Uporedi kvote: Francs Borains - Lokeren-Temse
06.09.2026 17:15 • Belgija - Challenger Pro liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,7 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.0% | 90.0% | 92.1% | 92.5% | – | 92.8% | 90.0% |
| 1 | 2.43 0.8% | 2.43 0.8% | 2.50 0.0% | 2.62 4.8% | - | 2.70 0.0% | 2.45 0.0% |
| X | 3.40 0.0% | 3.40 0.0% | 3.40 0.0% | 3.40 3.0% | - | 3.35 0.0% | 3.30 0.0% |
| 2 | 2.47 0.8% | 2.47 0.8% | 2.55 0.0% | 2.47 1.2% | - | 2.45 0.0% | 2.50 0.0% |
| 0-2 | 2.04 0.5% | 2.04 0.5% | 2.05 0.0% | 2.05 1.5% | - | 2.06 0.0% | 2.05 0.0% |
| 3+ | 1.69 0.6% | 1.69 0.6% | 1.68 0.0% | 1.69 1.2% | - | 1.68 0.0% | 1.67 0.0% |
| 4+ | 2.69 0.0% | 2.69 0.0% | 2.80 0.0% | 2.67 1.8% | - | 2.70 0.0% | 2.75 0.0% |
| GG | 1.56 0.0% | 1.56 0.0% | 1.58 0.0% | 1.57 1.3% | - | 1.58 0.0% | 1.56 0.0% |
| NG | 2.25 0.0% | 2.25 0.0% | 2.25 0.0% | 2.25 1.4% | - | 2.25 0.0% | 2.25 0.0% |
| I2+ | 2.44 0.0% | 2.44 0.0% | 2.55 0.0% | 2.45 0.8% | - | 2.55 0.0% | 2.55 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Francs Borains
Lokeren-Temse
H2H serije
Mečevi iz lige Belgija - Challenger Pro liga
Tabele Belgija - Challenger Pro liga
Challenger Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot Wilrijk | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 2 | Excelsior Virton | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 6 |
| 3 | Dender | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Club Brugge II | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 6 |
| 5 | Lokeren-Temse | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 6 | Francs Borains | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 6 |
| 7 | Sporting Hasselt | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 6 |
| 8 | Lierse Kempenzonen | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 4 |
| 9 | AS Eupen | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 4 | 3 |
| 10 | Patro Eisden | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | 3 |
| 11 | Liege | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 12 | KRC Genk II | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 9 | -2 | 5.3 | 3 |
| 13 | KAA Gent II | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 14 | Seraing United | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 1 |
| 15 | RSC Anderlecht II | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot Wilrijk | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 2 | AS Eupen | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 3 | Excelsior Virton | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 |
| 4 | Dender | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | Club Brugge II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 6 | Lierse Kempenzonen | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Patro Eisden | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 8 | Lokeren-Temse | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 9 | Sporting Hasselt | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 10 | Seraing United | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 11 | KAA Gent II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Francs Borains | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 13 | KRC Genk II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 14 | Liege | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 15 | RSC Anderlecht II | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Francs Borains | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 2 | Lokeren-Temse | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 3 | Excelsior Virton | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 4 | Club Brugge II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 5 | Sporting Hasselt | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Liege | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 7 | Dender | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 8 | Beerschot Wilrijk | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 9 | KRC Genk II | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 3 |
| 10 | KAA Gent II | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 11 | Lierse Kempenzonen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 12 | AS Eupen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 13 | Patro Eisden | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 14 | Seraing United | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 15 | RSC Anderlecht II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Francs Borains Domaćin
- Dao
- 0.2
- Primio
- 0.2
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Royal Excelsior Virton | A | 0-0 | I | U |
| 30.08.2026 | Virton | A | 0-0 | I | U |
| 30.08.2026 | Excelsior Virton | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 23.08.2026 | Sporting Hasselt | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 23.08.2026 | Juve Hasselt | H | 0-0 | I | U |
| 17.08.2026 | Liege | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 17.04.2026 | Patro Eisden | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 11.04.2026 | KRC Genk II | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 04.04.2026 | Lierse Kempenzonen | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 21.03.2026 | Kortrijk | H | 4-1 (1-0) | P | O |
Lokeren-Temse Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | KRC Genk II | H | 2-4 (1-2) | I | O |
| 21.08.2026 | AS Eupen | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 14.08.2026 | Seraing United | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 17.04.2026 | Lierse Kempenzonen | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 10.04.2026 | Seraing United | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.04.2026 | KRC Genk II | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 21.03.2026 | RSC Anderlecht II | H | 4-2 (1-1) | P | O |
| 15.03.2026 | KAA Gent II | H | 4-1 (3-0) | P | O |
| 12.03.2026 | Francs Borains | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 08.03.2026 | Waasland-beveren | H | 1-2 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2026 | Challenger Pro League | Francs Borains | 1-0 (0-0) | Lokeren-Temse | P | U |
| 31.10.2025 | Challenger Pro League | Lokeren-Temse | 2-2 (1-0) | Francs Borains | N | O |
| 16.02.2025 | Challenger Pro League | Francs Borains | 1-2 (1-0) | Lokeren-Temse | I | O |
| 23.08.2024 | Challenger Pro League | Lokeren-Temse | 0-1 (0-1) | Francs Borains | P | U |