Trans Narva 2 - 0 Kalju Nomme — rezultat
26.08.2026 15:00 • Estonija - Kup
Mečevi iz lige Estonija - Kup
Forma i statistika timova
Trans Narva Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | FC Levadia Tallinn | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 16.08.2026 | Paide | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.08.2026 | Kompanii Marjamaa | H | 8-0 (4-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Kalju Nomme | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 31.07.2026 | Nomme United | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 22.07.2026 | Flora II | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.07.2026 | Flora Tallinn U21 | H | 0-0 | I | U |
| 18.07.2026 | Vaprus | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 10.07.2026 | Laagri | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 04.07.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 1-3 (0-2) | I | O |
Kalju Nomme Gost
- Dao
- 4.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Laagri | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.08.2026 | Vaprus | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 11.08.2026 | Poseidon | A | 0-12 (0-8) | P | O |
| 08.08.2026 | Trans Narva | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 02.08.2026 | Tammeka | H | 5-1 (5-0) | P | O |
| 30.07.2026 | Shelbourne | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 23.07.2026 | Shelbourne | A | 5-2 (3-1) | I | O |
| 19.07.2026 | Kuressaare | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.07.2026 | Linfield | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 09.07.2026 | Linfield | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (52 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-2 (0-1) | Kalju Nomme | I | U |
| 01.05.2026 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-3 (0-2) | Kalju Nomme | I | O |
| 03.04.2026 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-1 (0-1) | Trans Narva | I | O |
| 17.09.2025 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-0 (0-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 17.08.2025 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-2 (0-0) | Trans Narva | P | O |
| 15.06.2025 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-0 (0-0) | Trans Narva | I | U |
| 19.04.2025 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-2 (0-1) | Kalju Nomme | I | O |
| 20.10.2024 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-2 (1-1) | Trans Narva | N | O |
| 13.07.2024 | Meistriliiga | Trans Narva | 2-2 (2-1) | Kalju Nomme | N | O |
| 02.06.2024 | Meistriliiga | Trans Narva | 4-1 (2-1) | Kalju Nomme | P | O |
| 09.03.2024 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 3-0 (2-0) | Trans Narva | I | O |
| 21.10.2023 | Meistriliiga | Trans Narva | 2-1 (1-1) | Kalju Nomme | P | O |
| 05.08.2023 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 4-0 (2-0) | Trans Narva | I | O |
| 20.05.2023 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-2 (0-1) | Kalju Nomme | I | U |
| 01.04.2023 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-0 (2-0) | Trans Narva | I | U |
| 23.10.2022 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-0 (0-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 23.07.2022 | Meistriliiga | Trans Narva | 2-1 (0-0) | Kalju Nomme | P | O |
| 16.07.2022 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-1 (0-1) | Trans Narva | N | U |
| 15.05.2022 | Cup | Trans Narva | 0-1 (0-0) | Kalju Nomme | I | U |
| 23.04.2022 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 3-0 (1-0) | Trans Narva | I | O |
| 20.11.2021 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-0 (0-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 20.10.2021 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-0 | Kalju Nomme | N | U |
| 21.08.2021 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-1 (0-0) | Trans Narva | N | U |
| 08.05.2021 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-2 (0-2) | Kalju Nomme | I | O |
| 03.04.2021 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-1 (0-1) | Trans Narva | P | U |
| 27.09.2020 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-1 (2-0) | Trans Narva | I | O |
| 09.08.2020 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 3-0 (0-0) | Trans Narva | I | O |
| 07.03.2020 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-1 (0-1) | Kalju Nomme | I | U |
| 14.09.2019 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-2 (1-1) | Trans Narva | N | O |
| 05.07.2019 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-1 (0-1) | Kalju Nomme | N | U |
| 15.06.2019 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 3-2 (1-2) | Trans Narva | I | O |
| 30.03.2019 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-0 (0-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 10.11.2018 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 4-1 (2-0) | Trans Narva | I | O |
| 22.07.2018 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-3 (0-2) | Kalju Nomme | I | O |
| 27.04.2018 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 5-2 (2-1) | Trans Narva | I | O |
| 10.03.2018 | Meistriliiga | Trans Narva | 2-2 (1-0) | Kalju Nomme | N | O |
| 04.11.2017 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 8-1 (3-1) | Trans Narva | I | O |
| 01.08.2017 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-3 (0-1) | Kalju Nomme | I | O |
| 23.05.2017 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-0 (1-0) | Trans Narva | I | U |
| 15.04.2017 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-0 (0-0) | Kalju Nomme | P | U |
| 24.09.2016 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-3 (0-1) | Kalju Nomme | I | O |
| 15.08.2016 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-0 (0-0) | Trans Narva | I | U |
| 14.05.2016 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-1 (0-1) | Kalju Nomme | N | U |
| 09.04.2016 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 6-0 (3-0) | Trans Narva | I | O |
| 24.10.2015 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-1 (1-1) | Trans Narva | N | U |
| 31.07.2015 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-2 (0-0) | Kalju Nomme | I | U |
| 08.05.2015 | Meistriliiga | Trans Narva | 2-0 (2-0) | Kalju Nomme | P | U |
| 02.05.2015 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 4-1 (1-0) | Trans Narva | I | O |
| 18.10.2014 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-0 (1-0) | Trans Narva | I | U |
| 02.08.2014 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-0 (0-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 19.05.2014 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-1 (0-0) | Trans Narva | I | O |
| 05.04.2014 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-4 (0-4) | Kalju Nomme | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | – | 89.5% | 91.8% | 90.2% | 89.4% | 90.2% |
| 1 | 4.39 21.3% | - | 3.90 30.0% | 4.00 20.0% | 3.59 30.1% | 3.50 22.8% | 3.60 30.8% |
| X | 3.28 11.8% | - | 3.45 4.5% | 3.65 6.4% | 3.60 4.3% | 3.60 5.9% | 3.60 5.3% |
| 2 | 1.76 15.0% | - | 1.75 16.7% | 1.77 12.0% | 1.81 17.4% | 1.80 14.3% | 1.81 18.3% |
| 0-2 | 2.08 2.0% | - | 2.05 0.0% | 2.12 2.4% | 2.14 1.4% | 2.20 0.0% | 2.12 5.0% |
| 3+ | 1.65 1.8% | - | 1.63 0.0% | 1.63 1.8% | 1.61 0.6% | 1.60 0.0% | 1.59 4.2% |
| 4+ | 2.49 5.0% | - | 2.70 0.0% | 2.52 1.9% | 2.63 1.5% | 2.55 0.0% | 2.60 5.5% |
| GG | 1.58 8.1% | - | 1.63 5.2% | 1.62 6.4% | 1.57 3.3% | 1.58 3.3% | 1.56 11.4% |
| NG | 2.19 11.7% | - | 2.05 6.8% | 2.17 8.5% | 2.21 4.7% | 2.20 4.3% | 2.18 15.3% |
| I2+ | 2.44 1.2% | - | 2.50 0.0% | 2.32 0.0% | 2.45 0.8% | 2.40 0.0% | 2.45 3.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice