Accrington ST 2 - 0 Cheltenham — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - Liga 2
Mečevi iz lige Engleska - Liga 2
Tabele Engleska - Liga 2
League Two
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 10 | 6 | 1 | 3 | 15 | 10 | 5 | 2.5 | 19 |
| 2 | Barnet | 8 | 5 | 3 | 0 | 20 | 11 | 9 | 3.9 | 18 |
| 3 | Crewe | 10 | 4 | 6 | 0 | 12 | 7 | 5 | 1.9 | 18 |
| 4 | Gillingham | 10 | 4 | 4 | 2 | 15 | 10 | 5 | 2.5 | 16 |
| 5 | Walsall | 9 | 3 | 6 | 0 | 12 | 6 | 6 | 2 | 15 |
| 6 | York | 9 | 4 | 3 | 2 | 17 | 11 | 6 | 3.1 | 15 |
| 7 | Chesterfield | 10 | 4 | 3 | 3 | 17 | 14 | 3 | 3.1 | 15 |
| 8 | Cheltenham | 10 | 4 | 3 | 3 | 16 | 16 | 0 | 3.2 | 15 |
| 9 | Bristol Rovers | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 17 | -2 | 3.2 | 15 |
| 10 | Rochdale | 10 | 4 | 2 | 4 | 11 | 12 | -1 | 2.3 | 14 |
| 11 | Grimsby | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 13 |
| 12 | Newport County | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 12 | 1 | 2.5 | 13 |
| 13 | Exeter City | 10 | 3 | 3 | 4 | 6 | 6 | 0 | 1.2 | 12 |
| 14 | Tranmere | 10 | 2 | 6 | 2 | 13 | 13 | 0 | 2.6 | 12 |
| 15 | Accrington ST | 10 | 2 | 5 | 3 | 13 | 14 | -1 | 2.7 | 11 |
| 16 | Fleetwood Town | 10 | 2 | 5 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.1 | 11 |
| 17 | Swindon Town | 10 | 3 | 2 | 5 | 9 | 14 | -5 | 2.3 | 11 |
| 18 | Shrewsbury | 10 | 3 | 2 | 5 | 9 | 15 | -6 | 2.4 | 11 |
| 19 | Colchester | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | 13 | -3 | 2.6 | 10 |
| 20 | Rotherham | 10 | 2 | 4 | 4 | 12 | 16 | -4 | 2.8 | 10 |
| 21 | Oldham | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 13 | -4 | 2.4 | 8 |
| 22 | Port Vale | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 | 9 | -5 | 1.6 | 8 |
| 23 | Northampton | 8 | 1 | 4 | 3 | 4 | 7 | -3 | 1.4 | 7 |
| 24 | Crawley Town | 8 | 1 | 2 | 5 | 8 | 15 | -7 | 2.9 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | York | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 13 |
| 2 | Bristol Rovers | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 12 |
| 3 | Salford City | 5 | 4 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.4 | 12 |
| 4 | Newport County | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 4 | 5 | 2.6 | 11 |
| 5 | Barnet | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 6 | Grimsby | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 7 | Swindon Town | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 10 |
| 8 | Cheltenham | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 8 | 1 | 3.4 | 10 |
| 9 | Tranmere | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 9 |
| 10 | Crewe | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 9 |
| 11 | Exeter City | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1 | 9 |
| 12 | Accrington ST | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3 | 9 |
| 13 | Rochdale | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 9 |
| 14 | Walsall | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 8 |
| 15 | Chesterfield | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 8 |
| 16 | Gillingham | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 17 | Colchester | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 18 | Port Vale | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 19 | Oldham | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 7 |
| 20 | Shrewsbury | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 21 | Fleetwood Town | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 6 |
| 22 | Rotherham | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 23 | Northampton | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 24 | Crawley Town | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Crewe | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.2 | 9 |
| 2 | Barnet | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 6 | 4 | 4 | 8 |
| 3 | Gillingham | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 8 |
| 4 | Walsall | 5 | 1 | 4 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 7 |
| 5 | Salford City | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 8 | 2 | 3.6 | 7 |
| 6 | Chesterfield | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 7 |
| 7 | Cheltenham | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 8 | Fleetwood Town | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 9 | Rochdale | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 5 |
| 10 | Rotherham | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 6 | -2 | 2 | 4 |
| 11 | Crawley Town | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 4 |
| 12 | Shrewsbury | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 4 |
| 13 | Grimsby | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 3 |
| 14 | Exeter City | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 3 |
| 15 | Tranmere | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 3 |
| 16 | Bristol Rovers | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 3 |
| 17 | York | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 2 |
| 18 | Northampton | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 2 |
| 19 | Newport County | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 2 |
| 20 | Accrington ST | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 2 |
| 21 | Colchester | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3 | 2 |
| 22 | Oldham | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 1 |
| 23 | Swindon Town | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 9 | -9 | 1.8 | 1 |
| 24 | Port Vale | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8 | -7 | 2.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Accrington ST Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Swindon Town | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 22.09.2026 | Sunderland U21 | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 19.09.2026 | Newport County | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Barnet | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Crawley Town | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 01.09.2026 | Grimsby | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 29.08.2026 | Walsall | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Exeter City | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Colchester | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 08.08.2026 | Crewe | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Cheltenham Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.4
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Chesterfield | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 22.09.2026 | Exeter City | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 19.09.2026 | Colchester | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Crawley Town | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Grimsby | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 01.09.2026 | York | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Barnet | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 22.08.2026 | Swindon Town | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 15.08.2026 | Rotherham | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Charlton | H | 1-3 (0-3) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2026 | League Two | Accrington ST | 3-1 (2-0) | Cheltenham | P | O |
| 06.09.2025 | League Two | Cheltenham | 1-0 (1-0) | Accrington ST | I | U |
| 28.01.2025 | League Two | Accrington ST | 0-0 (0-0) | Cheltenham | N | U |
| 01.10.2024 | League Two | Cheltenham | 2-1 (0-1) | Accrington ST | I | O |
| 11.02.2023 | League One | Cheltenham | 0-0 (0-0) | Accrington ST | N | U |
| 17.09.2022 | League One | Accrington ST | 1-0 (1-0) | Cheltenham | P | U |
| 02.04.2022 | League One | Accrington ST | 4-4 (2-1) | Cheltenham | N | O |
| 16.10.2021 | League One | Cheltenham | 1-0 (0-0) | Accrington ST | I | U |
| 01.12.2018 | FA Cup | Accrington ST | 3-1 (0-0) | Cheltenham | P | O |
| 13.01.2018 | League Two | Cheltenham | 0-2 (0-1) | Accrington ST | P | U |
| 23.09.2017 | League Two | Accrington ST | 1-1 (1-1) | Cheltenham | N | U |
| 14.01.2017 | League Two | Cheltenham | 3-0 (0-0) | Accrington ST | I | O |
| 08.10.2016 | League Two | Accrington ST | 1-1 (0-0) | Cheltenham | N | U |
| 20.02.2015 | League Two | Accrington ST | 1-1 (0-1) | Cheltenham | N | U |
| 16.08.2014 | League Two | Cheltenham | 2-1 (1-0) | Accrington ST | I | O |
| 18.01.2014 | League Two | Cheltenham | 1-2 (0-2) | Accrington ST | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.0% | 93.2% | 92.2% | 93.3% | 94.4% | 93.2% |
| 1 | 2.53 12.4% | 2.53 12.4% | 2.65 17.8% | 2.60 18.2% | 2.59 15.1% | 2.60 13.0% | 2.65 20.5% |
| X | 3.75 9.0% | 3.75 9.0% | 3.30 2.9% | 3.30 0.0% | 3.29 2.7% | 3.45 1.4% | 3.30 0.0% |
| 2 | 2.56 11.7% | 2.56 11.7% | 2.55 16.4% | 2.52 11.6% | 2.62 13.8% | 2.60 11.9% | 2.55 11.5% |
| 0-2 | 2.00 0.5% | 2.00 0.5% | 1.90 5.0% | 1.83 7.1% | 1.86 7.5% | 1.85 8.4% | 1.89 5.0% |
| 3+ | 1.81 3.4% | 1.81 3.4% | 1.83 5.8% | 1.87 6.9% | 1.86 7.5% | 1.93 9.0% | 1.82 6.4% |
| 4+ | 2.87 4.7% | 2.87 4.7% | 3.20 8.5% | 3.15 11.7% | - | 3.40 13.3% | 3.20 10.3% |
| GG | 1.65 3.1% | 1.65 3.1% | 1.68 3.1% | 1.70 4.9% | 1.69 5.0% | 1.71 4.3% | 1.68 5.0% |
| NG | 2.11 3.7% | 2.11 3.7% | 2.10 4.5% | 2.02 6.9% | 2.06 5.5% | 2.05 6.8% | 2.10 3.7% |
| I2+ | 2.58 6.6% | 2.58 6.6% | 2.80 5.7% | 2.72 8.8% | 2.83 7.6% | 2.95 9.3% | 2.80 6.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice