Newcastle 2 - 2 Bournemouth — rezultat
05.09.2026 11:30 • Engleska - Premier liga
Mečevi iz lige Engleska - Premier liga
Tabele Engleska - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 5 | 11 | 3.5 | 18 |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 15 |
| 3 | Brighton | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 5 | 13 | 3.8 | 13 |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 6 | 6 | 3 | 10 |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 10 |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 13 | 2 | 4.7 | 10 |
| 7 | Leeds | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 9 |
| 8 | Hull City | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2.3 | 9 |
| 9 | Liverpool | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 10 | Ipswich | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 9 |
| 11 | Newcastle | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 13 | -3 | 3.8 | 8 |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 7 |
| 13 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3 | 6 |
| 14 | Coventry | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 6 |
| 15 | Nottingham Forest | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 5 |
| 16 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 5 |
| 17 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 3 | 4 |
| 18 | Tottenham | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 2 | 3 |
| 19 | Bournemouth | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 3 |
| 20 | Fulham | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 9 |
| 2 | Manchester City | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| 3 | Brighton | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 7 |
| 4 | Brentford | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 7 |
| 5 | Chelsea | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 6 | 5 | 5.7 | 7 |
| 6 | Everton | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 7 | Ipswich | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Leeds | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 5 |
| 9 | Hull City | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 5 |
| 10 | Newcastle | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 5 |
| 11 | Manchester United | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 4 |
| 12 | Crystal Palace | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 13 | Coventry | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 14 | Sunderland | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 15 | Bournemouth | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 16 | Liverpool | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 2 |
| 17 | Nottingham Forest | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 1 |
| 18 | Aston Villa | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 19 | Fulham | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 1 |
| 20 | Tottenham | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 9 |
| 2 | Liverpool | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 3 | Brighton | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 6 |
| 4 | Arsenal | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 5 | Leeds | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | Hull City | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 7 | Crystal Palace | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 8 | Nottingham Forest | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Aston Villa | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 4 |
| 10 | Brentford | 3 | 0 | 3 | 0 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 3 |
| 11 | Everton | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Chelsea | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 13 | Ipswich | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 3 |
| 14 | Coventry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 15 | Newcastle | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 16 | Manchester United | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 2 |
| 17 | Tottenham | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 2 |
| 18 | Fulham | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 19 | Sunderland | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 1 |
| 20 | Bournemouth | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 1 |
Forma i statistika timova
Newcastle Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Tottenham | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 26.08.2026 | West Brom | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 23.08.2026 | Liverpool | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 24.05.2026 | Fulham | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 17.05.2026 | West Ham | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 10.05.2026 | Nottingham Forest | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 02.05.2026 | Brighton | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 25.04.2026 | Arsenal | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Bournemouth | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 12.04.2026 | Crystal Palace | A | 2-1 (0-1) | I | O |
Bournemouth Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Everton | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 23.08.2026 | Manchester City | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 24.05.2026 | Nottingham Forest | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 19.05.2026 | Manchester City | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 09.05.2026 | Fulham | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.05.2026 | Crystal Palace | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 22.04.2026 | Leeds | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 18.04.2026 | Newcastle | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 11.04.2026 | Arsenal | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 20.03.2026 | Manchester United | H | 2-2 (0-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Premier League | Newcastle | 1-2 (0-1) | Bournemouth | I | O |
| 10.01.2026 | FA Cup | Newcastle | 2-2 (0-0) | Bournemouth | N | O |
| 21.09.2025 | Premier League | Bournemouth | 0-0 (0-0) | Newcastle | N | U |
| 18.01.2025 | Premier League | Newcastle | 1-4 (1-2) | Bournemouth | I | O |
| 25.08.2024 | Premier League | Bournemouth | 1-1 (1-0) | Newcastle | N | U |
| 17.02.2024 | Premier League | Newcastle | 2-2 (0-0) | Bournemouth | N | O |
| 11.11.2023 | Premier League | Bournemouth | 2-0 (0-0) | Newcastle | I | U |
| 11.02.2023 | Premier League | Bournemouth | 1-1 (1-1) | Newcastle | N | U |
| 20.12.2022 | League Cup | Newcastle | 1-0 (0-0) | Bournemouth | P | U |
| 17.09.2022 | Premier League | Newcastle | 1-1 (0-0) | Bournemouth | N | U |
| 01.07.2020 | Premier League | Bournemouth | 1-4 (0-2) | Newcastle | P | O |
| 09.11.2019 | Premier League | Newcastle | 2-1 (1-1) | Bournemouth | P | O |
| 16.03.2019 | Premier League | Bournemouth | 2-2 (0-1) | Newcastle | N | O |
| 10.11.2018 | Premier League | Newcastle | 2-1 (2-1) | Bournemouth | P | O |
| 24.02.2018 | Premier League | Bournemouth | 2-2 (0-2) | Newcastle | N | O |
| 04.11.2017 | Premier League | Newcastle | 0-1 (0-0) | Bournemouth | I | U |
| 05.03.2016 | Premier League | Newcastle | 1-3 (0-1) | Bournemouth | I | O |
| 07.11.2015 | Premier League | Bournemouth | 0-1 (0-1) | Newcastle | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 96.9% | 96.9% | 95.2% | 95.6% | 95.8% | 96.9% | 95.8% |
| 1 | 2.12 13.8% | 2.12 13.8% | 2.15 0.0% | 2.17 5.7% | 2.18 1.8% | 2.20 2.2% | 2.18 1.8% |
| X | 3.59 5.8% | 3.59 5.8% | 3.60 0.0% | 3.60 5.9% | 3.66 0.5% | 3.65 0.0% | 3.60 4.3% |
| 2 | 3.55 22.8% | 3.55 22.8% | 3.25 14.0% | 3.25 17.3% | 3.21 8.1% | 3.30 6.5% | 3.25 20.4% |
| 0-2 | 2.45 4.7% | 2.45 4.7% | 2.30 2.1% | 2.32 2.2% | 2.44 2.1% | 2.40 1.3% | 2.30 0.0% |
| 3+ | 1.57 7.6% | 1.57 7.6% | 1.63 6.5% | 1.61 1.2% | 1.61 3.2% | 1.60 1.2% | 1.62 5.9% |
| 4+ | 2.39 4.0% | 2.39 4.0% | 2.60 8.3% | 2.47 2.0% | 2.44 0.4% | 2.55 1.9% | 2.60 8.3% |
| GG | 1.48 2.6% | 1.48 2.6% | 1.55 4.7% | 1.52 0.7% | 1.55 3.3% | 1.53 2.0% | 1.56 6.1% |
| NG | 2.64 10.0% | 2.64 10.0% | 2.45 0.0% | 2.37 1.3% | 2.46 2.8% | 2.45 3.9% | 2.45 0.0% |
| I2+ | 2.26 7.4% | 2.26 7.4% | 2.45 6.5% | 2.27 1.3% | 2.43 3.4% | 2.40 2.0% | 2.45 6.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice