Uporedi kvote: Accrington ST - Crawley Town
05.09.2026 14:00 • Engleska - Liga 2
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,5 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.1% | 93.1% | – | 92.7% | 93.4% | 94.4% | 90.4% |
| 1 | 2.01 5.2% | 2.01 5.2% | - | 2.02 2.4% | 2.06 3.3% | 2.05 0.0% | 2.02 1.0% |
| X | 3.46 3.3% | 3.46 3.3% | - | 3.45 6.2% | 3.44 5.5% | 3.50 0.0% | 3.35 4.7% |
| 2 | 3.48 5.5% | 3.48 5.5% | - | 3.40 7.9% | 3.39 0.3% | 3.50 0.0% | 3.20 1.5% |
| 0-2 | 1.98 8.2% | 1.98 8.2% | - | 1.95 8.3% | 1.99 9.9% | 1.98 0.0% | 1.97 10.1% |
| 3+ | 1.78 7.8% | 1.78 7.8% | - | 1.77 6.8% | 1.74 8.9% | 1.80 0.0% | 1.72 9.0% |
| 4+ | 2.83 11.6% | 2.83 11.6% | - | 2.87 10.3% | 2.96 13.5% | 3.05 0.0% | 2.95 13.2% |
| GG | 1.64 4.7% | 1.64 4.7% | - | 1.67 4.6% | 1.65 6.3% | 1.69 0.0% | 1.64 6.3% |
| NG | 2.13 6.0% | 2.13 6.0% | - | 2.07 5.1% | 2.13 8.1% | 2.10 0.0% | 2.12 8.7% |
| I2+ | 2.56 7.6% | 2.56 7.6% | - | 2.60 5.5% | 2.65 8.6% | 2.75 0.0% | 2.65 8.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Accrington ST
Crawley Town
Mečevi iz lige Engleska - Liga 2
Tabele Engleska - Liga 2
League Two
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bristol Rovers | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 6 | 5 | 4.2 | 9 |
| 2 | Walsall | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 8 |
| 3 | Barnet | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 8 |
| 4 | Crewe | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 8 |
| 5 | Oldham | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 7 |
| 6 | Cheltenham | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 7 |
| 7 | York | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 7 |
| 8 | Colchester | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 9 | Swindon Town | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 10 | Tranmere | 4 | 1 | 3 | 0 | 7 | 5 | 2 | 3 | 6 |
| 11 | Fleetwood Town | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 12 | Grimsby | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 13 | Rotherham | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 14 | Exeter City | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 4 |
| 15 | Newport County | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 | 9 | 0 | 4.5 | 4 |
| 16 | Chesterfield | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 17 | Crawley Town | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 18 | Northampton | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 3 |
| 19 | Rochdale | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 3 |
| 20 | Salford City | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 3 |
| 21 | Gillingham | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 22 | Shrewsbury | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 23 | Accrington ST | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 2 |
| 24 | Port Vale | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Oldham | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 2.5 | 6 |
| 2 | Bristol Rovers | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 5 | 6 |
| 3 | Swindon Town | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 6 |
| 4 | Cheltenham | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 6 |
| 5 | York | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 6 |
| 6 | Colchester | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 7 | Newport County | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 4 |
| 8 | Barnet | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 9 | Tranmere | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 10 | Exeter City | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 11 | Walsall | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 12 | Crewe | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 13 | Grimsby | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 14 | Rotherham | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 15 | Rochdale | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 16 | Salford City | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 17 | Shrewsbury | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 18 | Fleetwood Town | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 19 | Northampton | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 20 | Accrington ST | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 21 | Port Vale | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 22 | Chesterfield | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 23 | Gillingham | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 24 | Crawley Town | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Walsall | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 4 |
| 2 | Barnet | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 3 | Crewe | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 4 | Fleetwood Town | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 5 | Crawley Town | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Bristol Rovers | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 7 | Chesterfield | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 8 | Tranmere | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 9 | Grimsby | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 10 | Gillingham | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Oldham | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 12 | Cheltenham | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 13 | York | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 14 | Rotherham | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 15 | Northampton | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 16 | Colchester | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Swindon Town | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 1 |
| 18 | Exeter City | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 19 | Newport County | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 5.5 | 0 |
| 20 | Salford City | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 21 | Accrington ST | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 0 |
| 22 | Rochdale | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 23 | Port Vale | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| 24 | Shrewsbury | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Accrington ST Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Grimsby | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 29.08.2026 | Walsall | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Exeter City | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Colchester | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 08.08.2026 | Crewe | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 02.05.2026 | Oldham | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 25.04.2026 | Crawley Town | H | 3-3 (1-1) | N | O |
| 18.04.2026 | Swindon Town | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 14.04.2026 | Colchester | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 11.04.2026 | Fleetwood Town | H | 1-2 (0-1) | I | O |
Crawley Town Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Northampton | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Bristol Rovers | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 22.08.2026 | Rochdale | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 15.08.2026 | Crewe | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Watford | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.08.2026 | York | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 02.05.2026 | Salford City | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Accrington ST | A | 3-3 (1-1) | N | O |
| 18.04.2026 | Shrewsbury | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Bristol Rovers | A | 3-1 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | League Two | Accrington ST | 3-3 (1-1) | Crawley Town | N | O |
| 22.11.2025 | League Two | Crawley Town | 1-1 (0-1) | Accrington ST | N | U |
| 24.02.2024 | League Two | Accrington ST | 0-1 (0-0) | Crawley Town | I | U |
| 11.11.2023 | League Two | Crawley Town | 3-1 (1-1) | Accrington ST | I | O |
| 05.11.2022 | FA Cup | Crawley Town | 1-4 (1-3) | Accrington ST | P | O |
| 27.01.2018 | League Two | Crawley Town | 2-1 (2-0) | Accrington ST | I | O |
| 23.12.2017 | League Two | Accrington ST | 2-3 (1-3) | Crawley Town | I | O |
| 17.04.2017 | League Two | Accrington ST | 1-0 (0-0) | Crawley Town | P | U |
| 22.10.2016 | League Two | Crawley Town | 0-0 (0-0) | Accrington ST | N | U |
| 13.02.2016 | League Two | Accrington ST | 4-1 (0-1) | Crawley Town | P | O |
| 26.09.2015 | League Two | Crawley Town | 0-3 (0-2) | Accrington ST | P | O |