Karlovac 1919 3 - 2 Bsk Bijelo Brdo — rezultat
09.10.2026 16:00 • Hrvatska - Prva NL
Mečevi iz lige Hrvatska - Prva NL
Tabele Hrvatska - Prva NL
First NL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Croatia Zmijavci | 8 | 5 | 1 | 2 | 12 | 6 | 6 | 2.2 | 16 |
| 2 | Jadran LP | 8 | 4 | 3 | 1 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 15 |
| 3 | Mladost Zdralovi | 8 | 4 | 2 | 2 | 8 | 7 | 1 | 1.9 | 14 |
| 4 | HNK Cibalia | 8 | 3 | 4 | 1 | 8 | 6 | 2 | 1.8 | 13 |
| 5 | Bsk Bijelo Brdo | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 13 |
| 6 | Dinamo Zagreb U21 | 8 | 4 | 0 | 4 | 14 | 12 | 2 | 3.2 | 12 |
| 7 | Orijent 1919 | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.1 | 11 |
| 8 | Segesta Sisak | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 11 |
| 9 | Karlovac 1919 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 2.9 | 11 |
| 10 | Vukovar | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 3.2 | 11 |
| 11 | Sesvete | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 10 |
| 12 | Dugopolje | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 10 | -1 | 2.4 | 9 |
| 13 | Dubrava Zagreb | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 9 | -2 | 2 | 8 |
| 14 | Opatija | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 11 | -2 | 2.5 | 8 |
| 15 | Kustosija | 8 | 1 | 4 | 3 | 4 | 6 | -2 | 1.2 | 7 |
| 16 | Hrvace | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 13 | -6 | 2.5 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Orijent 1919 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 2 | Mladost Zdralovi | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 10 |
| 3 | Croatia Zmijavci | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 9 |
| 4 | Karlovac 1919 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 9 |
| 5 | Jadran LP | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 6 | HNK Cibalia | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 7 | Segesta Sisak | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 8 |
| 8 | Sesvete | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 7 |
| 9 | Bsk Bijelo Brdo | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 10 | Opatija | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 11 | Vukovar | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 7 |
| 12 | Dugopolje | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 13 | Hrvace | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 14 | Dinamo Zagreb U21 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 15 | Dubrava Zagreb | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 16 | Kustosija | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Zagreb U21 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 9 |
| 2 | Jadran LP | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 7 |
| 3 | Croatia Zmijavci | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 4 | Bsk Bijelo Brdo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 |
| 5 | HNK Cibalia | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 6 | Dubrava Zagreb | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 5 |
| 7 | Mladost Zdralovi | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Vukovar | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 9 | Kustosija | 5 | 0 | 4 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Dugopolje | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 11 | Segesta Sisak | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 12 | Sesvete | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 13 | Hrvace | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 3 |
| 14 | Karlovac 1919 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 15 | Opatija | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 1 |
| 16 | Orijent 1919 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2 | 1 |
Forma i statistika timova
Karlovac 1919 Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Segesta Sisak | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 20.09.2026 | Dubrava Zagreb | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 15.09.2026 | Bjelovar | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 12.09.2026 | Mladost Zdralovi | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 06.09.2026 | Hrvace | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 02.09.2026 | Dugopolje | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 29.08.2026 | Opatija | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 26.08.2026 | Tigar Sveta Nedelja | A | 1-4 (0-2) | P | O |
| 21.08.2026 | Sesvete | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 29.05.2026 | Opatija | A | 3-1 (1-1) | I | O |
Bsk Bijelo Brdo Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Dubrava Zagreb | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 19.09.2026 | Hrvace | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 16.09.2026 | Kustosija | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 11.09.2026 | Opatija | A | 2-3 (2-0) | P | O |
| 06.09.2026 | Jadran LP | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.09.2026 | Croatia Zmijavci | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.08.2026 | HNK Cibalia | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 23.08.2026 | Dinamo Zagreb U21 | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.05.2026 | Croatia Zmijavci | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 22.05.2026 | Sesvete | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2026 | First NL | Karlovac 1919 | 1-0 (1-0) | Bsk Bijelo Brdo | P | U |
| 13.02.2026 | First NL | Karlovac 1919 | 1-0 (0-0) | Bsk Bijelo Brdo | P | U |
| 21.09.2025 | First NL | Bsk Bijelo Brdo | 0-2 (0-1) | Karlovac 1919 | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 90.3% | 92.0% | 90.2% | 90.3% | 90.0% |
| 1 | 2.35 0.0% | 2.35 0.0% | 2.30 13.2% | 2.45 0.0% | 2.35 1.7% | 2.40 0.0% | 2.28 1.7% |
| X | 2.90 6.5% | 2.90 6.5% | 2.95 0.0% | 3.05 3.2% | 2.95 0.7% | 3.00 4.8% | 2.95 1.7% |
| 2 | 2.96 8.4% | 2.96 8.4% | 3.00 17.6% | 2.85 3.6% | 2.91 3.2% | 2.80 5.7% | 3.00 1.7% |
| 0-2 | 1.54 2.5% | 1.54 2.5% | 1.55 1.3% | 1.52 3.2% | 1.56 1.9% | 1.55 3.1% | 1.54 1.9% |
| 3+ | 2.27 4.1% | 2.27 4.1% | 2.20 2.2% | 2.30 4.5% | 2.24 2.8% | 2.30 4.5% | 2.22 3.3% |
| 4+ | 4.25 2.4% | 4.25 2.4% | 4.33 2.7% | 4.00 3.9% | - | 4.35 4.8% | 4.33 4.3% |
| GG | 1.91 2.1% | 1.91 2.1% | 1.93 1.0% | 2.00 2.6% | 1.95 1.6% | 1.95 2.6% | 1.94 1.6% |
| NG | 1.77 1.7% | 1.77 1.7% | 1.68 0.0% | 1.73 2.3% | 1.71 1.7% | 1.73 2.3% | 1.69 1.7% |
| I2+ | 3.12 4.0% | 3.12 4.0% | 3.30 1.5% | 3.30 3.1% | 3.35 2.4% | 3.45 4.5% | 3.30 1.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice