Elva 3 - 2 Tallinna Kalev — rezultat
24.09.2026 14:00 • Estonija - Kup
Forma i statistika timova
Elva Domaćin
- Dao
- 3.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2026 | Joker | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 22.07.2026 | Laanemaa Haapsalu | A | 0-6 (0-2) | P | O |
| 30.06.2026 | Jarva-Jaani | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 30.10.2025 | Tallinna Kalev | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 20.08.2025 | Smsraha | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 30.07.2025 | Legion | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 11.06.2025 | Tartu Kalev | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 30.10.2024 | FC Levadia Tallinn | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 28.08.2024 | Team Helm | A | 1-5 (1-0) | P | O |
| 06.08.2024 | Tallinna Wolves | A | 0-8 (0-4) | P | O |
Tallinna Kalev Gost
- Dao
- 3.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2026 | Tartu Kalev | H | 8-0 (2-0) | P | O |
| 23.07.2026 | Tammeka Tartu U19 | A | 0-8 (0-2) | P | O |
| 11.03.2026 | Paide | A | 6-0 (4-0) | I | O |
| 08.11.2025 | Kuressaare | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 02.11.2025 | Laagri | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 30.10.2025 | Elva | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 25.10.2025 | Tammeka | A | 5-2 (0-1) | I | O |
| 22.10.2025 | Kalju Nomme | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 18.10.2025 | Flora Tallinn | A | 6-0 (4-0) | I | O |
| 04.10.2025 | Trans Narva | H | 1-3 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2025 | Cup | Elva | 1-2 (1-1) | Tallinna Kalev | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 89.9% | 91.5% | 90.1% | 89.1% | 90.2% |
| 1 | 2.70 17.9% | 2.70 17.9% | 2.50 3.8% | 2.77 0.7% | 2.69 1.5% | 2.75 5.2% | 2.50 5.7% |
| X | 3.60 1.1% | 3.60 1.1% | 3.60 1.4% | 3.55 1.4% | 3.61 16.1% | 3.40 1.5% | 3.60 16.1% |
| 2 | 2.17 10.7% | 2.17 10.7% | 2.30 2.2% | 2.22 2.2% | 2.17 10.7% | 2.15 0.0% | 2.32 5.3% |
| 0-2 | 2.38 8.1% | 2.38 8.1% | 2.45 4.3% | 2.35 3.5% | 1.85 5.1% | 2.42 3.0% | 2.45 40.8% |
| 3+ | 1.46 5.0% | 1.46 5.0% | 1.45 2.0% | 1.50 2.6% | 1.83 4.7% | 1.50 2.0% | 1.44 24.2% |
| 4+ | 2.22 8.3% | 2.22 8.3% | 2.20 4.3% | 2.25 3.0% | 2.22 1.8% | 2.25 4.3% | 2.20 36.2% |
| GG | 1.42 4.4% | 1.42 4.4% | 1.40 1.4% | 1.47 0.0% | 1.42 17.9% | 1.43 2.1% | 1.40 18.6% |
| NG | 2.59 8.2% | 2.59 8.2% | 2.60 4.0% | 2.50 0.0% | 2.61 33.2% | 2.55 4.1% | 2.60 34.0% |
| I2+ | 2.10 4.5% | 2.10 4.5% | 2.15 4.4% | 2.20 0.0% | 2.18 25.3% | 2.25 2.2% | 2.18 24.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice