Cile - Primera División — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 191 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 24 | 17 | 3 | 4 | 50 | 27 | 23 | 3.2 | 54 |
| 2 | Universidad de Chile | 24 | 13 | 6 | 5 | 41 | 19 | 22 | 2.5 | 45 |
| 3 | U. Catolica | 23 | 13 | 3 | 7 | 50 | 33 | 17 | 3.6 | 42 |
| 4 | Everton de Vina | 24 | 11 | 6 | 7 | 40 | 27 | 13 | 2.8 | 39 |
| 5 | Palestino | 24 | 11 | 4 | 9 | 38 | 35 | 3 | 3 | 37 |
| 6 | Deportes Limache | 24 | 10 | 4 | 10 | 45 | 37 | 8 | 3.4 | 34 |
| 7 | Huachipato | 24 | 10 | 4 | 10 | 34 | 39 | -5 | 3 | 34 |
| 8 | Coquimbo Unido | 24 | 9 | 5 | 10 | 36 | 34 | 2 | 2.9 | 32 |
| 9 | Concepcion | 24 | 9 | 5 | 10 | 26 | 27 | -1 | 2.2 | 32 |
| 10 | Nublense | 24 | 8 | 8 | 8 | 28 | 37 | -9 | 2.7 | 32 |
| 11 | D. La Serena | 24 | 7 | 9 | 8 | 36 | 41 | -5 | 3.2 | 30 |
| 12 | A. Italiano | 23 | 7 | 7 | 9 | 26 | 31 | -5 | 2.5 | 28 |
| 13 | O'Higgins | 24 | 8 | 3 | 13 | 28 | 38 | -10 | 2.8 | 27 |
| 14 | Cobresal | 24 | 7 | 4 | 13 | 35 | 45 | -10 | 3.3 | 25 |
| 15 | Universidad de Concepcion | 24 | 6 | 5 | 13 | 18 | 40 | -22 | 2.4 | 23 |
| 16 | Union La Calera | 24 | 4 | 6 | 14 | 20 | 41 | -21 | 2.5 | 18 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Universidad de Chile | 12 | 8 | 3 | 1 | 27 | 9 | 18 | 3 | 27 |
| 2 | Colo Colo | 12 | 8 | 2 | 2 | 28 | 10 | 18 | 3.2 | 26 |
| 3 | Palestino | 12 | 7 | 3 | 2 | 26 | 13 | 13 | 3.2 | 24 |
| 4 | Deportes Limache | 12 | 7 | 1 | 4 | 25 | 15 | 10 | 3.3 | 22 |
| 5 | U. Catolica | 11 | 6 | 2 | 3 | 29 | 16 | 13 | 4.1 | 20 |
| 6 | Huachipato | 12 | 6 | 2 | 4 | 23 | 22 | 1 | 3.8 | 20 |
| 7 | A. Italiano | 12 | 5 | 4 | 3 | 19 | 13 | 6 | 2.7 | 19 |
| 8 | Everton de Vina | 13 | 5 | 4 | 4 | 19 | 16 | 3 | 2.7 | 19 |
| 9 | Concepcion | 13 | 5 | 4 | 4 | 17 | 14 | 3 | 2.4 | 19 |
| 10 | Cobresal | 12 | 6 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3 | 19 |
| 11 | Coquimbo Unido | 12 | 5 | 3 | 4 | 18 | 12 | 6 | 2.5 | 18 |
| 12 | D. La Serena | 12 | 4 | 4 | 4 | 19 | 18 | 1 | 3.1 | 16 |
| 13 | Nublense | 12 | 4 | 4 | 4 | 15 | 16 | -1 | 2.6 | 16 |
| 14 | Universidad de Concepcion | 11 | 5 | 1 | 5 | 8 | 12 | -4 | 1.8 | 16 |
| 15 | O'Higgins | 11 | 5 | 0 | 6 | 11 | 14 | -3 | 2.3 | 15 |
| 16 | Union La Calera | 12 | 3 | 3 | 6 | 14 | 17 | -3 | 2.6 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 12 | 9 | 1 | 2 | 22 | 17 | 5 | 3.2 | 28 |
| 2 | U. Catolica | 12 | 7 | 1 | 4 | 21 | 17 | 4 | 3.2 | 22 |
| 3 | Everton de Vina | 11 | 6 | 2 | 3 | 21 | 11 | 10 | 2.9 | 20 |
| 4 | Universidad de Chile | 12 | 5 | 3 | 4 | 14 | 10 | 4 | 2 | 18 |
| 5 | Nublense | 12 | 4 | 4 | 4 | 13 | 21 | -8 | 2.8 | 16 |
| 6 | Coquimbo Unido | 12 | 4 | 2 | 6 | 18 | 22 | -4 | 3.3 | 14 |
| 7 | Huachipato | 12 | 4 | 2 | 6 | 11 | 17 | -6 | 2.3 | 14 |
| 8 | D. La Serena | 12 | 3 | 5 | 4 | 17 | 23 | -6 | 3.3 | 14 |
| 9 | Concepcion | 11 | 4 | 1 | 6 | 9 | 13 | -4 | 2 | 13 |
| 10 | Palestino | 12 | 4 | 1 | 7 | 12 | 22 | -10 | 2.8 | 13 |
| 11 | Deportes Limache | 12 | 3 | 3 | 6 | 20 | 22 | -2 | 3.5 | 12 |
| 12 | O'Higgins | 13 | 3 | 3 | 7 | 17 | 24 | -7 | 3.2 | 12 |
| 13 | A. Italiano | 11 | 2 | 3 | 6 | 7 | 18 | -11 | 2.3 | 9 |
| 14 | Universidad de Concepcion | 13 | 1 | 4 | 8 | 10 | 28 | -18 | 2.9 | 7 |
| 15 | Cobresal | 12 | 1 | 3 | 8 | 16 | 28 | -12 | 3.7 | 6 |
| 16 | Union La Calera | 12 | 1 | 3 | 8 | 6 | 24 | -18 | 2.5 | 6 |
Rezultati
ponedeljak, 12. oktobar 2026
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
petak, 02. oktobar 2026
sreda, 16. septembar 2026
ponedeljak, 14. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
ponedeljak, 07. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
četvrtak, 03. septembar 2026
sreda, 02. septembar 2026
utorak, 01. septembar 2026
ponedeljak, 31. avgust 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
petak, 28. avgust 2026
sreda, 26. avgust 2026
ponedeljak, 24. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
utorak, 18. avgust 2026
nedelja, 16. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
petak, 14. avgust 2026
utorak, 11. avgust 2026
ponedeljak, 10. avgust 2026
nedelja, 09. avgust 2026
subota, 08. avgust 2026
nedelja, 02. avgust 2026
subota, 01. avgust 2026
ponedeljak, 27. jul 2026
nedelja, 26. jul 2026
subota, 25. jul 2026
petak, 19. jun 2026
nedelja, 14. jun 2026
subota, 13. jun 2026
ponedeljak, 01. jun 2026
nedelja, 31. maj 2026
subota, 30. maj 2026
petak, 29. maj 2026
nedelja, 24. maj 2026
subota, 23. maj 2026
petak, 22. maj 2026
ponedeljak, 18. maj 2026
nedelja, 17. maj 2026
subota, 16. maj 2026
nedelja, 03. maj 2026
nedelja, 26. april 2026
subota, 25. april 2026
petak, 24. april 2026
utorak, 21. april 2026
ponedeljak, 20. april 2026
nedelja, 19. april 2026
subota, 18. april 2026
utorak, 14. april 2026
ponedeljak, 13. april 2026
nedelja, 12. april 2026
subota, 11. april 2026
utorak, 07. april 2026
nedelja, 05. april 2026
subota, 04. april 2026
petak, 03. april 2026
četvrtak, 02. april 2026
ponedeljak, 16. mart 2026
nedelja, 15. mart 2026
subota, 14. mart 2026
petak, 13. mart 2026
ponedeljak, 09. mart 2026
nedelja, 08. mart 2026
subota, 07. mart 2026
petak, 06. mart 2026
nedelja, 01. mart 2026
subota, 28. februar 2026
petak, 27. februar 2026
nedelja, 22. februar 2026
subota, 21. februar 2026
petak, 20. februar 2026
nedelja, 15. februar 2026
subota, 14. februar 2026
petak, 13. februar 2026
ponedeljak, 09. februar 2026
nedelja, 08. februar 2026
subota, 07. februar 2026
petak, 06. februar 2026
ponedeljak, 02. februar 2026
nedelja, 01. februar 2026
subota, 31. januar 2026
petak, 30. januar 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 74% mečeva, a preokret se desi u 10% (uzorak: 117 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 5% (10)
- 1 21% (40)
- 2 18% (35)
- 3 24% (45)
- 4 14% (27)
- 5+ 18% (34)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.65 | 2.88 | +0.23 |
| 3+ golova | 51% | 55% | +4 pp |
| Oba tima daju gol | 53% | 52% | -1 pp |
| Pobede domaćina | 50% | 47% | -3 pp |
Uzorak prošle sezone: 252 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U. Catolica | 23 | 3.61 | 2.17 | 1.43 | 74% | 65% | 22% | W W W W L |
| Deportes Limache | 24 | 3.42 | 1.88 | 1.54 | 75% | 58% | 21% | D L W W L |
| Cobresal | 24 | 3.33 | 1.46 | 1.88 | 58% | 50% | 21% | D W L W D |
| Colo Colo | 24 | 3.21 | 2.08 | 1.13 | 58% | 58% | 33% | L D D W W |
| D. La Serena | 24 | 3.21 | 1.50 | 1.71 | 58% | 58% | 25% | L L W W D |
| Huachipato | 24 | 3.04 | 1.42 | 1.63 | 58% | 46% | 29% | W W W D L |
| Palestino | 24 | 3.04 | 1.58 | 1.46 | 58% | 63% | 21% | D L W L W |
| Coquimbo Unido | 24 | 2.92 | 1.50 | 1.42 | 54% | 67% | 17% | W L L L W |
| Everton de Vina | 24 | 2.79 | 1.67 | 1.13 | 54% | 50% | 29% | W W L W W |
| O'Higgins | 24 | 2.75 | 1.17 | 1.58 | 50% | 50% | 17% | L L W L L |
| Nublense | 24 | 2.71 | 1.17 | 1.54 | 46% | 54% | 29% | L L L L L |
| Union La Calera | 24 | 2.54 | 0.83 | 1.71 | 63% | 46% | 21% | D W L L D |
| Universidad de Chile | 24 | 2.50 | 1.71 | 0.79 | 54% | 46% | 46% | W W W L L |
| A. Italiano | 23 | 2.48 | 1.13 | 1.35 | 52% | 43% | 39% | W W L D D |
| Universidad de Concepcion | 24 | 2.42 | 0.75 | 1.67 | 46% | 46% | 21% | D L L L W |
| Concepcion | 24 | 2.21 | 1.08 | 1.13 | 29% | 38% | 33% | D D L W D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.