Arsenal 2 - 1 Chelsea — rezultat
Mečevi iz lige Engleska - Premier liga
Tabele Engleska - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 5 | 11 | 3.5 | 18 |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 15 |
| 3 | Brighton | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 5 | 13 | 3.8 | 13 |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 6 | 6 | 3 | 10 |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 10 |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 13 | 2 | 4.7 | 10 |
| 7 | Leeds | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 9 |
| 8 | Hull City | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2.3 | 9 |
| 9 | Liverpool | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 10 | Ipswich | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 9 |
| 11 | Newcastle | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 13 | -3 | 3.8 | 8 |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 7 |
| 13 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3 | 6 |
| 14 | Coventry | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 6 |
| 15 | Nottingham Forest | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 5 |
| 16 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 5 |
| 17 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 3 | 4 |
| 18 | Tottenham | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 2 | 3 |
| 19 | Bournemouth | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 3 |
| 20 | Fulham | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 9 |
| 2 | Manchester City | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| 3 | Brighton | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 7 |
| 4 | Brentford | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 7 |
| 5 | Chelsea | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 6 | 5 | 5.7 | 7 |
| 6 | Everton | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 7 | Ipswich | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Leeds | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 5 |
| 9 | Hull City | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 5 |
| 10 | Newcastle | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 5 |
| 11 | Manchester United | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 4 |
| 12 | Crystal Palace | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 13 | Coventry | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 14 | Sunderland | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 15 | Bournemouth | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 16 | Liverpool | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 2 |
| 17 | Nottingham Forest | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 1 |
| 18 | Aston Villa | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 19 | Fulham | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 1 |
| 20 | Tottenham | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 9 |
| 2 | Liverpool | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 3 | Brighton | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 6 |
| 4 | Arsenal | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 5 | Leeds | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | Hull City | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 7 | Crystal Palace | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 8 | Nottingham Forest | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Aston Villa | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 4 |
| 10 | Brentford | 3 | 0 | 3 | 0 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 3 |
| 11 | Everton | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Chelsea | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 13 | Ipswich | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 3 |
| 14 | Coventry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 15 | Newcastle | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 16 | Manchester United | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 2 |
| 17 | Tottenham | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 2 |
| 18 | Fulham | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 19 | Sunderland | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 1 |
| 20 | Bournemouth | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 1 |
Forma i statistika timova
Arsenal Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Aston Villa | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 21.08.2026 | Coventry | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 16.08.2026 | Manchester City | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 09.08.2026 | Borussia Dortmund | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 30.05.2026 | Paris Saint Germain | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 24.05.2026 | Crystal Palace | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 18.05.2026 | Burnley | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 10.05.2026 | West Ham | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 05.05.2026 | Atletico Madrid | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.05.2026 | Fulham | H | 3-0 (3-0) | P | O |
Chelsea Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Brighton | H | 4-3 (3-1) | P | O |
| 27.08.2026 | Luton | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 24.08.2026 | Fulham | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 24.05.2026 | Sunderland | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 19.05.2026 | Tottenham | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 16.05.2026 | Manchester City | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 09.05.2026 | Liverpool | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.05.2026 | Nottingham Forest | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 26.04.2026 | Leeds | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 21.04.2026 | Brighton | A | 3-0 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (35 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2026 | Premier League | Arsenal | 2-1 (1-1) | Chelsea | P | O |
| 03.02.2026 | League Cup | Arsenal | 1-0 (0-0) | Chelsea | P | U |
| 14.01.2026 | League Cup | Chelsea | 2-3 (0-1) | Arsenal | P | O |
| 30.11.2025 | Premier League | Chelsea | 1-1 (0-0) | Arsenal | N | U |
| 16.03.2025 | Premier League | Arsenal | 1-0 (1-0) | Chelsea | P | U |
| 10.11.2024 | Premier League | Chelsea | 1-1 (0-0) | Arsenal | N | U |
| 23.04.2024 | Premier League | Arsenal | 5-0 (1-0) | Chelsea | P | O |
| 21.10.2023 | Premier League | Chelsea | 2-2 (1-0) | Arsenal | N | O |
| 02.05.2023 | Premier League | Arsenal | 3-1 (3-0) | Chelsea | P | O |
| 06.11.2022 | Premier League | Chelsea | 0-1 (0-0) | Arsenal | P | U |
| 20.04.2022 | Premier League | Chelsea | 2-4 (2-2) | Arsenal | P | O |
| 22.08.2021 | Premier League | Arsenal | 0-2 (0-2) | Chelsea | I | U |
| 12.05.2021 | Premier League | Chelsea | 0-1 (0-1) | Arsenal | P | U |
| 26.12.2020 | Premier League | Arsenal | 3-1 (2-0) | Chelsea | P | O |
| 01.08.2020 | FA Cup | Arsenal | 2-1 (1-1) | Chelsea | P | O |
| 21.01.2020 | Premier League | Chelsea | 2-2 (1-0) | Arsenal | N | O |
| 29.12.2019 | Premier League | Arsenal | 1-2 (1-0) | Chelsea | I | O |
| 29.05.2019 | UEFA Europa League | Chelsea | 4-1 (0-0) | Arsenal | I | O |
| 19.01.2019 | Premier League | Arsenal | 2-0 (2-0) | Chelsea | P | U |
| 18.08.2018 | Premier League | Chelsea | 3-2 (2-2) | Arsenal | I | O |
| 01.08.2018 | International Champions Cup | Arsenal | 1-1 (0-1) | Chelsea | N | U |
| 24.01.2018 | League Cup | Arsenal | 2-1 (1-1) | Chelsea | P | O |
| 10.01.2018 | League Cup | Chelsea | 0-0 (0-0) | Arsenal | N | U |
| 03.01.2018 | Premier League | Arsenal | 2-2 (0-0) | Chelsea | N | O |
| 17.09.2017 | Premier League | Chelsea | 0-0 (0-0) | Arsenal | N | U |
| 06.08.2017 | Community Shield | Arsenal | 1-1 (0-0) | Chelsea | N | U |
| 27.05.2017 | FA Cup | Arsenal | 2-1 (1-0) | Chelsea | P | O |
| 04.02.2017 | Premier League | Chelsea | 3-1 (1-0) | Arsenal | I | O |
| 24.09.2016 | Premier League | Arsenal | 3-0 (3-0) | Chelsea | P | O |
| 24.01.2016 | Premier League | Arsenal | 0-1 (0-1) | Chelsea | I | U |
| 19.09.2015 | Premier League | Chelsea | 2-0 (0-0) | Arsenal | I | U |
| 02.08.2015 | Community Shield | Arsenal | 1-0 (1-0) | Chelsea | P | U |
| 26.04.2015 | Premier League | Arsenal | 0-0 (0-0) | Chelsea | N | U |
| 05.10.2014 | Premier League | Chelsea | 2-0 (1-0) | Arsenal | I | U |
| 22.03.2014 | Premier League | Chelsea | 6-0 (4-0) | Arsenal | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 97.1% | 97.1% | 95.8% | 95.7% | 96.0% | 96.0% | 95.2% |
| 1 | 1.78 3.5% | 1.78 3.5% | 1.75 6.1% | 1.75 8.7% | 1.75 1.7% | 1.75 4.8% | 1.73 4.2% |
| X | 3.99 1.2% | 3.99 1.2% | 3.75 7.4% | 3.90 5.4% | 3.76 4.4% | 3.75 2.6% | 3.75 7.1% |
| 2 | 4.59 14.7% | 4.59 14.7% | 4.85 16.9% | 4.60 8.0% | 4.89 1.6% | 4.90 10.9% | 4.85 7.8% |
| 0-2 | 2.23 12.6% | 2.23 12.6% | 2.05 6.2% | 2.10 10.5% | 2.17 11.3% | 2.06 3.0% | 2.05 7.9% |
| 3+ | 1.71 12.8% | 1.71 12.8% | 1.78 0.0% | 1.75 7.9% | 1.79 2.2% | 1.80 2.7% | 1.78 0.0% |
| 4+ | 2.66 13.6% | 2.66 13.6% | 2.90 6.5% | 2.85 12.3% | 2.79 12.3% | 3.05 4.7% | 3.00 3.2% |
| GG | 1.68 9.2% | 1.68 9.2% | 1.78 0.0% | 1.69 9.6% | 1.76 3.3% | 1.77 1.1% | 1.78 0.6% |
| NG | 2.18 16.6% | 2.18 16.6% | 2.05 6.2% | 2.05 12.0% | 2.07 5.1% | 2.05 2.5% | 2.05 7.9% |
| I2+ | 2.48 11.7% | 2.48 11.7% | 2.60 3.7% | 2.45 6.5% | 2.70 3.2% | 2.75 1.8% | 2.70 1.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice