 | 83% | 83% | 17% | L W L D W |
| Crystal Palace | 6 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 67% | 67% | 17% | W D L W L |
| Ipswich | 6 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 67% | 67% | 0% | W L W L L |
| Manchester City | 6 | 3.50 | 2.67 | 0.83 | 67% | 50% | 50% | W W W W W |
| Bournemouth | 6 | 3.33 | 1.17 | 2.17 | 67% | 83% | 0% | L L D D D |
| Brentford | 6 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 67% | 67% | 33% | D W D D D |
| Manchester United | 6 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 33% | 67% | 0% | D D L D W |
| Sunderland | 6 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 33% | 50% | 17% | L L L D W |
| Aston Villa | 6 | 2.83 | 1.00 | 1.83 | 67% | 50% | 17% | D W L D L |
| Coventry | 6 | 2.67 | 0.83 | 1.83 | 50% | 17% | 17% | W W L L L |
| Fulham | 6 | 2.67 | 1.00 | 1.67 | 50% | 67% | 17% | L D D L L |
| Arsenal | 6 | 2.50 | 1.67 | 0.83 | 67% | 33% | 50% | W L W W W |
| Hull City | 6 | 2.33 | 1.33 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | D L D D W |
| Liverpool | 6 | 2.33 | 1.17 | 1.17 | 50% | 33% | 50% | L W D W D |
| Everton | 6 | 2.17 | 1.33 | 0.83 | 33% | 50% | 50% | D W D D D |
| Leeds | 6 | 2.17 | 1.33 | 0.83 | 33% | 67% | 33% | L D W D D |
| Nottingham Forest | 6 | 2.17 | 0.83 | 1.33 | 50% | 50% | 17% | L L W D D |
| Tottenham | 6 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 33% | 33% | 33% | D L D D L |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.