Lige
Argentina-Liga Profesional Argentina Argentina-Primera Nacional Australija-A-League Austrija-2. Liga Austrija-Bundesliga Belgija-Challenger Pro League Belgija-Jupiler Pro League Belorusija-Premier League Bolivija-Copa de la División Profesional Bosna i Hercegovina-Premijer Liga Brazil-Copa Do Brasil Brazil-Serie A Brazil-Serie B Bugarska-First League Ceska-Czech Liga Ceska-FNL Cile-Copa Chile Cile-Primera B Cile-Primera División Crna Gora-First League Danska-1. Division Danska-Superliga Egipat-Premier League Ekvador-Copa Ecuador Ekvador-Liga Pro Ekvador-Liga Pro Serie B Engleska-Championship Engleska-FA Trophy Engleska-League Cup Engleska-League One Engleska-League Two Engleska-Premier League Estonija-Cup Estonija-Meistriliiga Finska-Veikkausliiga Francuska-Ligue 1 Francuska-Ligue 2 Grcka-Cup Grcka-Super League 1 Grcka-Super League 2 Holandija-Eerste Divisie Holandija-Eredivisie Hrvatska-First NL Hrvatska-HNL Iran-Persian Gulf Pro League Irska-First Division Irska-Premier Division Italija-Serie A Italija-Serie B Izrael-Ligat Ha'al Japan-J1 League Japan-J2 League Juzna Koreja-K League 1 Juzna Koreja-K League 2 Katar-Stars League Kina-Super League Kipar-1. Division Kolumbija-Copa Colombia Kolumbija-Primera A Kolumbija-Primera B Kostarika-Primera División Letonija-Virsliga Litvanija-A Lyga Madarska-NB I Madarska-NB II Meksiko-Liga MX Nemacka-2. Bundesliga Nemacka-3. Liga Nemacka-Bundesliga Nemacka-DFB Pokal Norveska-1. Division Norveska-Eliteserien Paragvaj-Division Profesional - Clausura Peru-Primera División Poljska-Cup Poljska-Ekstraklasa Poljska-I Liga Portugal-Primeira Liga Portugal-Segunda Liga Rumunija-Liga I Rumunija-Liga II Rusija-Cup Rusija-First League Rusija-Premier League SAD-Major League Soccer SAD-US Open Cup Saudijska Arabija-Pro League Severna Irska-Premiership Skotska-Championship Skotska-League One Skotska-League Two Skotska-Premiership Slovacka-2. liga Slovacka-Super Liga Slovenija-1. SNL Spanija-La Liga Spanija-Segunda División Srbija-Prva Liga Srbija-Super Liga Svajcarska-Challenge League Svajcarska-Super League Svedska-Allsvenskan Svedska-Superettan Svet-AFC Challenge League Svet-AFC Champions League Elite Svet-Africa Cup of Nations Svet-Africa Cup of Nations U20 Svet-CAF Champions League Svet-CAF Confederation Cup Svet-CONCACAF Caribbean Club Championship Svet-CONCACAF Central American Cup Svet-CONMEBOL Libertadores Svet-CONMEBOL Sudamericana Svet-Friendlies Svet-UEFA Champions League Svet-UEFA Europa Conference League Svet-UEFA Europa League Svet-UEFA Nations League Turska-1. Lig Turska-Süper Lig Ujedinjeni Arapski Emirati-Presidents Cup Ukrajina-Cup Ukrajina-Premier League Urugvaj-Copa Uruguay Urugvaj-Primera División Uzbekistan-Super League Vels-FAW Championship Vels-Premier League Venecuela-Copa Venezuela

O'Higgins 0 - 1 Universidad de Concepcion — rezultat

Cile - Primera División

16.05.2026 21:30 • Cile - Primera División

Mečevi iz lige Cile - Primera División

Meč Datum 1 X 2
petak, 23. oktobar 2026.
── Primera División ──
A. Italiano - Huachipato 23.10.2026 23:00 2.15 3.5 3.4
subota, 24. oktobar 2026.
── Primera División ──
D. La Serena - Concepcion 24.10.2026 15:30 2.25 3.35 3.1
O'Higgins - Cobresal 24.10.2026 23:00 1.66 4.05 4.85
nedelja, 25. oktobar 2026.
── Primera División ──
Nublense - Coquimbo Unido 25.10.2026 15:30 2.85 3.19 2.5
Union La Calera - U. Catolica 25.10.2026 18:00 3.6 3.44 2.01
Palestino - Colo Colo 25.10.2026 20:30 3.3 3.62 2.1
Universidad de Concepcion - Deportes Limache 25.10.2026 23:00 2.7 3.61 2.4
ponedeljak, 26. oktobar 2026.
── Primera División ──
Universidad de Chile - Everton de Vina 26.10.2026 23:00 1.67 3.94 4.85
Meč Datum Kvote
petak, 23. oktobar 2026.
── Primera División ──
A. Italiano - Huachipato 23.10 23:00
2.15 | 3.5 | 3.4
subota, 24. oktobar 2026.
── Primera División ──
D. La Serena - Concepcion 24.10 15:30
2.25 | 3.35 | 3.1
O'Higgins - Cobresal 24.10 23:00
1.66 | 4.05 | 4.85
nedelja, 25. oktobar 2026.
── Primera División ──
Nublense - Coquimbo Unido 25.10 15:30
2.85 | 3.19 | 2.5
Union La Calera - U. Catolica 25.10 18:00
3.6 | 3.44 | 2.01
Palestino - Colo Colo 25.10 20:30
3.3 | 3.62 | 2.1
Universidad de Concepcion - Deportes Limache 25.10 23:00
2.7 | 3.61 | 2.4
ponedeljak, 26. oktobar 2026.
── Primera División ──
Universidad de Chile - Everton de Vina 26.10 23:00
1.67 | 3.94 | 4.85

Tabele Cile - Primera División

Primera División

# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Colo Colo 24 17 3 4 50 27 23 3.2 54
2 Universidad de Chile 24 13 6 5 41 19 22 2.5 45
3 U. Catolica 23 13 3 7 50 33 17 3.6 42
4 Everton de Vina 24 11 6 7 40 27 13 2.8 39
5 Palestino 24 11 4 9 38 35 3 3 37
6 Deportes Limache 24 10 4 10 45 37 8 3.4 34
7 Huachipato 24 10 4 10 34 39 -5 3 34
8 Coquimbo Unido 24 9 5 10 36 34 2 2.9 32
9 Concepcion 24 9 5 10 26 27 -1 2.2 32
10 Nublense 24 8 8 8 28 37 -9 2.7 32
11 D. La Serena 24 7 9 8 36 41 -5 3.2 30
12 A. Italiano 23 7 7 9 26 31 -5 2.5 28
13 O'Higgins 24 8 3 13 28 38 -10 2.8 27
14 Cobresal 24 7 4 13 35 45 -10 3.3 25
15 Universidad de Concepcion 24 6 5 13 18 40 -22 2.4 23
16 Union La Calera 24 4 6 14 20 41 -21 2.5 18
# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Universidad de Chile 12 8 3 1 27 9 18 3 27
2 Colo Colo 12 8 2 2 28 10 18 3.2 26
3 Palestino 12 7 3 2 26 13 13 3.2 24
4 Deportes Limache 12 7 1 4 25 15 10 3.3 22
5 U. Catolica 11 6 2 3 29 16 13 4.1 20
6 Huachipato 12 6 2 4 23 22 1 3.8 20
7 A. Italiano 12 5 4 3 19 13 6 2.7 19
8 Everton de Vina 13 5 4 4 19 16 3 2.7 19
9 Concepcion 13 5 4 4 17 14 3 2.4 19
10 Cobresal 12 6 1 5 19 17 2 3 19
11 Coquimbo Unido 12 5 3 4 18 12 6 2.5 18
12 D. La Serena 12 4 4 4 19 18 1 3.1 16
13 Nublense 12 4 4 4 15 16 -1 2.6 16
14 Universidad de Concepcion 11 5 1 5 8 12 -4 1.8 16
15 O'Higgins 11 5 0 6 11 14 -3 2.3 15
16 Union La Calera 12 3 3 6 14 17 -3 2.6 12
# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Colo Colo 12 9 1 2 22 17 5 3.2 28
2 U. Catolica 12 7 1 4 21 17 4 3.2 22
3 Everton de Vina 11 6 2 3 21 11 10 2.9 20
4 Universidad de Chile 12 5 3 4 14 10 4 2 18
5 Nublense 12 4 4 4 13 21 -8 2.8 16
6 Coquimbo Unido 12 4 2 6 18 22 -4 3.3 14
7 Huachipato 12 4 2 6 11 17 -6 2.3 14
8 D. La Serena 12 3 5 4 17 23 -6 3.3 14
9 Concepcion 11 4 1 6 9 13 -4 2 13
10 Palestino 12 4 1 7 12 22 -10 2.8 13
11 Deportes Limache 12 3 3 6 20 22 -2 3.5 12
12 O'Higgins 13 3 3 7 17 24 -7 3.2 12
13 A. Italiano 11 2 3 6 7 18 -11 2.3 9
14 Universidad de Concepcion 13 1 4 8 10 28 -18 2.9 7
15 Cobresal 12 1 3 8 16 28 -12 3.7 6
16 Union La Calera 12 1 3 8 6 24 -18 2.5 6

Forma i statistika timova

O'Higgins Domaćin

3
Pobede
1
Nerešeno
1
Porazi
1
3+ golova
4
0-2 gola
Prosek golova po meču: 2.2
Dao
1.4
Primio
0.8
GG
20%
Bez primljenog
60%
Bez datog
40%
Datum Protivnik H/A Rezultat Forma Golovi
07.05.2026 Sao Paulo H 0-0 (0-0) N U
29.04.2026 Boston River H 2-0 (1-0) P U
25.04.2026 Nublense A 0-2 (0-2) P U
19.04.2026 Cobresal A 2-3 (1-0) P O
14.04.2026 Sao Paulo A 2-0 (1-0) I U
11.04.2026 Huachipato H 0-2 (0-1) I U
08.04.2026 Millonarios H 2-0 (1-0) P U
03.04.2026 A. Italiano H 2-1 (1-1) P O
16.03.2026 Union La Calera A 3-3 (0-2) N O
12.03.2026 Deportes Tolima A 2-0 (1-0) I U
2
Pobede
0
Nerešeno
3
Porazi
3
3+ golova
2
0-2 gola
Prosek golova po meču: 2.8
Dao
0.8
Primio
2
GG
40%
Bez primljenog
40%
Bez datog
20%
Datum Protivnik H/A Rezultat Forma Golovi
26.04.2026 Colo Colo H 1-2 (0-1) I O
18.04.2026 Deportes Limache A 3-0 (1-0) I O
13.04.2026 Cobresal H 1-0 (1-0) P U
07.04.2026 Huachipato A 5-1 (1-1) I O
15.03.2026 Palestino H 1-0 (0-0) P U
09.03.2026 Universidad de Chile A 1-1 (0-1) N U
01.03.2026 Everton de Vina H 0-3 (0-2) I O
22.02.2026 D. La Serena A 1-1 (1-1) N U
15.02.2026 Concepcion H 2-1 (0-1) P O
06.02.2026 A. Italiano A 3-0 (2-0) I O

Statistika za meč

Forma (5 mečeva)

N P P P I
3-1-1
O'Higgins
I I P I P
2-0-3
Universidad de Concepcion

3+ golova

20%
O'Higgins
60%
Universidad de Concepcion

Prosek golova

2.2
O'Higgins
+
2.8
Universidad de Concepcion
=
2.5
Prosek

Međusobni dueli

Statistika duela (6 meča)

3
50%
O'Higgins
1
17%
Universidad de Concepcion
2 nerešenih (33%)

Golovi

3
Prosek golova po meču
50%
Mečeva sa 3+ golova

Istorija međusobnih duela

Datum Takmičenje Domaćin Rezultat Gost Ishod Golovi
20.01.2021 Primera División O'Higgins 0-0 (0-0) Universidad de Concepcion N U
24.09.2020 Primera División Universidad de Concepcion 1-4 (1-2) O'Higgins P O
13.10.2019 Primera División O'Higgins 1-2 (1-2) Universidad de Concepcion I O
26.05.2019 Primera División Universidad de Concepcion 1-1 (0-1) O'Higgins N U
02.11.2018 Primera División O'Higgins 4-2 (2-2) Universidad de Concepcion P O
03.02.2018 Primera División Universidad de Concepcion 0-2 (0-1) O'Higgins P U