Beerschot Wilrijk 5 - 1 Liege — rezultat
10.10.2026 18:00 • Belgija - Challenger Pro liga
Mečevi iz lige Belgija - Challenger Pro liga
Tabele Belgija - Challenger Pro liga
Challenger Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot Wilrijk | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 6 | 12 | 3.4 | 18 |
| 2 | Dender | 7 | 6 | 0 | 1 | 11 | 2 | 9 | 1.9 | 18 |
| 3 | AS Eupen | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3 | 15 |
| 4 | Francs Borains | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 12 |
| 5 | Sporting Hasselt | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 2.6 | 12 |
| 6 | Excelsior Virton | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 6 | 5 | 2.8 | 10 |
| 7 | Lokeren-Temse | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 11 | 2 | 4 | 10 |
| 8 | Lierse Kempenzonen | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 9 | Club Brugge II | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 13 | -2 | 4 | 8 |
| 10 | KAA Gent II | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 11 | -2 | 3.3 | 8 |
| 11 | KRC Genk II | 7 | 2 | 1 | 4 | 12 | 15 | -3 | 3.9 | 7 |
| 12 | Patro Eisden | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 | 12 | -4 | 2.9 | 6 |
| 13 | Liege | 7 | 1 | 2 | 4 | 11 | 18 | -7 | 4.1 | 5 |
| 14 | Seraing United | 7 | 0 | 2 | 5 | 8 | 15 | -7 | 3.3 | 2 |
| 15 | RSC Anderlecht II | 7 | 0 | 1 | 6 | 7 | 17 | -10 | 3.4 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot Wilrijk | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | 4 | 12 | 5 | 12 |
| 2 | Dender | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | 2 | 12 |
| 3 | Lierse Kempenzonen | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 4 | AS Eupen | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 6 |
| 5 | Excelsior Virton | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 6 |
| 6 | Francs Borains | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 3 | 6 |
| 7 | Patro Eisden | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 6 |
| 8 | KRC Genk II | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 4 | 4 |
| 9 | Club Brugge II | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 10 | KAA Gent II | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 11 | Lokeren-Temse | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 12 | Sporting Hasselt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 13 | Liege | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 1 |
| 14 | Seraing United | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 15 | RSC Anderlecht II | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | -8 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Eupen | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 2 | Sporting Hasselt | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 9 |
| 3 | Lokeren-Temse | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 6 |
| 4 | Dender | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 6 |
| 5 | Beerschot Wilrijk | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 6 |
| 6 | Francs Borains | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 6 |
| 7 | Excelsior Virton | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 8 | Club Brugge II | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 4 |
| 9 | KAA Gent II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 10 | Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 4 |
| 11 | KRC Genk II | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 12 | RSC Anderlecht II | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 1 |
| 13 | Seraing United | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 1 |
| 14 | Lierse Kempenzonen | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | 3 | 1 |
| 15 | Patro Eisden | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Beerschot Wilrijk Domaćin
- Dao
- 3.2
- Primio
- 1.5
- GG
- 75%
- Bez primljenog
- 25%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Crossing Schaerbeek | A | 3-5 (2-4) | P | O |
| 19.09.2026 | Sporting Hasselt | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Juve Hasselt | A | - | I | U |
| 11.09.2026 | Lierse Kempenzonen | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 04.09.2026 | Patro Eisden | H | 4-2 (1-1) | P | O |
| 29.08.2026 | RSC Anderlecht II | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 22.08.2026 | Dender | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 16.08.2026 | KAA Gent II | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 09.05.2026 | Lommel United | H | 1-3 (0-0) | I | O |
| 02.05.2026 | Lommel United | A | 3-1 (2-1) | I | O |
Liege Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Wellen | H | 4-1 | P | O |
| 19.09.2026 | AS Eupen | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 13.09.2026 | Club Brugge II | H | 4-4 (2-2) | N | O |
| 06.09.2026 | Lierse Kempenzonen | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Dender | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 23.08.2026 | KRC Genk II | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 17.08.2026 | Francs Borains | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 27.04.2026 | Lommel United | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 23.04.2026 | Lommel United | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 17.04.2026 | AS Eupen | H | 2-1 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | Challenger Pro League | Liege | 0-1 (0-1) | Beerschot Wilrijk | P | U |
| 28.11.2025 | Challenger Pro League | Beerschot Wilrijk | 3-0 (1-0) | Liege | P | O |
| 30.10.2024 | Cup | Beerschot Wilrijk | 3-1 (1-0) | Liege | P | O |
| 04.02.2024 | Challenger Pro League | Liege | 1-4 (0-1) | Beerschot Wilrijk | P | O |
| 26.11.2023 | Challenger Pro League | Beerschot Wilrijk | 3-0 (2-0) | Liege | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 92.2% | 92.1% | 92.7% | 92.6% | 91.6% |
| 1 | 1.39 3.5% | 1.39 4.1% | 1.45 0.0% | 1.46 2.8% | 1.45 0.7% | 1.45 1.4% | 1.44 0.7% |
| X | 4.50 12.6% | 4.50 13.3% | 4.55 0.0% | 4.60 4.5% | 4.62 0.2% | 4.50 5.3% | 4.55 2.2% |
| 2 | 6.10 0.8% | 6.10 0.0% | 5.70 1.8% | 5.45 0.0% | 5.80 0.9% | 5.95 0.8% | 5.65 3.7% |
| 0-2 | 2.59 2.3% | 2.59 2.3% | 2.70 0.0% | 2.60 5.3% | - | 2.63 3.1% | 2.70 0.0% |
| 3+ | 1.39 4.8% | 1.39 4.8% | 1.40 1.4% | 1.44 2.7% | - | 1.43 1.4% | 1.41 1.4% |
| 4+ | 2.05 1.9% | 2.05 1.9% | 2.10 0.0% | 2.10 4.5% | 2.10 0.0% | 2.15 0.0% | 2.10 2.9% |
| GG | 1.54 0.0% | 1.54 0.0% | 1.55 0.0% | 1.59 3.0% | 1.56 0.0% | 1.53 1.3% | 1.56 1.3% |
| NG | 2.29 0.0% | 2.29 0.0% | 2.25 0.0% | 2.22 4.7% | 2.28 0.0% | 2.35 2.2% | 2.28 0.0% |
| I2+ | 2.05 1.0% | 2.05 1.0% | 2.10 0.9% | 2.05 2.4% | 2.11 0.0% | 2.10 2.3% | 2.12 1.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice