Estonija - Kup — kvote i rezultati

Sezona u brojkama

59
Odigrano mečeva
6.46
Prosek golova
86%
3+ golova
42%
Oba tima daju gol
53%
Pobede domaćina
3.80 : 2.66
Golovi domaćin : gost

Statistika sezone 2026 iz 59 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.

Naredni mečevi

Trenutno nema zakazanih mečeva za Estonija - Kup.

Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.

Rezultati

sreda, 07. oktobar 2026
15:00
FC Levadia Tallinn
Keila
15:00
FC Levadia Tallinn
10:0
(5:0)
Keila
15:00
FC Levadia Tallinn
10:0
(5:0)
Keila
subota, 03. oktobar 2026
12:30
FC Tallinn
Laagri
11:00
Kuressaare
Saku Sporting
12:30
FC Tallinn
0:10
(0:3)
Laagri
11:00
Kuressaare
4:2
(3:1)
Saku Sporting
12:30
FC Tallinn
0:10
(0:3)
Laagri
11:00
Kuressaare
4:2
(3:1)
Saku Sporting
petak, 02. oktobar 2026
15:00
Tammeka
Viimsi
15:00
Tammeka
4:1
(2:0)
Viimsi
15:00
Tammeka
4:1
(2:0)
Viimsi
četvrtak, 24. septembar 2026
14:00
Elva
Tallinna Kalev
14:00
Elva
3:2
(1:0)
Tallinna Kalev
14:00
Elva
3:2
(1:0)
Tallinna Kalev
utorak, 22. septembar 2026
17:00
FC Tallinn
Harju JK Laagri U21
17:00
FC Tallinn
5:0
(1:0)
Harju JK Laagri U21
17:00
FC Tallinn
5:0
(1:0)
Harju JK Laagri U21
sreda, 02. septembar 2026
14:30
Nomme United
Vaprus
14:30
Nomme United
3:2
(3:1)
Vaprus
14:30
Nomme United
3:2
(3:1)
Vaprus
sreda, 26. avgust 2026
17:00
FC Levadia Tallinn
Paide
15:00
Trans Narva
Kalju Nomme
17:00
FC Levadia Tallinn
4:1
(1:1)
Paide
15:00
Trans Narva
2:0
(2:0)
Kalju Nomme
17:00
FC Levadia Tallinn
4:1
(1:1)
Paide
15:00
Trans Narva
2:0
(2:0)
Kalju Nomme
sreda, 19. avgust 2026
16:00
Keila
Flora III
16:00
Hiiumaa
Nomme United
16:00
Olympic
Saku Sporting
16:00
Keila
2:2
(1:0)
Flora III
16:00
Hiiumaa
0:2
(0:0)
Nomme United
16:00
Olympic
0:7
(0:1)
Saku Sporting
16:00
Keila
2:2
(1:0)
Flora III
16:00
Hiiumaa
0:2
(0:0)
Nomme United
16:00
Olympic
0:7
(0:1)
Saku Sporting
sreda, 12. avgust 2026
16:00
Elva
Joker
16:00
Flora Tallinn
Tallinna Kalev II
16:00
Phoenix
Vaprus
16:00
Kose
Tartu Welco
15:00
Helios
Viimsi
16:00
Elva
3:0
(0:0)
Joker
16:00
Flora Tallinn
-
(-)
Tallinna Kalev II
16:00
Phoenix
0:5
(0:3)
Vaprus
16:00
Kose
0:8
(0:4)
Tartu Welco
15:00
Helios
1:4
(0:1)
Viimsi
16:00
Elva
3:0
(0:0)
Joker
16:00
Flora Tallinn
-
(-)
Tallinna Kalev II
16:00
Phoenix
0:5
(0:3)
Vaprus
16:00
Kose
0:8
(0:4)
Tartu Welco
15:00
Helios
1:4
(0:1)
Viimsi
utorak, 11. avgust 2026
17:00
Kristiine JK
Kuressaare
16:00
Poseidon
Kalju Nomme
16:00
Trans Narva
Kompanii Marjamaa
16:00
Tallinna Kalev
Tartu Kalev
15:00
Laagri
Tamper
17:00
Kristiine JK
0:8
(0:4)
Kuressaare
16:00
Poseidon
0:12
(0:8)
Kalju Nomme
16:00
Trans Narva
8:0
(4:0)
Kompanii Marjamaa
16:00
Tallinna Kalev
8:0
(2:0)
Tartu Kalev
15:00
Laagri
3:1
(2:1)
Tamper
17:00
Kristiine JK
0:8
(0:4)
Kuressaare
16:00
Poseidon
0:12
(0:8)
Kalju Nomme
16:00
Trans Narva
8:0
(4:0)
Kompanii Marjamaa
16:00
Tallinna Kalev
8:0
(2:0)
Tartu Kalev
15:00
Laagri
3:1
(2:1)
Tamper
sreda, 05. avgust 2026
17:30
Rumori Calcio
Tammeka
16:00
Saue
Harju JK Laagri U21
17:30
Rumori Calcio
0:1
(0:0)
Tammeka
16:00
Saue
1:2
(0:2)
Harju JK Laagri U21
17:30
Rumori Calcio
0:1
(0:0)
Tammeka
16:00
Saue
1:2
(0:2)
Harju JK Laagri U21
sreda, 29. jul 2026
16:00
Flora III
Pohja-Tallinna JK Volta
16:00
Flora III
6:3
(2:1)
Pohja-Tallinna JK Volta
16:00
Flora III
6:3
(2:1)
Pohja-Tallinna JK Volta
utorak, 28. jul 2026
16:30
FC Tallinn
Tallinna FC Zapoos
16:30
FC Tallinn
4:1
(0:0)
Tallinna FC Zapoos
16:30
FC Tallinn
4:1
(0:0)
Tallinna FC Zapoos
nedelja, 26. jul 2026
15:00
TransferWise
Olympic
12:00
Saku Sporting
Legion
15:00
TransferWise
3:6
(1:4)
Olympic
12:00
Saku Sporting
2:1
(2:1)
Legion
15:00
TransferWise
3:6
(1:4)
Olympic
12:00
Saku Sporting
2:1
(2:1)
Legion
subota, 25. jul 2026
14:00
FC Kohvile
Rumori Calcio
11:00
EstHam United
Kose
14:00
FC Kohvile
1:1
(0:1)
Rumori Calcio
11:00
EstHam United
1:5
(1:4)
Kose
14:00
FC Kohvile
1:1
(0:1)
Rumori Calcio
11:00
EstHam United
1:5
(1:4)
Kose
petak, 24. jul 2026
17:00
Tammeka
Zealot Sporting
17:00
Tammeka
19:0
(9:0)
Zealot Sporting
17:00
Tammeka
19:0
(9:0)
Zealot Sporting
četvrtak, 23. jul 2026
16:00
Laagri
Rae Spordikool
16:00
Kuressaare
Welco X
16:00
Nomme United
Raplamaa
16:00
Rumori Calcio II
Tartu Welco
16:00
Tallinna Kalev II
Rakvere FC Freedom
16:00
Helios
Soccernet
16:00
Tartu Kalev
Kuusalu Kalev
16:00
Tammeka Tartu U19
Tallinna Kalev
16:00
Poseidon
Team Helm
15:00
Viimsi
Nomme Utd U19
16:00
Laagri
8:0
(2:0)
Rae Spordikool
16:00
Kuressaare
5:1
(3:1)
Welco X
16:00
Nomme United
12:0
(6:0)
Raplamaa
16:00
Rumori Calcio II
0:12
(0:4)
Tartu Welco
16:00
Tallinna Kalev II
4:2
(3:1)
Rakvere FC Freedom
16:00
Helios
3:0
(0:0)
Soccernet
16:00
Tartu Kalev
7:0
(5:0)
Kuusalu Kalev
16:00
Tammeka Tartu U19
0:8
(0:2)
Tallinna Kalev
16:00
Poseidon
2:2
(1:1)
Team Helm
15:00
Viimsi
4:0
(0:0)
Nomme Utd U19
16:00
Laagri
8:0
(2:0)
Rae Spordikool
16:00
Kuressaare
5:1
(3:1)
Welco X
16:00
Nomme United
12:0
(6:0)
Raplamaa
16:00
Rumori Calcio II
0:12
(0:4)
Tartu Welco
16:00
Tallinna Kalev II
4:2
(3:1)
Rakvere FC Freedom
16:00
Helios
3:0
(0:0)
Soccernet
16:00
Tartu Kalev
7:0
(5:0)
Kuusalu Kalev
16:00
Tammeka Tartu U19
0:8
(0:2)
Tallinna Kalev
16:00
Poseidon
2:2
(1:1)
Team Helm
15:00
Viimsi
4:0
(0:0)
Nomme Utd U19
sreda, 22. jul 2026
16:30
Vigri Maarjamae
Joker
16:30
TalTech
Keila
16:00
Trans Narva
Flora II
16:00
Phoenix
Hell Hunt
16:00
Laanemaa Haapsalu
Elva
15:00
Hiiumaa
Tulevik
15:00
JK Tabasalu
Tamper
16:30
Vigri Maarjamae
0:0
(0:0)
Joker
16:30
TalTech
0:6
(0:1)
Keila
16:00
Trans Narva
0:0
(0:0)
Flora II
16:00
Phoenix
8:1
(5:1)
Hell Hunt
16:00
Laanemaa Haapsalu
0:6
(0:2)
Elva
15:00
Hiiumaa
4:1
(3:0)
Tulevik
15:00
JK Tabasalu
0:2
(0:2)
Tamper
16:30
Vigri Maarjamae
0:0
(0:0)
Joker
16:30
TalTech
0:6
(0:1)
Keila
16:00
Trans Narva
0:0
(0:0)
Flora II
16:00
Phoenix
8:1
(5:1)
Hell Hunt
16:00
Laanemaa Haapsalu
0:6
(0:2)
Elva
15:00
Hiiumaa
4:1
(3:0)
Tulevik
15:00
JK Tabasalu
0:2
(0:2)
Tamper
utorak, 21. jul 2026
17:30
Kristiine JK
Jogeva Wolves
17:00
Tabasalu Ulasabat
Vaprus
16:30
Kompanii Marjamaa
Generation Tallinn
17:30
Kristiine JK
8:3
(5:1)
Jogeva Wolves
17:00
Tabasalu Ulasabat
1:4
(1:1)
Vaprus
16:30
Kompanii Marjamaa
-
(-)
Generation Tallinn
17:30
Kristiine JK
8:3
(5:1)
Jogeva Wolves
17:00
Tabasalu Ulasabat
1:4
(1:1)
Vaprus
16:30
Kompanii Marjamaa
-
(-)
Generation Tallinn
petak, 10. jul 2026
16:00
Lahte United
Tabasalu Ulasabat
16:00
Lahte United
-
(-)
Tabasalu Ulasabat
16:00
Lahte United
-
(-)
Tabasalu Ulasabat
četvrtak, 02. jul 2026
17:30
Tallinna Wolves
JK Tabasalu
17:30
Tallinna Wolves
0:10
(0:5)
JK Tabasalu
17:30
Tallinna Wolves
0:10
(0:5)
JK Tabasalu
utorak, 30. jun 2026
16:30
Jarva-Jaani
Elva
16:30
Jarva-Jaani
0:4
(0:1)
Elva
16:30
Jarva-Jaani
0:4
(0:1)
Elva
četvrtak, 18. jun 2026
16:00
Team Helm
Deliirium
16:00
Team Helm
30:0
(14:0)
Deliirium
16:00
Team Helm
30:0
(14:0)
Deliirium
utorak, 16. jun 2026
16:00
Kose
Kummik
16:00
Kose
8:0
(2:0)
Kummik
16:00
Kose
8:0
(2:0)
Kummik
sreda, 10. jun 2026
17:00
Volta II / Arsenal
Tallinna Kalev II
16:00
Phoenix
Elva III
16:00
Trans Narva
Vana Hea Puur
16:00
Saue
Viimsi
16:00
Tartu Kalev
Paide III
15:30
Rakvere FC Freedom
Kena
17:00
Volta II / Arsenal
0:3
(0:1)
Tallinna Kalev II
16:00
Phoenix
4:2
(1:2)
Elva III
16:00
Trans Narva
10:0
(4:0)
Vana Hea Puur
16:00
Saue
6:0
(4:0)
Viimsi
16:00
Tartu Kalev
1:1
(0:0)
Paide III
15:30
Rakvere FC Freedom
2:2
(1:2)
Kena
17:00
Volta II / Arsenal
0:3
(0:1)
Tallinna Kalev II
16:00
Phoenix
4:2
(1:2)
Elva III
16:00
Trans Narva
10:0
(4:0)
Vana Hea Puur
16:00
Saue
6:0
(4:0)
Viimsi
16:00
Tartu Kalev
1:1
(0:0)
Paide III
15:30
Rakvere FC Freedom
2:2
(1:2)
Kena

Ishodi

53%
Pobeda domaćina (1)
12%
Nerešeno (X)
36%
Pobeda gosta (2)
44%
Domaćin vodi na poluvremenu
20%
Nerešeno na poluvremenu
36%
Gost vodi na poluvremenu

Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 91% mečeva, a preokret se desi u 2% (uzorak: 47 mečeva).

Golovi

6.46
Prosek po meču
2.90
1. poluvreme
3.56
2. poluvreme
85%
Gol u 1. poluvremenu
95%
2+ gola
86%
3+ golova
78%
4+ golova
42%
Oba tima daju gol
3%
Bez golova (0:0)
58%
Bar jedna mreža netaknuta

Koliko golova pada po meču

  • 0 3% (2)
  • 1 2% (1)
  • 2 8% (5)
  • 3 8% (5)
  • 4 10% (6)
  • 5+ 68% (40)

Najčešći rezultati

4:1 4× · 7% 8:0 4× · 7% 2:2 3× · 5% 4:2 3× · 5% 0:8 3× · 5%

Rekordi sezone

Poređenje sa prošlom sezonom

Pokazatelj 2025 2026 Razlika
Prosek golova 6.02 6.46 +0.44
3+ golova 88% 86% -2 pp
Oba tima daju gol 44% 42% -2 pp
Pobede domaćina 58% 53% -5 pp

Uzorak prošle sezone: 66 mečeva.

Timovi u brojkama

Najbolji napad Tammeka 8.00 po meču Najbolja odbrana Trans Narva 0.00 primljenih Najviše 3+ Viimsi 100% Najviše GG Kuressaare 67% Najbolja forma Elva 12 bod. iz 5
Tim O PG D P 3+ GG BPG Forma
Deliirium 1 30.00 0.00 30.00 100% 0% 0% L
Zealot Sporting 1 19.00 0.00 19.00 100% 0% 0% L
Team Helm 2 17.00 16.00 1.00 100% 50% 50% D W
Raplamaa 1 12.00 0.00 12.00 100% 0% 0% L
Rumori Calcio II 1 12.00 0.00 12.00 100% 0% 0% L
Jogeva Wolves 1 11.00 3.00 8.00 100% 100% 0% L
Tallinna Wolves 1 10.00 0.00 10.00 100% 0% 0% L
Tartu Welco 2 10.00 10.00 0.00 100% 0% 100% W W
Vana Hea Puur 1 10.00 0.00 10.00 100% 0% 0% L
Kristiine JK 2 9.50 4.00 5.50 100% 50% 0% L W
Hell Hunt 1 9.00 1.00 8.00 100% 100% 0% L
Pohja-Tallinna JK Volta 1 9.00 3.00 6.00 100% 100% 0% L
TransferWise 1 9.00 3.00 6.00 100% 100% 0% L
Tammeka 3 8.33 8.00 0.33 67% 33% 67% W W W
Kompanii Marjamaa 1 8.00 0.00 8.00 100% 0% 0% L
Kummik 1 8.00 0.00 8.00 100% 0% 0% L
Olympic 2 8.00 3.00 5.00 100% 50% 0% L W
Poseidon 2 8.00 1.00 7.00 100% 50% 0% L D
Rae Spordikool 1 8.00 0.00 8.00 100% 0% 0% L
Tammeka Tartu U19 1 8.00 0.00 8.00 100% 0% 0% L
FC Levadia Tallinn 2 7.50 7.00 0.50 100% 50% 50% W W
Kose 3 7.33 4.33 3.00 100% 33% 33% L W W
Laagri 3 7.33 7.00 0.33 100% 33% 67% W W W
Kalju Nomme 2 7.00 6.00 1.00 50% 0% 50% L W
Kuusalu Kalev 1 7.00 0.00 7.00 100% 0% 0% L
Tallinna Kalev 3 7.00 6.00 1.00 100% 33% 67% L W W
FC Tallinn 3 6.67 3.00 3.67 100% 33% 33% L W W
Keila 3 6.67 2.67 4.00 100% 33% 33% L D W
Kuressaare 3 6.67 5.67 1.00 100% 67% 33% W W W
Phoenix 3 6.67 4.00 2.67 100% 67% 0% L W W
Flora III 2 6.50 4.00 2.50 100% 100% 0% D W
Nomme United 3 6.33 5.67 0.67 67% 33% 67% W W W
Elva III 1 6.00 2.00 4.00 100% 100% 0% L
EstHam United 1 6.00 1.00 5.00 100% 100% 0% L
JK Tabasalu 2 6.00 5.00 1.00 50% 0% 50% L W
Laanemaa Haapsalu 1 6.00 0.00 6.00 100% 0% 0% L
TalTech 1 6.00 0.00 6.00 100% 0% 0% L
Welco X 1 6.00 1.00 5.00 100% 100% 0% L
Tartu Kalev 3 5.67 2.67 3.00 67% 33% 33% L W D
Saku Sporting 3 5.33 3.67 1.67 100% 67% 33% L W W
Paide 1 5.00 1.00 4.00 100% 100% 0% L
Rakvere FC Freedom 2 5.00 2.00 3.00 100% 100% 0% L D
Tabasalu Ulasabat 1 5.00 1.00 4.00 100% 100% 0% L
Tallinna FC Zapoos 1 5.00 1.00 4.00 100% 100% 0% L
Trans Narva 4 5.00 5.00 0.00 50% 0% 100% W W D W
Tulevik 1 5.00 1.00 4.00 100% 100% 0% L
Vaprus 3 5.00 3.67 1.33 100% 67% 33% L W W
Viimsi 4 5.00 2.25 2.75 100% 50% 25% L W W L
Elva 4 4.50 4.00 0.50 100% 25% 75% W W W W
Saue 2 4.50 3.50 1.00 100% 50% 50% L W
Tallinna Kalev II 2 4.50 3.50 1.00 100% 50% 50% W W
Harju JK Laagri U21 2 4.00 1.00 3.00 100% 50% 0% L W
Helios 2 4.00 2.00 2.00 100% 50% 50% L W
Jarva-Jaani 1 4.00 0.00 4.00 100% 0% 0% L
Kena 1 4.00 2.00 2.00 100% 100% 0% D
Nomme Utd U19 1 4.00 0.00 4.00 100% 0% 0% L
Hiiumaa 2 3.50 2.00 1.50 50% 50% 0% L W
Legion 1 3.00 1.00 2.00 100% 100% 0% L
Soccernet 1 3.00 0.00 3.00 100% 0% 0% L
Tamper 2 3.00 1.50 1.50 50% 50% 50% L W
Volta II / Arsenal 1 3.00 0.00 3.00 100% 0% 0% L
FC Kohvile 1 2.00 1.00 1.00 0% 100% 0% D
Paide III 1 2.00 1.00 1.00 0% 100% 0% D
Joker 2 1.50 0.00 1.50 50% 0% 50% L D
Rumori Calcio 2 1.50 0.50 1.00 0% 50% 0% L D
Flora II 1 0.00 0.00 0.00 0% 0% 100% D
Vigri Maarjamae 1 0.00 0.00 0.00 0% 0% 100% D

Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.