FC Levadia Tallinn 4 - 1 Paide — rezultat
26.08.2026 17:00 • Estonija - Kup
Forma i statistika timova
FC Levadia Tallinn Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Trans Narva | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 16.08.2026 | Laagri | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 09.08.2026 | Nomme United | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 02.08.2026 | Vaprus | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.07.2026 | IFK Goteborg | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.07.2026 | IFK Goteborg | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 16.07.2026 | Caernarfon Town | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 09.07.2026 | Caernarfon Town | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 04.07.2026 | Trans Narva | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 28.06.2026 | Flora Tallinn | H | 1-2 (1-0) | I | O |
Paide Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Nomme United | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 16.08.2026 | Trans Narva | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.08.2026 | Rapid Vienna | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 06.08.2026 | Rapid Vienna | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 02.08.2026 | Kuressaare | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.07.2026 | Zira | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 23.07.2026 | Zira | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 19.07.2026 | Laagri | A | 5-2 (5-1) | I | O |
| 16.07.2026 | Hegelmann Litauen | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 09.07.2026 | Hegelmann Litauen | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (52 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Meistriliiga | Paide | 1-3 (1-3) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 22.03.2026 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-2 (1-1) | Paide | N | O |
| 22.10.2025 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-2 (1-1) | Paide | I | O |
| 04.07.2025 | Meistriliiga | Paide | 0-3 (0-2) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 11.05.2025 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-1 (2-0) | Paide | P | O |
| 23.04.2025 | Meistriliiga | Paide | 2-1 (0-1) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 09.11.2024 | Meistriliiga | Paide | 3-0 (2-0) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 29.05.2024 | Meistriliiga | Paide | 0-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 25.05.2024 | Cup | FC Levadia Tallinn | 4-2 (0-2) | Paide | P | O |
| 01.05.2024 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-0 (1-0) | Paide | P | U |
| 31.03.2024 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-0 (1-0) | Paide | P | U |
| 11.11.2023 | Meistriliiga | Paide | 2-2 (2-0) | FC Levadia Tallinn | N | O |
| 16.09.2023 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-0 (0-0) | Paide | P | U |
| 03.05.2023 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-0 (2-0) | Paide | P | U |
| 18.04.2023 | Meistriliiga | Paide | 1-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 23.10.2022 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-2 (0-0) | Paide | I | O |
| 31.08.2022 | Meistriliiga | Paide | 0-0 (0-0) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 15.05.2022 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-0 (1-0) | Paide | P | U |
| 10.04.2022 | Meistriliiga | Paide | 0-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 21.11.2021 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-0 (1-0) | Paide | P | U |
| 07.11.2021 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-0 | Paide | N | U |
| 12.09.2021 | Meistriliiga | Paide | 0-3 (0-2) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 09.05.2021 | Meistriliiga | Paide | 1-2 (1-1) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 18.04.2021 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-4 (0-4) | Paide | I | O |
| 22.11.2020 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-2 (1-2) | Paide | N | O |
| 04.10.2020 | Meistriliiga | Paide | 1-0 (0-0) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 25.07.2020 | Meistriliiga | Paide | 4-2 (2-2) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 31.05.2020 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 4-1 (1-0) | Paide | P | O |
| 09.11.2019 | Meistriliiga | Paide | 3-1 (1-1) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 17.08.2019 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-2 (1-0) | Paide | P | O |
| 02.06.2019 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (0-0) | Paide | N | U |
| 21.04.2019 | Meistriliiga | Paide | 0-2 (0-1) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 29.09.2018 | Meistriliiga | Paide | 1-4 (0-3) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 22.07.2018 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 4-0 (3-0) | Paide | P | O |
| 22.04.2018 | Meistriliiga | Paide | 1-3 (0-3) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 03.03.2018 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (1-0) | Paide | N | U |
| 14.10.2017 | Meistriliiga | Paide | 0-4 (0-2) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 05.08.2017 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 8-0 (4-0) | Paide | P | O |
| 16.06.2017 | Meistriliiga | Paide | 2-5 (0-1) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 18.03.2017 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 7-0 (6-0) | Paide | P | O |
| 17.09.2016 | Meistriliiga | Paide | 0-4 (0-2) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 24.07.2016 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 7-1 (3-1) | Paide | P | O |
| 19.06.2016 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 4-0 (3-0) | Paide | P | O |
| 12.03.2016 | Meistriliiga | Paide | 0-1 (0-1) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 15.09.2015 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 5-1 (3-1) | Paide | P | O |
| 28.08.2015 | Meistriliiga | Paide | 2-4 (1-2) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 05.06.2015 | Meistriliiga | Paide | 1-5 (1-3) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 03.04.2015 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-1 (2-0) | Paide | P | O |
| 12.09.2014 | Meistriliiga | Paide | 0-3 (0-1) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 30.08.2014 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 4-1 (3-1) | Paide | P | O |
| 05.07.2014 | Meistriliiga | Paide | 0-2 (0-1) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 01.03.2014 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-1 (0-0) | Paide | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | – | 90.5% | 91.2% | 90.2% | 90.1% | 89.9% |
| 1 | 1.68 4.3% | - | 1.68 20.0% | 1.66 0.6% | 1.74 24.3% | 1.63 10.9% | 1.73 9.5% |
| X | 3.88 2.5% | - | 4.00 16.7% | 4.00 0.0% | 3.91 18.0% | 4.00 11.1% | 3.90 4.9% |
| 2 | 4.02 7.8% | - | 3.85 28.0% | 4.10 1.2% | 3.60 32.7% | 4.05 15.6% | 3.60 16.3% |
| 0-2 | 2.59 1.1% | - | 2.70 20.6% | 2.65 0.0% | 2.73 20.4% | 2.65 20.9% | 2.70 3.1% |
| 3+ | 1.39 0.7% | - | 1.37 10.5% | 1.38 0.7% | 1.39 10.3% | 1.42 10.9% | 1.37 1.4% |
| 4+ | 2.04 2.0% | - | 2.00 17.6% | 2.00 0.0% | 2.04 18.6% | 2.10 20.0% | 2.02 2.4% |
| GG | 1.42 0.7% | - | 1.40 1.4% | 1.46 1.4% | 1.40 0.0% | 1.50 8.7% | 1.39 4.1% |
| NG | 2.59 1.2% | - | 2.55 3.8% | 2.52 3.1% | 2.66 1.1% | 2.35 14.5% | 2.62 6.9% |
| I2+ | 2.08 1.5% | - | 2.05 17.1% | 2.00 1.5% | 2.07 16.9% | 2.10 13.5% | 2.05 1.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice