Uporedi kvote: Nomme United - Vaprus
02.09.2026 14:30 • Estonija - Kup
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | – | – | 91.7% | 90.2% | 90.3% | 90.4% |
| 1 | 2.13 8.6% | - | - | 2.30 3.0% | 2.10 5.4% | 2.25 4.3% | 2.10 9.5% |
| X | 3.60 5.3% | - | - | 3.65 1.4% | 3.73 2.2% | 3.50 9.1% | 3.75 2.7% |
| 2 | 2.82 14.6% | - | - | 2.62 4.8% | 2.74 5.4% | 2.65 12.8% | 2.75 11.3% |
| 0-2 | 2.56 3.4% | - | - | 2.57 0.0% | 2.73 5.4% | 2.63 0.0% | 2.70 3.8% |
| 3+ | 1.40 2.1% | - | - | 1.41 0.0% | 1.39 2.8% | 1.43 0.0% | 1.37 2.1% |
| 4+ | 2.04 1.9% | - | - | 2.05 0.0% | 2.03 5.1% | 2.15 0.0% | 2.00 4.8% |
| GG | 1.37 2.1% | - | - | 1.39 0.7% | 1.37 1.4% | 1.35 2.2% | 1.35 1.5% |
| NG | 2.78 0.4% | - | - | 2.77 0.7% | 2.80 3.7% | 2.90 5.5% | 2.75 1.9% |
| I2+ | 2.06 1.5% | - | - | 2.05 0.0% | 2.07 2.8% | 2.10 0.0% | 2.05 2.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Estonija - Kup
Forma i statistika timova
Nomme United Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Laagri | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 23.08.2026 | Paide | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 19.08.2026 | Hiiumaa | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 14.08.2026 | Tammeka | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 09.08.2026 | FC Levadia Tallinn | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 31.07.2026 | Trans Narva | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 23.07.2026 | Raplamaa | H | 12-0 (6-0) | P | O |
| 17.07.2026 | Flora Tallinn | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 11.07.2026 | Kuressaare | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 03.07.2026 | Kalju Nomme | H | 1-3 (1-3) | I | O |
Vaprus Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Kuressaare | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 23.08.2026 | Flora Tallinn | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 16.08.2026 | Kalju Nomme | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 12.08.2026 | Phoenix | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 02.08.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.07.2026 | Tabasalu Ulasabat | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 18.07.2026 | Trans Narva | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 11.07.2026 | Tammeka | H | 5-1 (3-1) | P | O |
| 04.07.2026 | Paide | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 26.06.2026 | Kuressaare | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Meistriliiga | Vaprus | 2-3 (1-1) | Nomme United | P | O |
| 14.03.2026 | Meistriliiga | Nomme United | 7-1 (2-1) | Vaprus | P | O |
| 19.10.2024 | Meistriliiga | Nomme United | 0-2 (0-1) | Vaprus | I | U |
| 13.07.2024 | Meistriliiga | Vaprus | 2-0 (1-0) | Nomme United | I | U |
| 31.05.2024 | Meistriliiga | Nomme United | 2-1 (1-0) | Vaprus | P | O |
| 26.04.2024 | Meistriliiga | Vaprus | 2-1 (1-1) | Nomme United | I | O |