O'Higgins 0 - 2 Huachipato — rezultat
11.04.2026 00:00 • Cile - Primera División
Mečevi iz lige Cile - Primera División
Tabele Cile - Primera División
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 20 | 16 | 1 | 3 | 42 | 20 | 22 | 3.1 | 49 |
| 2 | Universidad de Chile | 21 | 10 | 6 | 5 | 28 | 17 | 11 | 2.1 | 36 |
| 3 | U. Catolica | 20 | 10 | 3 | 7 | 43 | 29 | 14 | 3.6 | 33 |
| 4 | Everton de Vina | 21 | 9 | 6 | 6 | 34 | 23 | 11 | 2.7 | 33 |
| 5 | Palestino | 21 | 10 | 3 | 8 | 32 | 29 | 3 | 2.9 | 33 |
| 6 | Nublense | 20 | 8 | 8 | 4 | 26 | 24 | 2 | 2.5 | 32 |
| 7 | Concepcion | 21 | 9 | 3 | 9 | 24 | 24 | 0 | 2.3 | 30 |
| 8 | Deportes Limache | 20 | 8 | 3 | 9 | 38 | 34 | 4 | 3.6 | 27 |
| 9 | Coquimbo Unido | 19 | 7 | 5 | 7 | 26 | 24 | 2 | 2.6 | 26 |
| 10 | D. La Serena | 20 | 5 | 9 | 6 | 31 | 34 | -3 | 3.2 | 24 |
| 11 | O'Higgins | 20 | 7 | 3 | 10 | 24 | 31 | -7 | 2.8 | 24 |
| 12 | Huachipato | 20 | 7 | 3 | 10 | 29 | 39 | -10 | 3.4 | 24 |
| 13 | A. Italiano | 20 | 5 | 7 | 8 | 23 | 26 | -3 | 2.4 | 22 |
| 14 | Universidad de Concepcion | 20 | 6 | 4 | 10 | 16 | 34 | -18 | 2.5 | 22 |
| 15 | Cobresal | 21 | 6 | 3 | 12 | 31 | 39 | -8 | 3.3 | 21 |
| 16 | Union La Calera | 20 | 3 | 5 | 12 | 17 | 37 | -20 | 2.7 | 14 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 8 | 14 | 3 | 22 |
| 2 | Palestino | 10 | 6 | 3 | 1 | 22 | 9 | 13 | 3.1 | 21 |
| 3 | Universidad de Chile | 10 | 6 | 3 | 1 | 17 | 7 | 10 | 2.4 | 21 |
| 4 | Concepcion | 11 | 5 | 3 | 3 | 16 | 12 | 4 | 2.5 | 18 |
| 5 | U. Catolica | 10 | 5 | 2 | 3 | 26 | 14 | 12 | 4 | 17 |
| 6 | A. Italiano | 11 | 4 | 4 | 3 | 18 | 13 | 5 | 2.8 | 16 |
| 7 | Everton de Vina | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 13 | 3 | 2.6 | 16 |
| 8 | Nublense | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 13 | 1 | 2.5 | 16 |
| 9 | Huachipato | 10 | 5 | 1 | 4 | 21 | 22 | -1 | 4.3 | 16 |
| 10 | Universidad de Concepcion | 10 | 5 | 1 | 4 | 8 | 10 | -2 | 1.8 | 16 |
| 11 | Deportes Limache | 9 | 5 | 0 | 4 | 18 | 13 | 5 | 3.4 | 15 |
| 12 | Cobresal | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 15 |
| 13 | D. La Serena | 10 | 3 | 4 | 3 | 17 | 14 | 3 | 3.1 | 13 |
| 14 | Coquimbo Unido | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 9 | 3 | 2.3 | 12 |
| 15 | O'Higgins | 10 | 4 | 0 | 6 | 9 | 13 | -4 | 2.2 | 12 |
| 16 | Union La Calera | 10 | 2 | 3 | 5 | 13 | 16 | -3 | 2.9 | 9 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 10 | 9 | 0 | 1 | 20 | 12 | 8 | 3.2 | 27 |
| 2 | Everton de Vina | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 10 | 8 | 2.8 | 17 |
| 3 | U. Catolica | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 15 | 2 | 3.2 | 16 |
| 4 | Nublense | 9 | 4 | 4 | 1 | 12 | 11 | 1 | 2.6 | 16 |
| 5 | Universidad de Chile | 11 | 4 | 3 | 4 | 11 | 10 | 1 | 1.9 | 15 |
| 6 | Coquimbo Unido | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 15 | -1 | 2.9 | 14 |
| 7 | Deportes Limache | 11 | 3 | 3 | 5 | 20 | 21 | -1 | 3.7 | 12 |
| 8 | O'Higgins | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 18 | -3 | 3.3 | 12 |
| 9 | Concepcion | 10 | 4 | 0 | 6 | 8 | 12 | -4 | 2 | 12 |
| 10 | Palestino | 11 | 4 | 0 | 7 | 10 | 20 | -10 | 2.7 | 12 |
| 11 | D. La Serena | 10 | 2 | 5 | 3 | 14 | 20 | -6 | 3.4 | 11 |
| 12 | Huachipato | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 17 | -9 | 2.5 | 8 |
| 13 | A. Italiano | 9 | 1 | 3 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2 | 6 |
| 14 | Cobresal | 11 | 1 | 3 | 7 | 16 | 25 | -9 | 3.7 | 6 |
| 15 | Universidad de Concepcion | 10 | 1 | 3 | 6 | 8 | 24 | -16 | 3.2 | 6 |
| 16 | Union La Calera | 10 | 1 | 2 | 7 | 4 | 21 | -17 | 2.5 | 5 |
Forma i statistika timova
O'Higgins Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2026 | Millonarios | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.04.2026 | A. Italiano | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 16.03.2026 | Union La Calera | A | 3-3 (0-2) | N | O |
| 12.03.2026 | Deportes Tolima | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 07.03.2026 | U. Catolica | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 05.03.2026 | Deportes Tolima | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 28.02.2026 | Palestino | A | 4-2 (1-1) | I | O |
| 25.02.2026 | Bahia | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 21.02.2026 | Colo Colo | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 18.02.2026 | Bahia | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Huachipato Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2026 | Universidad de Concepcion | H | 5-1 (1-1) | P | O |
| 16.03.2026 | Colo Colo | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 07.03.2026 | Coquimbo Unido | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Deportes Limache | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 24.02.2026 | Carabobo FC | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 21.02.2026 | Palestino | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 17.02.2026 | Carabobo FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 13.02.2026 | Everton de Vina | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 08.02.2026 | Universidad de Chile | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 31.01.2026 | Cobresal | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.07.2025 | Primera División | Huachipato | 2-1 (0-1) | O'Higgins | I | O |
| 21.03.2025 | Copa Chile | Huachipato | 2-1 (1-0) | O'Higgins | I | O |
| 15.02.2025 | Primera División | O'Higgins | 0-0 (0-0) | Huachipato | N | U |
| 09.02.2025 | Copa Chile | O'Higgins | 0-0 (0-0) | Huachipato | N | U |
| 08.09.2024 | Primera División | Huachipato | 1-0 (1-0) | O'Higgins | I | U |
| 14.04.2024 | Primera División | O'Higgins | 0-0 (0-0) | Huachipato | N | U |
| 22.07.2023 | Primera División | Huachipato | 2-0 (2-0) | O'Higgins | I | U |
| 06.02.2023 | Primera División | O'Higgins | 0-1 (0-1) | Huachipato | I | U |
| 18.07.2022 | Primera División | Huachipato | 1-2 (0-1) | O'Higgins | P | O |
| 18.02.2022 | Primera División | O'Higgins | 1-1 (1-1) | Huachipato | N | U |
| 29.09.2021 | Primera División | O'Higgins | 2-0 (1-0) | Huachipato | P | U |
| 02.05.2021 | Primera División | Huachipato | 0-1 (0-0) | O'Higgins | P | U |
| 09.12.2020 | Primera División | O'Higgins | 2-1 (1-0) | Huachipato | P | O |
| 31.10.2020 | Primera División | Huachipato | 2-0 (0-0) | O'Higgins | I | U |
| 01.09.2019 | Primera División | O'Higgins | 0-3 (0-2) | Huachipato | I | O |
| 17.02.2019 | Primera División | Huachipato | 2-1 (0-0) | O'Higgins | I | O |
| 28.10.2018 | Primera División | Huachipato | 0-1 (0-1) | O'Higgins | P | U |
| 18.02.2018 | Primera División | O'Higgins | 2-1 (1-0) | Huachipato | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.1% | 93.1% | 91.4% | 92.2% | 93.5% | 92.5% | 91.8% |
| 1 | 1.90 12.0% | 1.90 12.0% | 2.05 3.3% | 1.88 9.2% | 1.90 8.2% | 1.92 6.3% | 1.88 9.6% |
| X | 3.40 0.6% | 3.40 0.6% | 3.30 0.0% | 3.30 4.3% | 3.45 2.1% | 3.50 0.0% | 3.40 4.6% |
| 2 | 3.94 23.9% | 3.94 23.9% | 3.30 3.1% | 4.00 23.1% | 3.95 15.5% | 3.65 12.3% | 3.80 22.6% |
| 0-2 | 1.86 3.6% | 1.86 3.6% | 1.88 1.1% | 1.83 6.2% | 1.85 2.1% | 1.87 5.1% | 1.84 2.6% |
| 3+ | 1.89 3.3% | 1.89 3.3% | 1.83 1.7% | 1.88 6.8% | 1.87 2.2% | 1.83 4.6% | 1.86 3.9% |
| 4+ | 3.05 4.5% | 3.05 4.5% | 3.20 1.6% | 3.10 8.8% | 3.31 3.8% | 3.15 8.6% | 3.30 6.5% |
| GG | 1.74 5.5% | 1.74 5.5% | 1.70 1.2% | 1.75 6.1% | 1.76 2.9% | 1.70 3.0% | 1.76 5.4% |
| NG | 1.98 6.2% | 1.98 6.2% | 2.00 2.4% | 1.97 7.1% | 1.96 3.9% | 2.05 2.4% | 1.95 4.9% |
| I2+ | 2.77 4.1% | 2.77 4.1% | 2.80 1.8% | 2.75 7.8% | 2.84 2.2% | 2.80 3.7% | 2.85 3.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice