Hrvatska - Prva NL — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 86 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Hrvatska - Prva NL.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mladost Zdralovi | 11 | 6 | 2 | 3 | 13 | 10 | 3 | 2.1 | 20 |
| 2 | Croatia Zmijavci | 11 | 6 | 1 | 4 | 17 | 12 | 5 | 2.6 | 19 |
| 3 | HNK Cibalia | 11 | 5 | 4 | 2 | 12 | 10 | 2 | 2 | 19 |
| 4 | Segesta Sisak | 11 | 5 | 3 | 3 | 17 | 13 | 4 | 2.7 | 18 |
| 5 | Orijent 1919 | 11 | 5 | 3 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.2 | 18 |
| 6 | Jadran LP | 11 | 4 | 5 | 2 | 18 | 14 | 4 | 2.9 | 17 |
| 7 | Bsk Bijelo Brdo | 11 | 5 | 2 | 4 | 14 | 12 | 2 | 2.4 | 17 |
| 8 | Kustosija | 11 | 4 | 4 | 3 | 11 | 10 | 1 | 1.9 | 16 |
| 9 | Dinamo Zagreb U21 | 11 | 5 | 0 | 6 | 17 | 16 | 1 | 3 | 15 |
| 10 | Opatija | 11 | 4 | 2 | 5 | 12 | 15 | -3 | 2.5 | 14 |
| 11 | Karlovac 1919 | 11 | 4 | 2 | 5 | 12 | 16 | -4 | 2.5 | 14 |
| 12 | Sesvete | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 12 | 0 | 2.2 | 12 |
| 13 | Dubrava Zagreb | 11 | 3 | 3 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.5 | 12 |
| 14 | Hrvace | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 15 | -4 | 2.4 | 11 |
| 15 | Vukovar | 11 | 3 | 2 | 6 | 16 | 22 | -6 | 3.5 | 11 |
| 16 | Dugopolje | 11 | 2 | 4 | 5 | 14 | 19 | -5 | 3 | 10 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Orijent 1919 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 13 |
| 2 | Mladost Zdralovi | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2 | 13 |
| 3 | Croatia Zmijavci | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 7 | 6 | 3.3 | 12 |
| 4 | Segesta Sisak | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 11 |
| 5 | HNK Cibalia | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 11 |
| 6 | Jadran LP | 6 | 2 | 4 | 0 | 10 | 8 | 2 | 3 | 10 |
| 7 | Opatija | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 10 |
| 8 | Karlovac 1919 | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3 | 9 |
| 9 | Sesvete | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 8 |
| 10 | Bsk Bijelo Brdo | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 8 |
| 11 | Hrvace | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 7 |
| 12 | Vukovar | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | 15 | -5 | 3.6 | 7 |
| 13 | Dugopolje | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 6 |
| 14 | Dubrava Zagreb | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 15 | Kustosija | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 16 | Dinamo Zagreb U21 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kustosija | 8 | 3 | 4 | 1 | 9 | 7 | 2 | 2 | 13 |
| 2 | Dinamo Zagreb U21 | 7 | 4 | 0 | 3 | 15 | 12 | 3 | 3.9 | 12 |
| 3 | Bsk Bijelo Brdo | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 9 |
| 4 | HNK Cibalia | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 8 |
| 5 | Dubrava Zagreb | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 8 |
| 6 | Jadran LP | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 7 |
| 7 | Mladost Zdralovi | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | Segesta Sisak | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3 | 7 |
| 9 | Croatia Zmijavci | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 7 |
| 10 | Orijent 1919 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 7 | -4 | 1.7 | 5 |
| 11 | Karlovac 1919 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 5 |
| 12 | Vukovar | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 4 |
| 13 | Opatija | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 14 | Sesvete | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 4 |
| 15 | Dugopolje | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 4 |
| 16 | Hrvace | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2 | 4 |
Rezultati
nedelja, 01. novembar 2026
subota, 31. oktobar 2026
petak, 30. oktobar 2026
ponedeljak, 26. oktobar 2026
subota, 24. oktobar 2026
petak, 23. oktobar 2026
nedelja, 18. oktobar 2026
subota, 17. oktobar 2026
petak, 16. oktobar 2026
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
petak, 09. oktobar 2026
nedelja, 27. septembar 2026
subota, 26. septembar 2026
petak, 25. septembar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
sreda, 02. septembar 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
petak, 28. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 65% mečeva, a preokret se desi u 18% (uzorak: 51 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 8% (7)
- 1 26% (22)
- 2 19% (16)
- 3 23% (20)
- 4 9% (8)
- 5+ 15% (13)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.34 | 2.52 | +0.18 |
| 3+ golova | 44% | 48% | +4 pp |
| Oba tima daju gol | 44% | 52% | +8 pp |
| Pobede domaćina | 51% | 43% | -8 pp |
Uzorak prošle sezone: 198 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vukovar | 10 | 3.60 | 1.50 | 2.10 | 50% | 60% | 20% | L L L W L |
| Dinamo Zagreb U21 | 11 | 3.00 | 1.55 | 1.45 | 55% | 45% | 18% | W L L W W |
| Dugopolje | 11 | 3.00 | 1.27 | 1.73 | 64% | 64% | 9% | L L D L L |
| Jadran LP | 11 | 2.91 | 1.64 | 1.27 | 36% | 64% | 18% | D L D D W |
| Segesta Sisak | 11 | 2.73 | 1.55 | 1.18 | 45% | 64% | 18% | D W W L D |
| Croatia Zmijavci | 11 | 2.64 | 1.55 | 1.09 | 45% | 45% | 36% | L L W W W |
| Dubrava Zagreb | 11 | 2.55 | 1.18 | 1.36 | 64% | 73% | 18% | D L W L L |
| Karlovac 1919 | 10 | 2.50 | 1.20 | 1.30 | 40% | 50% | 10% | L L W W D |
| Opatija | 11 | 2.45 | 1.09 | 1.36 | 55% | 55% | 27% | L W W D W |
| Bsk Bijelo Brdo | 11 | 2.36 | 1.27 | 1.09 | 36% | 45% | 45% | L W D L W |
| Hrvace | 11 | 2.36 | 1.00 | 1.36 | 64% | 36% | 36% | W D L L W |
| Orijent 1919 | 11 | 2.18 | 1.18 | 1.00 | 45% | 36% | 45% | W W D W L |
| Mladost Zdralovi | 10 | 2.10 | 1.20 | 0.90 | 50% | 40% | 50% | W W L W L |
| Sesvete | 10 | 2.10 | 0.90 | 1.20 | 40% | 50% | 20% | D D L D L |
| HNK Cibalia | 11 | 2.00 | 1.09 | 0.91 | 36% | 55% | 45% | W W L L W |
| Kustosija | 11 | 1.91 | 1.00 | 0.91 | 36% | 55% | 27% | W W W D L |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.