Engleska - Liga 2 — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 164 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 14 | 10 | 1 | 3 | 25 | 15 | 10 | 2.9 | 31 |
| 2 | Barnet | 13 | 7 | 5 | 1 | 28 | 18 | 10 | 3.5 | 26 |
| 3 | Walsall | 13 | 5 | 7 | 1 | 21 | 12 | 9 | 2.5 | 22 |
| 4 | Crewe | 14 | 5 | 7 | 2 | 17 | 17 | 0 | 2.4 | 22 |
| 5 | Cheltenham | 14 | 6 | 3 | 5 | 23 | 25 | -2 | 3.4 | 21 |
| 6 | Grimsby | 14 | 5 | 5 | 4 | 24 | 18 | 6 | 3 | 20 |
| 7 | York | 14 | 5 | 5 | 4 | 24 | 21 | 3 | 3.2 | 20 |
| 8 | Gillingham | 14 | 5 | 5 | 4 | 20 | 19 | 1 | 2.8 | 20 |
| 9 | Accrington ST | 14 | 4 | 7 | 3 | 23 | 17 | 6 | 2.9 | 19 |
| 10 | Chesterfield | 14 | 5 | 4 | 5 | 24 | 21 | 3 | 3.2 | 19 |
| 11 | Exeter City | 14 | 5 | 4 | 5 | 11 | 9 | 2 | 1.4 | 19 |
| 12 | Tranmere | 14 | 4 | 7 | 3 | 19 | 17 | 2 | 2.6 | 19 |
| 13 | Swindon Town | 14 | 5 | 4 | 5 | 15 | 17 | -2 | 2.3 | 19 |
| 14 | Newport County | 14 | 4 | 6 | 4 | 20 | 17 | 3 | 2.6 | 18 |
| 15 | Shrewsbury | 14 | 5 | 3 | 6 | 17 | 22 | -5 | 2.8 | 18 |
| 16 | Fleetwood Town | 14 | 4 | 5 | 5 | 18 | 18 | 0 | 2.6 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers | 14 | 5 | 1 | 8 | 17 | 23 | -6 | 2.9 | 16 |
| 18 | Port Vale | 12 | 4 | 3 | 5 | 10 | 14 | -4 | 2 | 15 |
| 19 | Oldham | 14 | 4 | 3 | 7 | 15 | 19 | -4 | 2.4 | 15 |
| 20 | Rochdale | 14 | 4 | 3 | 7 | 17 | 26 | -9 | 3.1 | 15 |
| 21 | Northampton | 13 | 3 | 5 | 5 | 9 | 10 | -1 | 1.5 | 14 |
| 22 | Rotherham | 14 | 2 | 6 | 6 | 18 | 25 | -7 | 3.1 | 12 |
| 23 | Colchester | 13 | 2 | 6 | 5 | 12 | 19 | -7 | 2.4 | 12 |
| 24 | Crawley Town | 12 | 2 | 3 | 7 | 13 | 21 | -8 | 2.8 | 9 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | 6 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 1.9 | 18 |
| 2 | York | 7 | 5 | 2 | 0 | 16 | 5 | 11 | 3 | 17 |
| 3 | Cheltenham | 7 | 5 | 1 | 1 | 14 | 10 | 4 | 3.4 | 16 |
| 4 | Newport County | 7 | 4 | 3 | 0 | 14 | 6 | 8 | 2.9 | 15 |
| 5 | Exeter City | 7 | 4 | 3 | 0 | 8 | 2 | 6 | 1.4 | 15 |
| 6 | Barnet | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | 10 | 5 | 3.6 | 14 |
| 7 | Swindon Town | 7 | 4 | 2 | 1 | 12 | 7 | 5 | 2.7 | 14 |
| 8 | Port Vale | 6 | 4 | 2 | 0 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 14 |
| 9 | Grimsby | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 8 | 5 | 3 | 13 |
| 10 | Accrington ST | 7 | 3 | 4 | 0 | 13 | 8 | 5 | 3 | 13 |
| 11 | Crewe | 7 | 3 | 4 | 0 | 12 | 8 | 4 | 2.9 | 13 |
| 12 | Bristol Rovers | 7 | 4 | 1 | 2 | 11 | 8 | 3 | 2.7 | 13 |
| 13 | Chesterfield | 7 | 3 | 3 | 1 | 16 | 9 | 7 | 3.6 | 12 |
| 14 | Tranmere | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | 7 | 5 | 2.7 | 12 |
| 15 | Fleetwood Town | 7 | 3 | 3 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.1 | 12 |
| 16 | Walsall | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 11 |
| 17 | Oldham | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | 8 | 3 | 2.7 | 10 |
| 18 | Shrewsbury | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 10 |
| 19 | Rochdale | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 13 | -3 | 3.3 | 10 |
| 20 | Colchester | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 9 |
| 21 | Gillingham | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | 9 | -1 | 2.4 | 9 |
| 22 | Northampton | 7 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1.1 | 8 |
| 23 | Rotherham | 7 | 1 | 5 | 1 | 13 | 15 | -2 | 4 | 8 |
| 24 | Crawley Town | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 12 | -6 | 3 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 11 | 5 | 3.9 | 13 |
| 2 | Barnet | 6 | 3 | 3 | 0 | 13 | 8 | 5 | 3.5 | 12 |
| 3 | Walsall | 7 | 2 | 5 | 0 | 11 | 6 | 5 | 2.4 | 11 |
| 4 | Gillingham | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | 10 | 2 | 3.1 | 11 |
| 5 | Crewe | 7 | 2 | 3 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2 | 9 |
| 6 | Shrewsbury | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | 14 | -5 | 3.3 | 8 |
| 7 | Grimsby | 7 | 1 | 4 | 2 | 11 | 10 | 1 | 3 | 7 |
| 8 | Crawley Town | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 2.7 | 7 |
| 9 | Tranmere | 7 | 1 | 4 | 2 | 7 | 10 | -3 | 2.4 | 7 |
| 10 | Chesterfield | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 2.9 | 7 |
| 11 | Accrington ST | 7 | 1 | 3 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.7 | 6 |
| 12 | Northampton | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 6 |
| 13 | Fleetwood Town | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 | 13 | -5 | 3 | 5 |
| 14 | Cheltenham | 7 | 1 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 3.4 | 5 |
| 15 | Rochdale | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | 13 | -6 | 2.9 | 5 |
| 16 | Swindon Town | 7 | 1 | 2 | 4 | 3 | 10 | -7 | 1.9 | 5 |
| 17 | Oldham | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | 11 | -7 | 2.1 | 5 |
| 18 | Exeter City | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 7 | -4 | 1.4 | 4 |
| 19 | Rotherham | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 10 | -5 | 2.1 | 4 |
| 20 | Newport County | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.4 | 3 |
| 21 | Colchester | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | 13 | -7 | 2.7 | 3 |
| 22 | York | 7 | 0 | 3 | 4 | 8 | 16 | -8 | 3.4 | 3 |
| 23 | Bristol Rovers | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | 15 | -9 | 3 | 3 |
| 24 | Port Vale | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 11 | -9 | 2.2 | 1 |
Rezultati
utorak, 03. novembar 2026
subota, 31. oktobar 2026
petak, 30. oktobar 2026
utorak, 27. oktobar 2026
ponedeljak, 26. oktobar 2026
subota, 24. oktobar 2026
utorak, 20. oktobar 2026
subota, 17. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
subota, 03. oktobar 2026
subota, 26. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
utorak, 01. septembar 2026
subota, 29. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 63% mečeva, a preokret se desi u 8% (uzorak: 95 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 7% (12)
- 1 16% (27)
- 2 29% (48)
- 3 16% (27)
- 4 16% (27)
- 5+ 14% (23)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.57 | 2.68 | +0.11 |
| 3+ golova | 48% | 47% | -1 pp |
| Oba tima daju gol | 52% | 58% | +6 pp |
| Pobede domaćina | 42% | 48% | +6 pp |
Uzorak prošle sezone: 557 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barnet | 13 | 3.54 | 2.15 | 1.38 | 77% | 100% | 0% | D W D L W |
| Cheltenham | 14 | 3.43 | 1.64 | 1.79 | 71% | 79% | 7% | L W W L L |
| Chesterfield | 14 | 3.21 | 1.71 | 1.50 | 57% | 71% | 14% | L W D L D |
| York | 14 | 3.21 | 1.71 | 1.50 | 50% | 71% | 21% | L L W D D |
| Rochdale | 14 | 3.07 | 1.21 | 1.86 | 64% | 50% | 29% | L L D L D |
| Rotherham | 14 | 3.07 | 1.29 | 1.79 | 57% | 71% | 7% | L D D L L |
| Grimsby | 14 | 3.00 | 1.71 | 1.29 | 57% | 57% | 29% | W W D L L |
| Accrington ST | 14 | 2.86 | 1.64 | 1.21 | 50% | 64% | 29% | D W D W D |
| Bristol Rovers | 14 | 2.86 | 1.21 | 1.64 | 50% | 43% | 36% | L D L L L |
| Salford City | 14 | 2.86 | 1.79 | 1.07 | 57% | 57% | 29% | W W W W W |
| Crawley Town | 12 | 2.83 | 1.08 | 1.75 | 50% | 67% | 8% | W D L L D |
| Gillingham | 14 | 2.79 | 1.43 | 1.36 | 57% | 57% | 29% | W L D L W |
| Shrewsbury | 14 | 2.79 | 1.21 | 1.57 | 50% | 50% | 21% | L D W W L |
| Newport County | 14 | 2.64 | 1.43 | 1.21 | 50% | 57% | 29% | W L D D W |
| Fleetwood Town | 14 | 2.57 | 1.29 | 1.29 | 43% | 64% | 29% | W L L W D |
| Tranmere | 14 | 2.57 | 1.36 | 1.21 | 36% | 64% | 29% | W D W L D |
| Walsall | 13 | 2.54 | 1.62 | 0.92 | 46% | 54% | 46% | W L W D D |
| Crewe | 14 | 2.43 | 1.21 | 1.21 | 29% | 64% | 29% | D L L W W |
| Oldham | 14 | 2.43 | 1.07 | 1.36 | 43% | 43% | 29% | W L D L W |
| Colchester | 13 | 2.38 | 0.92 | 1.46 | 38% | 62% | 15% | L L D D L |
| Swindon Town | 14 | 2.29 | 1.07 | 1.21 | 50% | 50% | 14% | W D W D L |
| Port Vale | 12 | 2.00 | 0.83 | 1.17 | 17% | 33% | 33% | W L D W W |
| Northampton | 13 | 1.46 | 0.69 | 0.77 | 0% | 31% | 31% | L D W L W |
| Exeter City | 14 | 1.43 | 0.79 | 0.64 | 21% | 29% | 50% | L W W D W |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.