Samsunspor 0 - 2 Fenerbahce — rezultat
30.08.2026 18:30 • Turska - Super Liga
Mečevi iz lige Turska - Super Liga
Tabele Turska - Super Liga
Süper Lig
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 11 | 5 | 3.9 | 16 |
| 2 | Besiktas | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 8 | 8 | 3.4 | 15 |
| 3 | Amed | 7 | 4 | 2 | 1 | 17 | 9 | 8 | 3.7 | 14 |
| 4 | Fenerbahce | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 6 | 13 | 3.6 | 13 |
| 5 | Trabzonspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 16 | 5 | 11 | 3 | 13 |
| 6 | Alanyaspor | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 12 |
| 7 | Kocaelispor | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 12 |
| 8 | Yeni Corumspor | 7 | 3 | 1 | 3 | 16 | 12 | 4 | 4 | 10 |
| 9 | Kasimpasa | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 10 |
| 10 | Rizespor | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 2.3 | 10 |
| 11 | Istanbul Basaksehir | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 3 | 8 |
| 12 | Gazisehir Gaziantep | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.4 | 8 |
| 13 | Genclerbirligi | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 3.1 | 8 |
| 14 | Erzurum BB | 7 | 2 | 2 | 3 | 3 | 11 | -8 | 2 | 8 |
| 15 | Goztepe | 7 | 1 | 3 | 3 | 15 | 15 | 0 | 4.3 | 6 |
| 16 | Konyaspor | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 1.7 | 5 |
| 17 | Samsunspor | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 15 | -9 | 3 | 4 |
| 18 | Eyupspor | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 20 | -18 | 3.1 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Amed | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Besiktas | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 3 | 9 | 3.8 | 12 |
| 3 | Galatasaray | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 10 |
| 4 | Trabzonspor | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 4 | 9 |
| 5 | Kocaelispor | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1.7 | 9 |
| 6 | Istanbul Basaksehir | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 7 |
| 7 | Fenerbahce | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 | 4 | 9 | 5.7 | 6 |
| 8 | Erzurum BB | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | 6 |
| 9 | Alanyaspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 10 | Genclerbirligi | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 11 | Konyaspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 12 | Yeni Corumspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 3 |
| 13 | Kasimpasa | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 14 | Eyupspor | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 15 | Gazisehir Gaziantep | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 16 | Goztepe | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 17 | Samsunspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 13 | -9 | 4.2 | 1 |
| 18 | Rizespor | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rizespor | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 10 |
| 2 | Fenerbahce | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Yeni Corumspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 9 | 3 | 5.2 | 7 |
| 4 | Alanyaspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 5 | Kasimpasa | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 6 | Galatasaray | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 6 | 1 | 4.3 | 6 |
| 7 | Gazisehir Gaziantep | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 8 | Goztepe | 4 | 1 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 4.8 | 5 |
| 9 | Trabzonspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 4 |
| 10 | Samsunspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 11 | Besiktas | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | 3 |
| 12 | Kocaelispor | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 3 |
| 13 | Genclerbirligi | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 9 | -8 | 3.3 | 3 |
| 14 | Amed | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 2 |
| 15 | Erzurum BB | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2 | 2 |
| 16 | Konyaspor | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 17 | Istanbul Basaksehir | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 1 |
| 18 | Eyupspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | -12 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Samsunspor Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Rizespor | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 17.08.2026 | Goztepe | H | 3-3 (2-1) | N | O |
| 16.05.2026 | Goztepe | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 09.05.2026 | Istanbul Basaksehir | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 02.05.2026 | Galatasaray | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 27.04.2026 | Alanyaspor | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 23.04.2026 | Trabzonspor | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.04.2026 | Besiktas | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 13.04.2026 | Eyupspor | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 09.04.2026 | Rizespor | A | 4-1 (3-0) | I | O |
Fenerbahce Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Lyon | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 22.08.2026 | Konyaspor | H | 4-2 (3-1) | P | O |
| 18.08.2026 | Lyon | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.08.2026 | Genclerbirligi | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 11.08.2026 | Sturm Graz | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 05.08.2026 | Sturm Graz | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 29.07.2026 | Gornik Zabrze | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.07.2026 | Gornik Zabrze | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 17.05.2026 | Eyupspor | H | 3-3 (0-2) | N | O |
| 09.05.2026 | Konyaspor | A | 0-3 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Süper Lig | Fenerbahce | 3-2 (1-2) | Samsunspor | I | O |
| 06.01.2026 | Super Cup | Fenerbahce | 2-0 (1-0) | Samsunspor | I | U |
| 05.10.2025 | Süper Lig | Samsunspor | 0-0 (0-0) | Fenerbahce | N | U |
| 16.03.2025 | Süper Lig | Fenerbahce | 0-0 (0-0) | Samsunspor | N | U |
| 20.10.2024 | Süper Lig | Samsunspor | 2-2 (0-1) | Fenerbahce | N | O |
| 21.01.2024 | Süper Lig | Fenerbahce | 1-1 (1-0) | Samsunspor | N | U |
| 21.08.2023 | Süper Lig | Samsunspor | 0-2 (0-0) | Fenerbahce | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.1% | 97.1% | 93.9% | 94.9% | 94.5% | 94.3% | 93.4% |
| 1 | 5.60 12.4% | 5.74 12.8% | 4.95 3.1% | 5.15 10.8% | 5.05 4.3% | 5.40 0.9% | 5.00 8.7% |
| X | 4.16 2.3% | 4.26 2.3% | 4.20 7.7% | 4.20 5.0% | 4.18 2.0% | 4.00 3.9% | 4.00 1.3% |
| 2 | 1.58 2.5% | 1.61 2.4% | 1.60 3.0% | 1.61 1.3% | 1.61 1.8% | 1.60 1.8% | 1.61 0.6% |
| 0-2 | 2.23 2.2% | 2.23 4.3% | 2.15 6.5% | 2.10 6.7% | 2.18 5.2% | 2.20 4.3% | 2.15 4.4% |
| 3+ | 1.66 1.8% | 1.66 0.0% | 1.65 4.4% | 1.66 5.1% | 1.67 4.4% | 1.68 3.7% | 1.64 4.5% |
| 4+ | 2.62 8.3% | 2.62 8.3% | 2.70 5.9% | 2.65 9.5% | 2.72 6.7% | 2.70 3.8% | 2.70 8.0% |
| GG | 1.70 3.7% | 1.70 3.7% | 1.70 4.3% | 1.73 5.5% | 1.73 4.8% | 1.74 4.8% | 1.70 4.9% |
| NG | 2.16 1.4% | 2.16 1.4% | 2.05 6.8% | 2.00 5.7% | 2.08 5.5% | 2.00 7.0% | 2.05 4.7% |
| I2+ | 2.50 6.8% | 2.50 6.8% | 2.50 5.0% | 2.37 4.4% | 2.54 5.4% | 2.55 4.1% | 2.50 6.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice