Uporedi kvote: Genclerbirligi - Galatasaray
17.10.2026 13:00 • Turska - Super Liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,9 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 97.2% | – | 94.6% | 94.4% | 94.4% | 93.6% |
| 1 | 7.30 6.4% | 7.50 6.8% | - | 6.40 0.0% | 6.70 4.3% | 7.40 7.2% | 6.50 3.0% |
| X | 5.35 5.3% | 5.51 4.5% | - | 5.10 2.0% | 4.97 2.5% | 5.00 5.3% | 4.75 4.0% |
| 2 | 1.37 2.2% | 1.40 2.9% | - | 1.42 5.2% | 1.41 1.4% | 1.38 2.8% | 1.42 4.4% |
| 0-2 | 2.59 1.1% | 2.59 1.1% | - | 2.57 3.7% | - | 2.55 1.9% | 2.60 7.1% |
| 3+ | 1.39 0.7% | 1.39 0.7% | - | 1.47 3.5% | - | 1.50 1.4% | 1.45 5.1% |
| 4+ | 2.12 1.0% | 2.17 1.4% | - | 2.17 5.9% | 2.09 1.5% | 2.25 2.3% | 2.18 9.0% |
| GG | 1.62 0.6% | 1.62 0.6% | - | 1.67 2.5% | 1.62 0.6% | 1.69 3.7% | 1.65 3.1% |
| NG | 2.16 0.9% | 2.16 0.9% | - | 2.12 1.4% | 2.26 0.9% | 2.10 4.5% | 2.15 1.4% |
| I2+ | 2.03 1.0% | 2.03 1.0% | - | 2.10 5.0% | 2.12 0.5% | 2.25 2.3% | 2.18 6.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Genclerbirligi
Galatasaray
H2H serije
Mečevi iz lige Turska - Super Liga
Tabele Turska - Super Liga
Süper Lig
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 11 | 5 | 3.9 | 16 |
| 2 | Besiktas | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 8 | 8 | 3.4 | 15 |
| 3 | Amed | 7 | 4 | 2 | 1 | 17 | 9 | 8 | 3.7 | 14 |
| 4 | Fenerbahce | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 6 | 13 | 3.6 | 13 |
| 5 | Trabzonspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 5 | 11 | 3 | 13 |
| 6 | Alanyaspor | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 12 |
| 7 | Kocaelispor | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 12 |
| 8 | Yeni Corumspor | 7 | 3 | 1 | 3 | 16 | 12 | 4 | 4 | 10 |
| 9 | Kasimpasa | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 10 |
| 10 | Rizespor | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 2.3 | 10 |
| 11 | Istanbul Basaksehir | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 3 | 8 |
| 12 | Gazisehir Gaziantep | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.4 | 8 |
| 13 | Genclerbirligi | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 3.1 | 8 |
| 14 | Erzurum BB | 7 | 2 | 2 | 3 | 3 | 11 | -8 | 2 | 8 |
| 15 | Goztepe | 7 | 1 | 3 | 3 | 15 | 15 | 0 | 4.3 | 6 |
| 16 | Konyaspor | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 1.7 | 5 |
| 17 | Samsunspor | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 15 | -9 | 3 | 4 |
| 18 | Eyupspor | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 20 | -18 | 3.1 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amed | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Besiktas | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 3 | 9 | 3.8 | 12 |
| 3 | Galatasaray | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 10 |
| 4 | Trabzonspor | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 4 | 9 |
| 5 | Kocaelispor | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1.7 | 9 |
| 6 | Istanbul Basaksehir | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 7 |
| 7 | Fenerbahce | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 | 4 | 9 | 5.7 | 6 |
| 8 | Erzurum BB | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | 6 |
| 9 | Alanyaspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 10 | Genclerbirligi | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 11 | Konyaspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 12 | Yeni Corumspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 3 |
| 13 | Kasimpasa | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 14 | Eyupspor | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 15 | Gazisehir Gaziantep | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 16 | Goztepe | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 17 | Samsunspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 13 | -9 | 4.2 | 1 |
| 18 | Rizespor | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rizespor | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 10 |
| 2 | Fenerbahce | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Yeni Corumspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 9 | 3 | 5.2 | 7 |
| 4 | Alanyaspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 5 | Kasimpasa | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 6 | Galatasaray | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 6 | 1 | 4.3 | 6 |
| 7 | Gazisehir Gaziantep | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 8 | Goztepe | 4 | 1 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 5 |
| 9 | Trabzonspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 4 |
| 10 | Samsunspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 11 | Besiktas | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | 3 |
| 12 | Kocaelispor | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 3 |
| 13 | Genclerbirligi | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 9 | -8 | 3.3 | 3 |
| 14 | Amed | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 2 |
| 15 | Erzurum BB | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2 | 2 |
| 16 | Konyaspor | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 17 | Istanbul Basaksehir | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 1 |
| 18 | Eyupspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | -12 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Genclerbirligi Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Amed | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 19.09.2026 | Istanbul Basaksehir | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 13.09.2026 | Kasimpasa | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 06.09.2026 | Trabzonspor | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 28.08.2026 | Erzurum BB | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 23.08.2026 | Goztepe | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 15.08.2026 | Fenerbahce | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 17.05.2026 | Trabzonspor | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 13.05.2026 | Trabzonspor | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 09.05.2026 | Kasimpasa | H | 3-2 (2-2) | P | O |
Galatasaray Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | Barcelona | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 09.10.2026 | Kasimpasa | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Trabzonspor | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 13.09.2026 | Kocaelispor | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 09.09.2026 | Sporting CP | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 04.09.2026 | Istanbul Basaksehir | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Goztepe | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 21.08.2026 | Erzurum BB | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 14.08.2026 | Yeni Corumspor | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 17.05.2026 | Kasimpasa | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2026 | Türkiye Kupası | Galatasaray | 0-2 (0-0) | Genclerbirligi | P | U |
| 18.04.2026 | Süper Lig | Genclerbirligi | 1-2 (0-2) | Galatasaray | I | O |
| 22.11.2025 | Süper Lig | Galatasaray | 3-2 (0-1) | Genclerbirligi | I | O |
| 02.05.2021 | Süper Lig | Genclerbirligi | 0-2 (0-1) | Galatasaray | I | U |
| 09.01.2021 | Süper Lig | Galatasaray | 6-0 (4-0) | Genclerbirligi | I | O |
| 01.03.2020 | Süper Lig | Galatasaray | 3-0 (2-0) | Genclerbirligi | I | O |
| 05.10.2019 | Süper Lig | Genclerbirligi | 0-0 (0-0) | Galatasaray | N | U |
| 09.04.2018 | Süper Lig | Genclerbirligi | 1-0 (0-0) | Galatasaray | P | U |
| 03.11.2017 | Süper Lig | Galatasaray | 5-1 (2-0) | Genclerbirligi | I | O |
| 11.03.2017 | Süper Lig | Galatasaray | 3-2 (2-1) | Genclerbirligi | I | O |
| 15.10.2016 | Süper Lig | Genclerbirligi | 0-1 (0-1) | Galatasaray | I | U |
| 13.03.2016 | Süper Lig | Genclerbirligi | 1-1 (1-0) | Galatasaray | N | U |
| 17.10.2015 | Süper Lig | Galatasaray | 4-1 (0-1) | Genclerbirligi | I | O |
| 16.05.2015 | Süper Lig | Galatasaray | 1-0 (0-0) | Genclerbirligi | I | U |
| 26.12.2014 | Süper Lig | Genclerbirligi | 1-1 (0-1) | Galatasaray | N | U |
| 03.05.2014 | Süper Lig | Galatasaray | 3-2 (0-2) | Genclerbirligi | I | O |