Uporedi kvote: Fenerbahce - Besiktas
05.09.2026 17:00 • Turska - Super Liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,9 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 96.9% | 93.0% | 95.1% | 94.4% | 94.3% | 93.3% |
| 1 | 1.81 0.6% | 1.85 0.5% | 1.85 0.0% | 1.87 2.7% | 1.88 0.0% | 1.83 0.0% | 1.86 0.5% |
| X | 3.82 1.0% | 3.90 1.3% | 3.60 0.0% | 3.75 2.6% | 3.65 0.0% | 3.75 0.0% | 3.60 4.0% |
| 2 | 4.16 0.0% | 4.26 0.0% | 3.90 0.0% | 4.00 2.4% | 3.95 0.0% | 4.05 0.0% | 3.90 2.6% |
| 0-2 | 2.12 4.1% | 2.16 4.4% | 2.10 0.0% | 2.10 0.0% | 2.11 0.0% | 2.17 0.0% | 2.07 6.8% |
| 3+ | 1.72 3.6% | 1.76 3.5% | 1.70 0.0% | 1.66 0.0% | 1.71 0.0% | 1.70 0.0% | 1.68 5.7% |
| 4+ | 2.64 5.2% | 2.64 5.2% | 2.80 0.0% | 2.60 0.0% | 2.84 0.0% | 2.75 0.0% | 2.80 9.8% |
| GG | 1.63 2.5% | 1.63 2.5% | 1.65 0.0% | 1.62 1.2% | 1.66 0.0% | 1.65 0.0% | 1.64 4.5% |
| NG | 2.14 3.2% | 2.14 3.2% | 2.15 0.0% | 2.17 2.4% | 2.20 0.0% | 2.15 0.0% | 2.15 5.7% |
| I2+ | 2.50 3.7% | 2.50 3.7% | 2.60 0.0% | 2.40 0.0% | 2.60 0.0% | 2.60 0.0% | 2.55 4.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Fenerbahce
Besiktas
H2H serije
Mečevi iz lige Turska - Super Liga
Tabele Turska - Super Liga
Süper Lig
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 4.3 | 7 |
| 2 | Genclerbirligi | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 3 | Besiktas | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 6 |
| 4 | Fenerbahce | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 5 | Amed | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 6 | Kocaelispor | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 6 |
| 7 | Rizespor | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 8 | Kasimpasa | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 9 | Istanbul Basaksehir | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 10 | Alanyaspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Trabzonspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 12 | Gazisehir Gaziantep | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 13 | Samsunspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 14 | Eyupspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 15 | Goztepe | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 1 |
| 16 | Yeni Corumspor | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 1 |
| 17 | Erzurum BB | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 | -7 | 3 | 1 |
| 18 | Konyaspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Besiktas | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 6 |
| 2 | Amed | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 3 | Istanbul Basaksehir | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 4 | Galatasaray | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 5 | Genclerbirligi | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Fenerbahce | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 7 | Kocaelispor | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 8 | Alanyaspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 9 | Trabzonspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 10 | Eyupspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Kasimpasa | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 12 | Gazisehir Gaziantep | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 13 | Samsunspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 14 | Goztepe | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | Yeni Corumspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Rizespor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 17 | Konyaspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Erzurum BB | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rizespor | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 2 | Kasimpasa | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 3 | Galatasaray | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 4 | Samsunspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | Genclerbirligi | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Fenerbahce | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 7 | Gazisehir Gaziantep | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | Kocaelispor | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | Alanyaspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 10 | Trabzonspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 11 | Goztepe | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 1 |
| 12 | Erzurum BB | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 13 | Yeni Corumspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 8 | -4 | 6 | 1 |
| 14 | Besiktas | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | Istanbul Basaksehir | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 16 | Eyupspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 17 | Amed | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Konyaspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
Forma i statistika timova
Fenerbahce Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Samsunspor | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 26.08.2026 | Lyon | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 22.08.2026 | Konyaspor | H | 4-2 (3-1) | P | O |
| 18.08.2026 | Lyon | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.08.2026 | Genclerbirligi | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 11.08.2026 | Sturm Graz | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 05.08.2026 | Sturm Graz | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 29.07.2026 | Gornik Zabrze | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.07.2026 | Gornik Zabrze | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 17.05.2026 | Eyupspor | H | 3-3 (0-2) | N | O |
Besiktas Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Yeni Corumspor | H | 6-2 (2-0) | P | O |
| 27.08.2026 | Kauno Zalgiris | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.08.2026 | Alanyaspor | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 20.08.2026 | Kauno Zalgiris | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 16.08.2026 | Eyupspor | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 13.08.2026 | Hradec Kralove | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 06.08.2026 | Hradec Kralove | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 30.07.2026 | FC Midtjylland | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 23.07.2026 | FC Midtjylland | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 15.05.2026 | Rizespor | A | 2-2 (2-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (29 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2026 | Süper Lig | Fenerbahce | 1-0 (0-0) | Besiktas | P | U |
| 23.12.2025 | Türkiye Kupası | Fenerbahce | 1-2 (1-1) | Besiktas | I | O |
| 02.11.2025 | Süper Lig | Besiktas | 2-3 (2-2) | Fenerbahce | P | O |
| 04.05.2025 | Süper Lig | Fenerbahce | 0-1 (0-1) | Besiktas | I | U |
| 07.12.2024 | Süper Lig | Besiktas | 1-0 (0-0) | Fenerbahce | I | U |
| 27.04.2024 | Süper Lig | Fenerbahce | 2-1 (1-0) | Besiktas | P | O |
| 09.12.2023 | Süper Lig | Besiktas | 1-3 (1-1) | Fenerbahce | P | O |
| 02.04.2023 | Süper Lig | Fenerbahce | 2-4 (1-0) | Besiktas | I | O |
| 02.10.2022 | Süper Lig | Besiktas | 0-0 (0-0) | Fenerbahce | N | U |
| 08.05.2022 | Süper Lig | Besiktas | 1-1 (1-1) | Fenerbahce | N | U |
| 19.12.2021 | Süper Lig | Fenerbahce | 2-2 (2-1) | Besiktas | N | O |
| 21.03.2021 | Süper Lig | Besiktas | 1-1 (0-0) | Fenerbahce | N | U |
| 29.11.2020 | Süper Lig | Fenerbahce | 3-4 (1-2) | Besiktas | I | O |
| 19.07.2020 | Süper Lig | Besiktas | 2-0 (0-0) | Fenerbahce | I | U |
| 22.12.2019 | Süper Lig | Fenerbahce | 3-1 (2-1) | Besiktas | P | O |
| 25.02.2019 | Süper Lig | Besiktas | 3-3 (3-0) | Fenerbahce | N | O |
| 24.09.2018 | Süper Lig | Fenerbahce | 1-1 (0-1) | Besiktas | N | U |
| 03.05.2018 | Türkiye Kupası | Fenerbahce | 3-0 | Besiktas | P | O |
| 01.03.2018 | Türkiye Kupası | Besiktas | 2-2 (1-2) | Fenerbahce | N | O |
| 25.02.2018 | Süper Lig | Besiktas | 3-1 (0-1) | Fenerbahce | I | O |
| 23.09.2017 | Süper Lig | Fenerbahce | 2-1 (1-0) | Besiktas | P | O |
| 07.05.2017 | Süper Lig | Besiktas | 1-1 (1-0) | Fenerbahce | N | U |
| 05.02.2017 | Türkiye Kupası | Besiktas | 0-1 (0-0) | Fenerbahce | P | U |
| 03.12.2016 | Süper Lig | Fenerbahce | 0-0 (0-0) | Besiktas | N | U |
| 29.02.2016 | Süper Lig | Fenerbahce | 2-0 (1-0) | Besiktas | P | U |
| 27.09.2015 | Süper Lig | Besiktas | 3-2 (2-1) | Fenerbahce | I | O |
| 22.03.2015 | Süper Lig | Fenerbahce | 1-0 (0-0) | Besiktas | P | U |
| 02.11.2014 | Süper Lig | Besiktas | 0-2 (0-1) | Fenerbahce | P | U |
| 20.04.2014 | Süper Lig | Besiktas | 1-1 (1-1) | Fenerbahce | N | U |