Belgija - Challenger Pro liga — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 49 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot Wilrijk | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 6 | 12 | 3.4 | 18 |
| 2 | Dender | 7 | 6 | 0 | 1 | 11 | 2 | 9 | 1.9 | 18 |
| 3 | AS Eupen | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3 | 15 |
| 4 | Francs Borains | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 12 |
| 5 | Sporting Hasselt | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 2.6 | 12 |
| 6 | Excelsior Virton | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 6 | 5 | 2.8 | 10 |
| 7 | Lokeren-Temse | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 11 | 2 | 4 | 10 |
| 8 | Lierse Kempenzonen | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 9 | Club Brugge II | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 13 | -2 | 4 | 8 |
| 10 | KAA Gent II | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 11 | -2 | 3.3 | 8 |
| 11 | KRC Genk II | 7 | 2 | 1 | 4 | 12 | 15 | -3 | 3.9 | 7 |
| 12 | Patro Eisden | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 | 12 | -4 | 2.9 | 6 |
| 13 | Liege | 7 | 1 | 2 | 4 | 11 | 18 | -7 | 4.1 | 5 |
| 14 | Seraing United | 7 | 0 | 2 | 5 | 8 | 15 | -7 | 3.3 | 2 |
| 15 | RSC Anderlecht II | 7 | 0 | 1 | 6 | 7 | 17 | -10 | 3.4 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot Wilrijk | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | 4 | 12 | 5 | 12 |
| 2 | Dender | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | 2 | 12 |
| 3 | Lierse Kempenzonen | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 4 | AS Eupen | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 6 |
| 5 | Excelsior Virton | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 6 |
| 6 | Francs Borains | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 3 | 6 |
| 7 | Patro Eisden | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 6 |
| 8 | KRC Genk II | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 4 | 4 |
| 9 | Club Brugge II | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 10 | KAA Gent II | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 11 | Lokeren-Temse | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 12 | Sporting Hasselt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 13 | Liege | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 1 |
| 14 | Seraing United | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 15 | RSC Anderlecht II | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | -8 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Eupen | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 2 | Sporting Hasselt | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 9 |
| 3 | Lokeren-Temse | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 6 |
| 4 | Dender | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 6 |
| 5 | Beerschot Wilrijk | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 6 |
| 6 | Francs Borains | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 6 |
| 7 | Excelsior Virton | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 8 | Club Brugge II | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 4 |
| 9 | KAA Gent II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 10 | Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 4 |
| 11 | KRC Genk II | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 12 | RSC Anderlecht II | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 1 |
| 13 | Seraing United | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 1 |
| 14 | Lierse Kempenzonen | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | 3 | 1 |
| 15 | Patro Eisden | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 0 |
Rezultati
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
petak, 09. oktobar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
petak, 04. septembar 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
petak, 28. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
petak, 21. avgust 2026
ponedeljak, 17. avgust 2026
nedelja, 16. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
petak, 14. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 75% mečeva, a preokret se desi u 16% (uzorak: 32 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 2% (1)
- 1 20% (10)
- 2 14% (7)
- 3 29% (14)
- 4 12% (6)
- 5+ 22% (11)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.82 | 3.18 | +0.36 |
| 3+ golova | 53% | 63% | +10 pp |
| Oba tima daju gol | 55% | 53% | -2 pp |
| Pobede domaćina | 40% | 47% | +7 pp |
Uzorak prošle sezone: 271 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liege | 7 | 4.14 | 1.57 | 2.57 | 86% | 86% | 14% | L L D D L |
| Club Brugge II | 6 | 4.00 | 1.83 | 2.17 | 83% | 67% | 0% | L D D L W |
| Lokeren-Temse | 6 | 4.00 | 2.17 | 1.83 | 67% | 67% | 17% | D W L L W |
| KRC Genk II | 7 | 3.86 | 1.71 | 2.14 | 86% | 57% | 14% | L D L W W |
| Beerschot Wilrijk | 7 | 3.43 | 2.57 | 0.86 | 57% | 43% | 43% | W W W W W |
| RSC Anderlecht II | 7 | 3.43 | 1.00 | 2.43 | 57% | 57% | 0% | L L L D L |
| KAA Gent II | 6 | 3.33 | 1.50 | 1.83 | 67% | 50% | 17% | W D L D W |
| Seraing United | 7 | 3.29 | 1.14 | 2.14 | 57% | 71% | 0% | L D L L D |
| AS Eupen | 6 | 3.00 | 2.17 | 0.83 | 67% | 67% | 33% | W W W W L |
| Patro Eisden | 7 | 2.86 | 1.14 | 1.71 | 71% | 71% | 14% | W L L L L |
| Excelsior Virton | 6 | 2.83 | 1.83 | 1.00 | 50% | 33% | 50% | L D W L W |
| Francs Borains | 6 | 2.67 | 1.50 | 1.17 | 67% | 33% | 33% | L W W W L |
| Sporting Hasselt | 7 | 2.57 | 1.14 | 1.43 | 43% | 29% | 29% | W L W L L |
| Lierse Kempenzonen | 6 | 2.50 | 1.17 | 1.33 | 67% | 50% | 33% | W L D D W |
| Dender | 7 | 1.86 | 1.57 | 0.29 | 29% | 14% | 71% | W W W W W |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.