Uporedi kvote: Salford City - Port Vale
05.09.2026 11:30 • Engleska - Liga 2
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,3 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.1% | 93.1% | – | 92.4% | 93.4% | 94.2% | 90.1% |
| 1 | 1.83 3.7% | 1.83 3.7% | - | 1.83 0.0% | 1.86 0.5% | 1.85 0.0% | 1.82 1.6% |
| X | 3.65 8.0% | 3.65 8.0% | - | 3.50 6.1% | 3.49 4.8% | 3.65 0.0% | 3.40 6.3% |
| 2 | 3.94 1.0% | 3.94 1.0% | - | 4.00 2.6% | 4.05 4.7% | 4.05 0.0% | 3.75 3.8% |
| 0-2 | 1.88 9.9% | 1.88 9.9% | - | 1.85 10.1% | 1.89 10.5% | 1.83 0.0% | 1.87 12.0% |
| 3+ | 1.87 10.1% | 1.87 10.1% | - | 1.85 10.6% | 1.83 10.3% | 1.95 0.0% | 1.81 11.7% |
| 4+ | 3.05 14.8% | 3.05 14.8% | - | 3.05 16.4% | 3.19 15.2% | 3.45 0.0% | 3.15 17.1% |
| GG | 1.75 6.4% | 1.75 6.4% | - | 1.78 7.3% | 1.75 8.9% | 1.79 0.0% | 1.74 9.8% |
| NG | 1.97 7.7% | 1.97 7.7% | - | 1.92 7.9% | 1.99 12.4% | 1.95 0.0% | 1.97 13.2% |
| I2+ | 2.66 10.7% | 2.66 10.7% | - | 2.65 10.2% | 2.78 9.2% | 2.95 0.0% | 2.75 11.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Salford City
Port Vale
H2H serije
Mečevi iz lige Engleska - Liga 2
Tabele Engleska - Liga 2
League Two
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bristol Rovers | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 6 | 5 | 4.2 | 9 |
| 2 | Walsall | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 8 |
| 3 | Barnet | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 8 |
| 4 | Crewe | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 8 |
| 5 | Oldham | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 7 |
| 6 | Cheltenham | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 7 |
| 7 | York | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 7 |
| 8 | Colchester | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 9 | Swindon Town | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 10 | Tranmere | 4 | 1 | 3 | 0 | 7 | 5 | 2 | 3 | 6 |
| 11 | Fleetwood Town | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 12 | Grimsby | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 13 | Rotherham | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 14 | Exeter City | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 4 |
| 15 | Newport County | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 | 9 | 0 | 4.5 | 4 |
| 16 | Chesterfield | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 17 | Crawley Town | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 18 | Northampton | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 3 |
| 19 | Rochdale | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 3 |
| 20 | Salford City | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 3 |
| 21 | Gillingham | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 22 | Shrewsbury | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 23 | Accrington ST | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 2 |
| 24 | Port Vale | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Oldham | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 2.5 | 6 |
| 2 | Bristol Rovers | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 5 | 6 |
| 3 | Swindon Town | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 6 |
| 4 | Cheltenham | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 6 |
| 5 | York | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 6 |
| 6 | Colchester | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 7 | Newport County | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 4 |
| 8 | Barnet | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 9 | Tranmere | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 10 | Exeter City | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 11 | Walsall | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 12 | Crewe | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 13 | Grimsby | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 14 | Rotherham | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 15 | Rochdale | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 16 | Salford City | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 17 | Shrewsbury | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 18 | Fleetwood Town | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 19 | Northampton | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 20 | Accrington ST | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 21 | Port Vale | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 22 | Chesterfield | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 23 | Gillingham | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 24 | Crawley Town | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Walsall | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 4 |
| 2 | Barnet | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 3 | Crewe | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 4 | Fleetwood Town | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 5 | Crawley Town | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Bristol Rovers | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 7 | Chesterfield | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 8 | Tranmere | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 9 | Grimsby | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 10 | Gillingham | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Oldham | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 12 | Cheltenham | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 13 | York | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 14 | Rotherham | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 15 | Northampton | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 16 | Colchester | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Swindon Town | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 1 |
| 18 | Exeter City | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 19 | Newport County | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 5.5 | 0 |
| 20 | Salford City | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 21 | Accrington ST | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 0 |
| 22 | Rochdale | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 23 | Port Vale | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| 24 | Shrewsbury | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Salford City Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Newport County | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Shrewsbury | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.08.2026 | Chesterfield | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 15.08.2026 | Barnet | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Shrewsbury | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.05.2026 | Notts County | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 15.05.2026 | Grimsby | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 10.05.2026 | Grimsby | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 02.05.2026 | Crawley Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.04.2026 | Bromley | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Port Vale Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Swindon Town | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Crewe | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Tranmere | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Oldham | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 07.08.2026 | Wolves | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 02.05.2026 | Lincoln | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 28.04.2026 | Stockport County | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 25.04.2026 | Plymouth | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 22.04.2026 | Cardiff | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 19.04.2026 | Wigan | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2025 | League Two | Port Vale | 2-1 (1-0) | Salford City | I | O |
| 20.08.2024 | EFL Trophy | Salford City | 0-2 (0-0) | Port Vale | I | U |
| 10.08.2024 | League Two | Salford City | 0-2 (0-1) | Port Vale | I | U |
| 20.12.2022 | EFL Trophy | Salford City | 1-0 (1-0) | Port Vale | P | U |
| 05.04.2022 | League Two | Salford City | 0-1 (0-0) | Port Vale | I | U |
| 18.01.2022 | League Two | Port Vale | 0-1 (0-0) | Salford City | P | U |
| 02.03.2021 | League Two | Salford City | 1-0 (1-0) | Port Vale | P | U |
| 17.10.2020 | League Two | Port Vale | 1-0 (0-0) | Salford City | I | U |
| 01.02.2020 | League Two | Port Vale | 1-1 (0-0) | Salford City | N | U |
| 07.01.2020 | EFL Trophy | Salford City | 3-0 (1-0) | Port Vale | P | O |
| 17.08.2019 | League Two | Salford City | 1-1 (0-0) | Port Vale | N | U |