Turska - Super Liga — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 68 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 | 11 | 6 | 3.5 | 19 |
| 2 | Amed | 8 | 5 | 2 | 1 | 18 | 9 | 9 | 3.4 | 17 |
| 3 | Fenerbahce | 8 | 5 | 1 | 2 | 22 | 6 | 16 | 3.5 | 16 |
| 4 | Besiktas | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 8 | 8 | 3.4 | 15 |
| 5 | Trabzonspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 5 | 11 | 3 | 13 |
| 6 | Yeni Corumspor | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 13 | 5 | 3.9 | 13 |
| 7 | Kocaelispor | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 12 |
| 8 | Alanyaspor | 8 | 3 | 3 | 2 | 8 | 9 | -1 | 2.1 | 12 |
| 9 | Erzurum BB | 8 | 3 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 2 | 11 |
| 10 | Kasimpasa | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 10 |
| 11 | Rizespor | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 11 | -3 | 2.4 | 10 |
| 12 | Istanbul Basaksehir | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 3 | 8 |
| 13 | Gazisehir Gaziantep | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.4 | 8 |
| 14 | Genclerbirligi | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 16 | -9 | 2.9 | 8 |
| 15 | Goztepe | 7 | 1 | 3 | 3 | 15 | 15 | 0 | 4.3 | 6 |
| 16 | Konyaspor | 8 | 1 | 2 | 5 | 4 | 9 | -5 | 1.6 | 5 |
| 17 | Samsunspor | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 15 | -9 | 3 | 4 |
| 18 | Eyupspor | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 22 | -20 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amed | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | 3 | 11 | 3.4 | 15 |
| 2 | Besiktas | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 3 | 9 | 3.8 | 12 |
| 3 | Galatasaray | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 10 |
| 4 | Fenerbahce | 4 | 3 | 0 | 1 | 16 | 4 | 12 | 5 | 9 |
| 5 | Trabzonspor | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 4 | 9 |
| 6 | Kocaelispor | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1.7 | 9 |
| 7 | Erzurum BB | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 9 |
| 8 | Istanbul Basaksehir | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 7 |
| 9 | Yeni Corumspor | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 10 | Alanyaspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 11 | Genclerbirligi | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 12 | Konyaspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 13 | Kasimpasa | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 14 | Eyupspor | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 15 | Gazisehir Gaziantep | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 16 | Goztepe | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 17 | Samsunspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 13 | -9 | 4.2 | 1 |
| 18 | Rizespor | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rizespor | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 10 |
| 2 | Galatasaray | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 9 |
| 3 | Fenerbahce | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 7 |
| 4 | Yeni Corumspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 9 | 3 | 5.2 | 7 |
| 5 | Kasimpasa | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 6 | Alanyaspor | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 7 |
| 7 | Gazisehir Gaziantep | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 8 | Goztepe | 4 | 1 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 5 |
| 9 | Trabzonspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 4 |
| 10 | Samsunspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 11 | Besiktas | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | 3 |
| 12 | Kocaelispor | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 3 |
| 13 | Genclerbirligi | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 9 | -8 | 3.3 | 3 |
| 14 | Amed | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 2 |
| 15 | Erzurum BB | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2 | 2 |
| 16 | Konyaspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 1 |
| 17 | Istanbul Basaksehir | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 1 |
| 18 | Eyupspor | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 14 | -14 | 3.5 | 0 |
Rezultati
nedelja, 18. oktobar 2026
subota, 17. oktobar 2026
petak, 16. oktobar 2026
ponedeljak, 12. oktobar 2026
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
petak, 09. oktobar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
ponedeljak, 14. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
ponedeljak, 07. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
petak, 04. septembar 2026
ponedeljak, 31. avgust 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
petak, 28. avgust 2026
ponedeljak, 24. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
petak, 21. avgust 2026
ponedeljak, 17. avgust 2026
nedelja, 16. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
petak, 14. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 77% mečeva, a preokret se desi u 5% (uzorak: 44 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 6% (4)
- 1 21% (14)
- 2 16% (11)
- 3 26% (18)
- 4 15% (10)
- 5+ 16% (11)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.65 | 2.87 | +0.22 |
| 3+ golova | 53% | 57% | +4 pp |
| Oba tima daju gol | 55% | 43% | -12 pp |
| Pobede domaćina | 42% | 47% | +5 pp |
Uzorak prošle sezone: 306 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goztepe | 7 | 4.29 | 2.14 | 2.14 | 86% | 71% | 14% | W D D L L |
| Yeni Corumspor | 8 | 3.88 | 2.25 | 1.63 | 88% | 63% | 25% | W W L W W |
| Fenerbahce | 8 | 3.50 | 2.75 | 0.75 | 75% | 38% | 63% | W W W D L |
| Galatasaray | 8 | 3.50 | 2.13 | 1.38 | 75% | 50% | 38% | W W L W W |
| Besiktas | 7 | 3.43 | 2.29 | 1.14 | 71% | 57% | 29% | W L W W W |
| Amed | 8 | 3.38 | 2.25 | 1.13 | 75% | 50% | 38% | W D W W D |
| Eyupspor | 8 | 3.00 | 0.25 | 2.75 | 50% | 13% | 0% | L L L L L |
| Istanbul Basaksehir | 7 | 3.00 | 1.43 | 1.57 | 57% | 43% | 43% | D W L L D |
| Samsunspor | 7 | 3.00 | 0.86 | 2.14 | 43% | 29% | 14% | L L L L L |
| Trabzonspor | 7 | 3.00 | 2.29 | 0.71 | 71% | 43% | 43% | W W L W L |
| Genclerbirligi | 8 | 2.88 | 0.88 | 2.00 | 63% | 50% | 13% | L D L L L |
| Gazisehir Gaziantep | 7 | 2.43 | 1.00 | 1.43 | 43% | 43% | 29% | L L D W L |
| Rizespor | 8 | 2.38 | 1.00 | 1.38 | 50% | 38% | 25% | L L D W L |
| Kasimpasa | 7 | 2.29 | 1.14 | 1.14 | 43% | 71% | 29% | L D W D D |
| Alanyaspor | 8 | 2.13 | 1.00 | 1.13 | 50% | 50% | 38% | L D W D W |
| Erzurum BB | 8 | 2.00 | 0.63 | 1.38 | 38% | 13% | 50% | W D W L W |
| Kocaelispor | 7 | 2.00 | 1.14 | 0.86 | 29% | 29% | 43% | L W L W W |
| Konyaspor | 8 | 1.63 | 0.50 | 1.13 | 25% | 25% | 38% | L D D W L |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.