Dender 3 - 0 Club Brugge II — rezultat
09.10.2026 18:00 • Belgija - Challenger Pro liga
Mečevi iz lige Belgija - Challenger Pro liga
Tabele Belgija - Challenger Pro liga
Challenger Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot Wilrijk | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 6 | 12 | 3.4 | 18 |
| 2 | Dender | 7 | 6 | 0 | 1 | 11 | 2 | 9 | 1.9 | 18 |
| 3 | AS Eupen | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3 | 15 |
| 4 | Francs Borains | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 12 |
| 5 | Sporting Hasselt | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 2.6 | 12 |
| 6 | Excelsior Virton | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 6 | 5 | 2.8 | 10 |
| 7 | Lokeren-Temse | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 11 | 2 | 4 | 10 |
| 8 | Lierse Kempenzonen | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 9 | Club Brugge II | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 13 | -2 | 4 | 8 |
| 10 | KAA Gent II | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 11 | -2 | 3.3 | 8 |
| 11 | KRC Genk II | 7 | 2 | 1 | 4 | 12 | 15 | -3 | 3.9 | 7 |
| 12 | Patro Eisden | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 | 12 | -4 | 2.9 | 6 |
| 13 | Liege | 7 | 1 | 2 | 4 | 11 | 18 | -7 | 4.1 | 5 |
| 14 | Seraing United | 7 | 0 | 2 | 5 | 8 | 15 | -7 | 3.3 | 2 |
| 15 | RSC Anderlecht II | 7 | 0 | 1 | 6 | 7 | 17 | -10 | 3.4 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot Wilrijk | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | 4 | 12 | 5 | 12 |
| 2 | Dender | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | 2 | 12 |
| 3 | Lierse Kempenzonen | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 4 | AS Eupen | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 6 |
| 5 | Excelsior Virton | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 6 |
| 6 | Francs Borains | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 3 | 6 |
| 7 | Patro Eisden | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 6 |
| 8 | KRC Genk II | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 4 | 4 |
| 9 | Club Brugge II | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 10 | KAA Gent II | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 11 | Lokeren-Temse | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 12 | Sporting Hasselt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 13 | Liege | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 1 |
| 14 | Seraing United | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 15 | RSC Anderlecht II | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | -8 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Eupen | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 2 | Sporting Hasselt | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 9 |
| 3 | Lokeren-Temse | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 6 |
| 4 | Dender | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 6 |
| 5 | Beerschot Wilrijk | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 6 |
| 6 | Francs Borains | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 6 |
| 7 | Excelsior Virton | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 8 | Club Brugge II | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 4 |
| 9 | KAA Gent II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 10 | Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 4 |
| 11 | KRC Genk II | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 12 | RSC Anderlecht II | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 1 |
| 13 | Seraing United | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 1 |
| 14 | Lierse Kempenzonen | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | 3 | 1 |
| 15 | Patro Eisden | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Dender Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Hoogstraten | A | 0-6 (0-4) | P | O |
| 20.09.2026 | Patro Eisden | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 11.09.2026 | KAA Gent II | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 04.09.2026 | Seraing United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Liege | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 22.08.2026 | Beerschot Wilrijk | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 14.08.2026 | Sporting Hasselt | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.08.2026 | Juve Hasselt | A | - | I | U |
| 23.05.2026 | Lommel United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.05.2026 | Lommel United | A | 3-2 (0-1) | I | O |
Club Brugge II Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | KAA Gent II | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 13.09.2026 | Liege | A | 4-4 (2-2) | N | O |
| 05.09.2026 | AS Eupen | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 29.08.2026 | Patro Eisden | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 22.08.2026 | Seraing United | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 11.04.2026 | Lommel United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 04.04.2026 | AS Eupen | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 21.03.2026 | KAA Gent II | A | 3-2 (0-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Waasland-beveren | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 10.03.2026 | KRC Genk II | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.03.2024 | Challenger Pro League | Club Brugge II | 0-1 (0-1) | Dender | P | U |
| 10.11.2023 | Challenger Pro League | Dender | 2-0 (1-0) | Club Brugge II | P | U |
| 25.11.2022 | Challenger Pro League | Club Brugge II | 4-1 (2-1) | Dender | I | O |
| 29.10.2022 | Challenger Pro League | Dender | 3-2 (2-1) | Club Brugge II | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.3% | 90.3% | 91.5% | 92.0% | 92.9% | 92.6% | 91.9% |
| 1 | 1.34 8.2% | 1.34 8.8% | 1.38 4.8% | 1.42 2.7% | 1.39 4.8% | 1.42 3.4% | 1.40 3.4% |
| X | 4.70 4.1% | 4.70 4.5% | 4.80 6.7% | 4.70 9.3% | 4.97 6.9% | 4.75 5.6% | 4.65 9.4% |
| 2 | 6.74 12.3% | 6.74 11.4% | 6.25 11.6% | 5.90 14.6% | 6.40 12.3% | 6.05 7.1% | 6.30 16.7% |
| 0-2 | 2.46 4.2% | 2.46 4.2% | 2.60 6.1% | 2.47 2.1% | - | 2.47 5.1% | 2.60 6.1% |
| 3+ | 1.43 8.9% | 1.43 8.9% | 1.45 2.0% | 1.48 1.3% | - | 1.48 3.3% | 1.44 2.7% |
| 4+ | 2.15 7.7% | 2.15 7.7% | 2.15 4.4% | 2.20 2.2% | 2.17 4.8% | 2.20 6.4% | 2.15 4.4% |
| GG | 1.64 0.0% | 1.64 0.0% | 1.63 0.0% | 1.66 0.6% | 1.64 0.6% | 1.60 0.6% | 1.64 0.6% |
| NG | 2.10 0.0% | 2.10 0.0% | 2.12 1.4% | 2.10 0.0% | 2.13 0.9% | 2.20 0.0% | 2.12 0.0% |
| I2+ | 2.10 4.1% | 2.10 4.1% | 2.15 4.4% | 2.10 2.3% | 2.16 3.1% | 2.20 4.3% | 2.15 3.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice