Uporedi kvote: Palestino - Colo Colo
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,9 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.6% | 90.6% | – | 90.3% | – | – | 88.6% |
| 1 | 3.62 0.6% | 3.62 0.6% | - | 3.55 1.4% | - | - | 3.35 0.0% |
| X | 3.60 1.1% | 3.60 1.1% | - | 3.50 0.0% | - | - | 3.45 0.0% |
| 2 | 1.82 4.2% | 1.82 4.2% | - | 1.85 0.0% | - | - | 1.85 0.0% |
| 0-2 | 2.10 0.9% | 2.10 0.9% | - | 2.15 0.0% | - | - | 2.07 0.0% |
| 3+ | 1.65 0.6% | 1.65 0.6% | - | 1.63 0.0% | - | - | 1.62 0.0% |
| 4+ | 2.55 1.5% | 2.55 1.5% | - | 2.52 0.0% | - | - | 2.65 0.0% |
| GG | 1.62 2.5% | 1.62 2.5% | - | 1.58 0.0% | - | - | 1.56 0.0% |
| NG | 2.24 0.4% | 2.24 0.4% | - | 2.25 0.0% | - | - | 2.15 0.0% |
| I2+ | 2.45 0.0% | 2.45 0.0% | - | 2.35 0.0% | - | - | 2.47 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Palestino
Colo Colo
H2H serije
Mečevi iz lige Cile - Primera División
Tabele Cile - Primera División
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 24 | 17 | 3 | 4 | 50 | 27 | 23 | 3.2 | 54 |
| 2 | Universidad de Chile | 24 | 13 | 6 | 5 | 41 | 19 | 22 | 2.5 | 45 |
| 3 | U. Catolica | 23 | 13 | 3 | 7 | 50 | 33 | 17 | 3.6 | 42 |
| 4 | Everton de Vina | 24 | 11 | 6 | 7 | 40 | 27 | 13 | 2.8 | 39 |
| 5 | Palestino | 24 | 11 | 4 | 9 | 38 | 35 | 3 | 3 | 37 |
| 6 | Deportes Limache | 24 | 10 | 4 | 10 | 45 | 37 | 8 | 3.4 | 34 |
| 7 | Huachipato | 24 | 10 | 4 | 10 | 34 | 39 | -5 | 3 | 34 |
| 8 | Coquimbo Unido | 24 | 9 | 5 | 10 | 36 | 34 | 2 | 2.9 | 32 |
| 9 | Concepcion | 24 | 9 | 5 | 10 | 26 | 27 | -1 | 2.2 | 32 |
| 10 | Nublense | 24 | 8 | 8 | 8 | 28 | 37 | -9 | 2.7 | 32 |
| 11 | D. La Serena | 24 | 7 | 9 | 8 | 36 | 41 | -5 | 3.2 | 30 |
| 12 | A. Italiano | 23 | 7 | 7 | 9 | 26 | 31 | -5 | 2.5 | 28 |
| 13 | O'Higgins | 24 | 8 | 3 | 13 | 28 | 38 | -10 | 2.8 | 27 |
| 14 | Cobresal | 24 | 7 | 4 | 13 | 35 | 45 | -10 | 3.3 | 25 |
| 15 | Universidad de Concepcion | 24 | 6 | 5 | 13 | 18 | 40 | -22 | 2.4 | 23 |
| 16 | Union La Calera | 24 | 4 | 6 | 14 | 20 | 41 | -21 | 2.5 | 18 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Universidad de Chile | 12 | 8 | 3 | 1 | 27 | 9 | 18 | 3 | 27 |
| 2 | Colo Colo | 12 | 8 | 2 | 2 | 28 | 10 | 18 | 3.2 | 26 |
| 3 | Palestino | 12 | 7 | 3 | 2 | 26 | 13 | 13 | 3.2 | 24 |
| 4 | Deportes Limache | 12 | 7 | 1 | 4 | 25 | 15 | 10 | 3.3 | 22 |
| 5 | U. Catolica | 11 | 6 | 2 | 3 | 29 | 16 | 13 | 4.1 | 20 |
| 6 | Huachipato | 12 | 6 | 2 | 4 | 23 | 22 | 1 | 3.8 | 20 |
| 7 | A. Italiano | 12 | 5 | 4 | 3 | 19 | 13 | 6 | 2.7 | 19 |
| 8 | Everton de Vina | 13 | 5 | 4 | 4 | 19 | 16 | 3 | 2.7 | 19 |
| 9 | Concepcion | 13 | 5 | 4 | 4 | 17 | 14 | 3 | 2.4 | 19 |
| 10 | Cobresal | 12 | 6 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3 | 19 |
| 11 | Coquimbo Unido | 12 | 5 | 3 | 4 | 18 | 12 | 6 | 2.5 | 18 |
| 12 | D. La Serena | 12 | 4 | 4 | 4 | 19 | 18 | 1 | 3.1 | 16 |
| 13 | Nublense | 12 | 4 | 4 | 4 | 15 | 16 | -1 | 2.6 | 16 |
| 14 | Universidad de Concepcion | 11 | 5 | 1 | 5 | 8 | 12 | -4 | 1.8 | 16 |
| 15 | O'Higgins | 11 | 5 | 0 | 6 | 11 | 14 | -3 | 2.3 | 15 |
| 16 | Union La Calera | 12 | 3 | 3 | 6 | 14 | 17 | -3 | 2.6 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Colo Colo | 12 | 9 | 1 | 2 | 22 | 17 | 5 | 3.2 | 28 |
| 2 | U. Catolica | 12 | 7 | 1 | 4 | 21 | 17 | 4 | 3.2 | 22 |
| 3 | Everton de Vina | 11 | 6 | 2 | 3 | 21 | 11 | 10 | 2.9 | 20 |
| 4 | Universidad de Chile | 12 | 5 | 3 | 4 | 14 | 10 | 4 | 2 | 18 |
| 5 | Nublense | 12 | 4 | 4 | 4 | 13 | 21 | -8 | 2.8 | 16 |
| 6 | Coquimbo Unido | 12 | 4 | 2 | 6 | 18 | 22 | -4 | 3.3 | 14 |
| 7 | Huachipato | 12 | 4 | 2 | 6 | 11 | 17 | -6 | 2.3 | 14 |
| 8 | D. La Serena | 12 | 3 | 5 | 4 | 17 | 23 | -6 | 3.3 | 14 |
| 9 | Concepcion | 11 | 4 | 1 | 6 | 9 | 13 | -4 | 2 | 13 |
| 10 | Palestino | 12 | 4 | 1 | 7 | 12 | 22 | -10 | 2.8 | 13 |
| 11 | Deportes Limache | 12 | 3 | 3 | 6 | 20 | 22 | -2 | 3.5 | 12 |
| 12 | O'Higgins | 13 | 3 | 3 | 7 | 17 | 24 | -7 | 3.2 | 12 |
| 13 | A. Italiano | 11 | 2 | 3 | 6 | 7 | 18 | -11 | 2.3 | 9 |
| 14 | Universidad de Concepcion | 13 | 1 | 4 | 8 | 10 | 28 | -18 | 2.9 | 7 |
| 15 | Cobresal | 12 | 1 | 3 | 8 | 16 | 28 | -12 | 3.7 | 6 |
| 16 | Union La Calera | 12 | 1 | 3 | 8 | 6 | 24 | -18 | 2.5 | 6 |
Forma i statistika timova
Palestino Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Deportes Limache | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 12.09.2026 | U. Catolica | H | 2-3 (1-2) | I | O |
| 06.09.2026 | Universidad de Concepcion | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 28.08.2026 | Cobresal | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 23.08.2026 | O'Higgins | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 18.08.2026 | Huachipato | H | 5-1 (1-1) | P | O |
| 10.08.2026 | Universidad de Chile | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 01.08.2026 | Coquimbo Unido | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 26.07.2026 | Nublense | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 11.07.2026 | Deportes Santa Cruz | H | 3-2 (1-0) | P | O |
Colo Colo Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Coquimbo Unido | A | 5-2 (3-1) | I | O |
| 06.10.2026 | D. Puerto Montt | H | 0-0 | I | U |
| 29.09.2026 | D. Puerto Montt | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 25.09.2026 | A. Italiano | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 22.09.2026 | A. Italiano | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2026 | Concepcion | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.09.2026 | Huachipato | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2026 | A. Italiano | H | 5-1 (2-1) | P | O |
| 27.08.2026 | Union Espanola | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 23.08.2026 | Universidad de Chile | A | 1-2 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (20 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Primera División | Colo Colo | 0-1 (0-1) | Palestino | P | U |
| 22.08.2025 | Primera División | Palestino | 0-0 (0-0) | Colo Colo | N | U |
| 27.03.2025 | Primera División | Colo Colo | 1-1 (0-1) | Palestino | N | U |
| 20.10.2024 | Primera División | Palestino | 2-3 (2-1) | Colo Colo | I | O |
| 19.05.2024 | Primera División | Colo Colo | 2-0 (1-0) | Palestino | I | U |
| 08.10.2023 | Primera División | Palestino | 1-0 (0-0) | Colo Colo | P | U |
| 02.08.2023 | Copa Chile | Colo Colo | 1-0 (0-0) | Palestino | I | U |
| 23.04.2023 | Primera División | Colo Colo | 3-1 (1-0) | Palestino | I | O |
| 14.08.2022 | Primera División | Colo Colo | 1-0 (0-0) | Palestino | I | U |
| 20.03.2022 | Primera División | Palestino | 0-5 (0-3) | Colo Colo | I | O |
| 03.10.2021 | Primera División | Palestino | 1-2 (1-2) | Colo Colo | I | O |
| 12.07.2021 | Copa Chile | Colo Colo | 1-1 (0-1) | Palestino | N | U |
| 08.07.2021 | Copa Chile | Palestino | 2-3 (0-1) | Colo Colo | I | O |
| 09.05.2021 | Primera División | Colo Colo | 1-2 (1-0) | Palestino | P | O |
| 14.11.2020 | Primera División | Palestino | 3-1 (1-0) | Colo Colo | P | O |
| 28.01.2020 | Primera División | Colo Colo | 3-0 (1-0) | Palestino | I | O |
| 24.08.2019 | Primera División | Palestino | 2-2 (1-1) | Colo Colo | N | O |
| 11.05.2019 | Primera División | Colo Colo | 2-1 (0-1) | Palestino | I | O |
| 04.11.2018 | Primera División | Colo Colo | 0-0 (0-0) | Palestino | N | U |
| 17.02.2018 | Primera División | Palestino | 2-1 (0-0) | Colo Colo | P | O |