Uporedi kvote: Beerschot Wilrijk - Patro Eisden
04.09.2026 18:00 • Belgija - Challenger Pro liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,7 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.8% | 92.6% | – | 92.7% | 91.8% |
| 1 | 1.75 3.3% | 1.75 3.3% | 1.83 0.0% | 1.85 3.6% | - | 1.83 0.0% | 1.83 0.0% |
| X | 3.38 2.4% | 3.38 2.4% | 3.35 0.0% | 3.45 3.0% | - | 3.50 0.0% | 3.35 0.0% |
| 2 | 4.32 4.9% | 4.32 4.9% | 4.10 0.0% | 4.00 3.9% | - | 4.05 0.0% | 4.10 0.0% |
| 0-2 | 1.79 1.1% | 1.79 1.1% | 1.80 0.0% | 1.80 0.0% | - | 1.81 0.0% | 1.79 0.0% |
| 3+ | 1.92 1.0% | 1.92 1.0% | 1.90 0.0% | 1.90 0.0% | - | 1.90 0.0% | 1.91 0.0% |
| 4+ | 3.14 1.9% | 3.14 1.9% | 3.45 0.0% | 3.20 0.0% | - | 3.35 0.0% | 3.45 0.0% |
| GG | 1.82 0.6% | 1.82 0.6% | 1.83 0.0% | 1.80 1.1% | - | 1.82 0.0% | 1.83 0.0% |
| NG | 1.87 0.5% | 1.87 0.5% | 1.88 0.0% | 1.90 1.0% | - | 1.90 0.0% | 1.87 0.0% |
| I2+ | 2.74 1.1% | 2.74 1.1% | 2.90 0.0% | 2.72 1.1% | - | 2.90 0.0% | 2.90 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Beerschot Wilrijk
Patro Eisden
H2H serije
Mečevi iz lige Belgija - Challenger Pro liga
Tabele Belgija - Challenger Pro liga
Challenger Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot Wilrijk | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 2 | Excelsior Virton | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 6 |
| 3 | Dender | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Club Brugge II | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 6 |
| 5 | Lokeren-Temse | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 6 | Francs Borains | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 6 |
| 7 | Sporting Hasselt | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 6 |
| 8 | Lierse Kempenzonen | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 4 |
| 9 | AS Eupen | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 4 | 3 |
| 10 | Patro Eisden | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | 3 |
| 11 | Liege | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 12 | KRC Genk II | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 9 | -2 | 5.3 | 3 |
| 13 | KAA Gent II | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 14 | Seraing United | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 1 |
| 15 | RSC Anderlecht II | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot Wilrijk | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 2 | AS Eupen | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 3 | Excelsior Virton | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 |
| 4 | Dender | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | Club Brugge II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 6 | Lierse Kempenzonen | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Patro Eisden | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 8 | Lokeren-Temse | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 9 | Sporting Hasselt | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 10 | Seraing United | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 11 | KAA Gent II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Francs Borains | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 13 | KRC Genk II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 14 | Liege | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 15 | RSC Anderlecht II | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Francs Borains | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 2 | Lokeren-Temse | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 3 | Excelsior Virton | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 4 | Club Brugge II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 5 | Sporting Hasselt | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Liege | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 7 | Dender | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 8 | Beerschot Wilrijk | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 9 | KRC Genk II | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 3 |
| 10 | KAA Gent II | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 11 | Lierse Kempenzonen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 12 | AS Eupen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 13 | Patro Eisden | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 14 | Seraing United | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 15 | RSC Anderlecht II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Beerschot Wilrijk Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | RSC Anderlecht II | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 22.08.2026 | Dender | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 16.08.2026 | KAA Gent II | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 09.05.2026 | Lommel United | H | 1-3 (0-0) | I | O |
| 02.05.2026 | Lommel United | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 27.04.2026 | Patro Eisden | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 23.04.2026 | Patro Eisden | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 17.04.2026 | Lommel United | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 10.04.2026 | AS Eupen | A | 3-3 (2-1) | N | O |
| 20.03.2026 | Patro Eisden | A | 0-4 (0-2) | P | O |
Patro Eisden Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | NXT | H | 0-0 | I | U |
| 29.08.2026 | Club Brugge II | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Lierse Kempenzonen | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 15.08.2026 | RSC Anderlecht II | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 27.04.2026 | Beerschot Wilrijk | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 23.04.2026 | Beerschot Wilrijk | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 17.04.2026 | Francs Borains | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 05.04.2026 | Seraing United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 20.03.2026 | Beerschot Wilrijk | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 13.03.2026 | Lierse Kempenzonen | A | 1-2 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2026 | Jupiler Pro League | Beerschot Wilrijk | 2-2 (1-0) | Patro Eisden | N | O |
| 23.04.2026 | Jupiler Pro League | Patro Eisden | 1-1 (1-0) | Beerschot Wilrijk | N | U |
| 20.03.2026 | Challenger Pro League | Patro Eisden | 0-4 (0-2) | Beerschot Wilrijk | P | O |
| 13.12.2025 | Challenger Pro League | Beerschot Wilrijk | 0-2 (0-0) | Patro Eisden | I | U |
| 19.04.2024 | Challenger Pro League | Beerschot Wilrijk | 0-1 (0-0) | Patro Eisden | I | U |
| 01.12.2023 | Challenger Pro League | Patro Eisden | 0-2 (0-1) | Beerschot Wilrijk | P | U |