Croatia Zmijavci 2 - 0 Sesvete — rezultat
27.09.2026 14:00 • Hrvatska - Prva NL
Mečevi iz lige Hrvatska - Prva NL
Tabele Hrvatska - Prva NL
First NL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Croatia Zmijavci | 8 | 5 | 1 | 2 | 12 | 6 | 6 | 2.2 | 16 |
| 2 | Jadran LP | 8 | 4 | 3 | 1 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 15 |
| 3 | Mladost Zdralovi | 8 | 4 | 2 | 2 | 8 | 7 | 1 | 1.9 | 14 |
| 4 | HNK Cibalia | 8 | 3 | 4 | 1 | 8 | 6 | 2 | 1.8 | 13 |
| 5 | Bsk Bijelo Brdo | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 13 |
| 6 | Dinamo Zagreb U21 | 8 | 4 | 0 | 4 | 14 | 12 | 2 | 3.2 | 12 |
| 7 | Orijent 1919 | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.1 | 11 |
| 8 | Segesta Sisak | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 11 |
| 9 | Karlovac 1919 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 2.9 | 11 |
| 10 | Vukovar | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 3.2 | 11 |
| 11 | Sesvete | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 10 |
| 12 | Dugopolje | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 10 | -1 | 2.4 | 9 |
| 13 | Dubrava Zagreb | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 9 | -2 | 2 | 8 |
| 14 | Opatija | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 11 | -2 | 2.5 | 8 |
| 15 | Kustosija | 8 | 1 | 4 | 3 | 4 | 6 | -2 | 1.2 | 7 |
| 16 | Hrvace | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 13 | -6 | 2.5 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Orijent 1919 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 2 | Mladost Zdralovi | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 10 |
| 3 | Croatia Zmijavci | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 9 |
| 4 | Karlovac 1919 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 9 |
| 5 | Jadran LP | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 6 | HNK Cibalia | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 7 | Segesta Sisak | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 8 |
| 8 | Sesvete | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 7 |
| 9 | Bsk Bijelo Brdo | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 10 | Opatija | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 11 | Vukovar | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 7 |
| 12 | Dugopolje | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 13 | Hrvace | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 14 | Dinamo Zagreb U21 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 15 | Dubrava Zagreb | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 16 | Kustosija | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Zagreb U21 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 9 |
| 2 | Jadran LP | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 7 |
| 3 | Croatia Zmijavci | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 4 | Bsk Bijelo Brdo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 |
| 5 | HNK Cibalia | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 6 | Dubrava Zagreb | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 5 |
| 7 | Mladost Zdralovi | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Vukovar | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 9 | Kustosija | 5 | 0 | 4 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Dugopolje | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 11 | Segesta Sisak | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 12 | Sesvete | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 13 | Hrvace | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 3 |
| 14 | Karlovac 1919 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 15 | Opatija | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 1 |
| 16 | Orijent 1919 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2 | 1 |
Forma i statistika timova
Croatia Zmijavci Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Kustosija | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.09.2026 | Vukovar | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 06.09.2026 | Orijent 1919 | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.09.2026 | Bsk Bijelo Brdo | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.08.2026 | Dubrava Zagreb | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 23.08.2026 | Hrvace | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 30.05.2026 | Bsk Bijelo Brdo | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 24.05.2026 | Hrvace | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 15.05.2026 | Opatija | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 10.05.2026 | Jarun | H | 1-2 (0-2) | I | O |
Sesvete Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | HNK Cibalia | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 11.09.2026 | Dinamo Zagreb U21 | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Segesta Sisak | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 02.09.2026 | Mladost Zdralovi | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.08.2026 | Dugopolje | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 21.08.2026 | Karlovac 1919 | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 29.05.2026 | Rudes | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 22.05.2026 | Bsk Bijelo Brdo | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 16.05.2026 | Dugopolje | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 09.05.2026 | HNK Cibalia | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | First NL | Sesvete | 1-1 (0-0) | Croatia Zmijavci | N | U |
| 14.11.2025 | First NL | Sesvete | 1-1 (1-0) | Croatia Zmijavci | N | U |
| 07.09.2025 | First NL | Croatia Zmijavci | 0-1 (0-0) | Sesvete | I | U |
| 09.05.2025 | First NL | Sesvete | 0-1 (0-1) | Croatia Zmijavci | P | U |
| 10.11.2024 | First NL | Croatia Zmijavci | 0-4 (0-1) | Sesvete | I | O |
| 30.08.2024 | First NL | Sesvete | 3-2 (2-0) | Croatia Zmijavci | I | O |
| 01.06.2024 | First NL | Croatia Zmijavci | 3-1 (2-0) | Sesvete | P | O |
| 03.11.2023 | First NL | Sesvete | 1-0 (1-0) | Croatia Zmijavci | I | U |
| 20.08.2023 | First NL | Croatia Zmijavci | 0-0 (0-0) | Sesvete | N | U |
| 01.05.2022 | First NL | Sesvete | 2-2 (1-0) | Croatia Zmijavci | N | O |
| 31.10.2021 | First NL | Croatia Zmijavci | 1-0 (0-0) | Sesvete | P | U |
| 19.03.2021 | First NL | Sesvete | 2-1 (1-0) | Croatia Zmijavci | I | O |
| 20.09.2020 | First NL | Croatia Zmijavci | 3-1 (3-1) | Sesvete | P | O |
| 10.04.2020 | First NL | Croatia Zmijavci | 0-0 | Sesvete | N | U |
| 02.10.2019 | First NL | Sesvete | 4-1 (2-0) | Croatia Zmijavci | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 90.6% | 91.7% | 90.1% | 90.0% | 90.3% |
| 1 | 2.30 11.1% | 2.30 11.1% | 2.38 13.3% | 2.27 7.1% | 2.47 18.2% | 2.25 0.0% | 2.15 2.4% |
| X | 2.80 8.2% | 2.80 8.2% | 2.90 1.7% | 3.05 3.2% | 2.86 4.0% | 3.00 0.0% | 2.95 1.7% |
| 2 | 3.15 6.0% | 3.15 6.0% | 2.95 11.9% | 3.10 6.1% | 2.81 16.6% | 3.00 0.0% | 3.30 1.5% |
| 0-2 | 1.47 4.5% | 1.47 4.5% | 1.45 5.2% | 1.47 3.9% | 1.47 5.2% | 1.50 0.7% | 1.51 1.3% |
| 3+ | 2.44 7.5% | 2.44 7.5% | 2.40 6.7% | 2.40 4.3% | 2.45 7.9% | 2.45 2.1% | 2.30 2.2% |
| 4+ | 4.50 8.4% | 4.50 8.4% | 4.95 12.5% | 4.35 8.8% | - | 4.85 4.3% | 4.55 2.2% |
| GG | 2.01 2.6% | 2.01 2.6% | 2.05 3.5% | 2.10 2.4% | 2.08 3.5% | 2.05 2.5% | 2.02 1.0% |
| NG | 1.68 2.9% | 1.68 2.9% | 1.60 3.0% | 1.66 2.4% | 1.63 2.4% | 1.66 1.8% | 1.64 0.6% |
| I2+ | 3.22 7.3% | 3.22 7.3% | 3.60 7.5% | 3.40 3.0% | 3.62 7.1% | 3.70 1.4% | 3.45 3.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice