Manchester United 5 - 2 Ipswich — rezultat
30.08.2026 15:30 • Engleska - Premier liga
Mečevi iz lige Engleska - Premier liga
Tabele Engleska - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 5 | 11 | 3.5 | 18 |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 15 |
| 3 | Brighton | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 5 | 13 | 3.8 | 13 |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 6 | 6 | 3 | 10 |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 10 |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 13 | 2 | 4.7 | 10 |
| 7 | Leeds | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 9 |
| 8 | Hull City | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2.3 | 9 |
| 9 | Liverpool | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 10 | Ipswich | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 9 |
| 11 | Newcastle | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 13 | -3 | 3.8 | 8 |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 7 |
| 13 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3 | 6 |
| 14 | Coventry | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 6 |
| 15 | Nottingham Forest | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 5 |
| 16 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 5 |
| 17 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 3 | 4 |
| 18 | Tottenham | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 2 | 3 |
| 19 | Bournemouth | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 13 | -6 | 3.3 | 3 |
| 20 | Fulham | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 9 |
| 2 | Manchester City | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| 3 | Brighton | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 7 |
| 4 | Brentford | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 7 |
| 5 | Chelsea | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 6 | 5 | 5.7 | 7 |
| 6 | Everton | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 7 | Ipswich | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Leeds | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 5 |
| 9 | Hull City | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 5 |
| 10 | Newcastle | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 5 |
| 11 | Manchester United | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 4 |
| 12 | Crystal Palace | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 13 | Coventry | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 14 | Sunderland | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 15 | Bournemouth | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 16 | Liverpool | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 2 |
| 17 | Nottingham Forest | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 1 |
| 18 | Aston Villa | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 19 | Fulham | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 1 |
| 20 | Tottenham | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 9 |
| 2 | Liverpool | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 3 | Brighton | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 6 |
| 4 | Arsenal | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 5 | Leeds | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | Hull City | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 7 | Crystal Palace | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 8 | Nottingham Forest | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Aston Villa | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 4 |
| 10 | Brentford | 3 | 0 | 3 | 0 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 3 |
| 11 | Everton | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Chelsea | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 13 | Ipswich | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 3 |
| 14 | Coventry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 15 | Newcastle | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 16 | Manchester United | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 2 |
| 17 | Tottenham | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 2 |
| 18 | Fulham | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 19 | Sunderland | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 1 |
| 20 | Bournemouth | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 1 |
Forma i statistika timova
Manchester United Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Hull City | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 24.05.2026 | Brighton | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 17.05.2026 | Nottingham Forest | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 09.05.2026 | Sunderland | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.05.2026 | Liverpool | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 27.04.2026 | Brentford | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 18.04.2026 | Chelsea | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 13.04.2026 | Leeds | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 20.03.2026 | Bournemouth | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 15.03.2026 | Aston Villa | H | 3-1 (0-0) | P | O |
Ipswich Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | Leicester | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Sunderland | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 02.05.2026 | QPR | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 28.04.2026 | Southampton | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 25.04.2026 | West Brom | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.04.2026 | Charlton | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 19.04.2026 | Middlesbrough | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 14.04.2026 | Portsmouth | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Norwich | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 06.04.2026 | Birmingham | H | 2-1 (2-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2025 | Premier League | Manchester United | 3-2 (2-2) | Ipswich | P | O |
| 24.11.2024 | Premier League | Ipswich | 1-1 (1-1) | Manchester United | N | U |
| 23.09.2015 | League Cup | Manchester United | 3-0 (1-0) | Ipswich | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 97.1% | 97.1% | 97.3% | 95.6% | 95.8% | 96.1% | 95.0% |
| 1 | 1.40 4.8% | 1.40 4.8% | 1.37 2.1% | 1.38 1.4% | 1.40 2.8% | 1.35 5.6% | 1.37 3.5% |
| X | 5.38 8.0% | 5.38 8.0% | 5.45 18.5% | 5.55 24.7% | 5.25 14.9% | 5.50 15.8% | 5.50 25.0% |
| 2 | 7.69 2.5% | 7.69 2.5% | 8.75 38.9% | 7.10 10.9% | 7.20 5.1% | 8.50 10.4% | 7.10 10.9% |
| 0-2 | 3.00 27.1% | 3.00 27.1% | 2.75 22.2% | 2.87 22.1% | 2.99 30.0% | 2.95 25.5% | 3.00 33.3% |
| 3+ | 1.40 17.2% | 1.40 17.2% | 1.45 8.2% | 1.42 11.3% | 1.58 1.3% | 1.43 12.3% | 1.40 10.8% |
| 4+ | 2.10 15.7% | 2.10 15.7% | 2.20 12.0% | 2.05 18.7% | 2.01 15.5% | 2.15 17.3% | 2.00 20.0% |
| GG | 1.70 5.6% | 1.65 8.3% | 1.73 2.8% | 1.63 8.4% | 1.61 11.5% | 1.67 9.7% | 1.61 10.1% |
| NG | 2.14 11.5% | 2.24 16.7% | 2.12 9.8% | 2.15 12.0% | 2.33 18.3% | 2.15 10.3% | 2.32 20.2% |
| I2+ | 1.99 18.4% | 1.99 18.4% | 2.20 7.6% | 1.97 10.5% | 2.08 14.0% | 2.10 16.0% | 2.08 12.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice