Bsk Bijelo Brdo 1 - 1 HNK Cibalia — rezultat
28.08.2026 15:30 • Hrvatska - Prva NL
Mečevi iz lige Hrvatska - Prva NL
Tabele Hrvatska - Prva NL
First NL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Croatia Zmijavci | 8 | 5 | 1 | 2 | 12 | 6 | 6 | 2.2 | 16 |
| 2 | Jadran LP | 8 | 4 | 3 | 1 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 15 |
| 3 | Mladost Zdralovi | 8 | 4 | 2 | 2 | 8 | 7 | 1 | 1.9 | 14 |
| 4 | HNK Cibalia | 8 | 3 | 4 | 1 | 8 | 6 | 2 | 1.8 | 13 |
| 5 | Bsk Bijelo Brdo | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 13 |
| 6 | Dinamo Zagreb U21 | 8 | 4 | 0 | 4 | 14 | 12 | 2 | 3.2 | 12 |
| 7 | Orijent 1919 | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.1 | 11 |
| 8 | Segesta Sisak | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 11 |
| 9 | Karlovac 1919 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 2.9 | 11 |
| 10 | Vukovar | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 3.2 | 11 |
| 11 | Sesvete | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 10 |
| 12 | Dugopolje | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 10 | -1 | 2.4 | 9 |
| 13 | Dubrava Zagreb | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 9 | -2 | 2 | 8 |
| 14 | Opatija | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 11 | -2 | 2.5 | 8 |
| 15 | Kustosija | 8 | 1 | 4 | 3 | 4 | 6 | -2 | 1.2 | 7 |
| 16 | Hrvace | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 13 | -6 | 2.5 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Orijent 1919 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 2 | Mladost Zdralovi | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 10 |
| 3 | Croatia Zmijavci | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 9 |
| 4 | Karlovac 1919 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 9 |
| 5 | Jadran LP | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 6 | HNK Cibalia | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 7 | Segesta Sisak | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 8 |
| 8 | Sesvete | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 7 |
| 9 | Bsk Bijelo Brdo | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 10 | Opatija | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 11 | Vukovar | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 7 |
| 12 | Dugopolje | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 13 | Hrvace | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 14 | Dinamo Zagreb U21 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 15 | Dubrava Zagreb | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 16 | Kustosija | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Zagreb U21 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 9 |
| 2 | Jadran LP | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 7 |
| 3 | Croatia Zmijavci | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 4 | Bsk Bijelo Brdo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 |
| 5 | HNK Cibalia | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 6 | Dubrava Zagreb | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 5 |
| 7 | Mladost Zdralovi | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Vukovar | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 9 | Kustosija | 5 | 0 | 4 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Dugopolje | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 11 | Segesta Sisak | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 12 | Sesvete | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 13 | Hrvace | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 3 |
| 14 | Karlovac 1919 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 15 | Opatija | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 1 |
| 16 | Orijent 1919 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2 | 1 |
Forma i statistika timova
Bsk Bijelo Brdo Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Dinamo Zagreb U21 | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.05.2026 | Croatia Zmijavci | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 22.05.2026 | Sesvete | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 16.05.2026 | Hrvace | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 09.05.2026 | Dugopolje | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 02.05.2026 | Opatija | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | HNK Cibalia | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Jarun | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 10.04.2026 | Karlovac 1919 | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.04.2026 | Dubrava Zagreb | A | 1-2 (1-0) | P | O |
HNK Cibalia Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Dubrava Zagreb | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 30.05.2026 | Jarun | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 23.05.2026 | Orijent 1919 | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 15.05.2026 | Rudes | A | 2-3 (1-3) | P | O |
| 09.05.2026 | Sesvete | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 04.05.2026 | Dugopolje | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 25.04.2026 | Bsk Bijelo Brdo | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 18.04.2026 | Karlovac 1919 | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 11.04.2026 | Dubrava Zagreb | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 04.04.2026 | Croatia Zmijavci | H | 4-0 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (20 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | First NL | HNK Cibalia | 2-0 (1-0) | Bsk Bijelo Brdo | I | U |
| 09.11.2025 | First NL | HNK Cibalia | 2-0 (1-0) | Bsk Bijelo Brdo | I | U |
| 31.08.2025 | First NL | Bsk Bijelo Brdo | 0-0 (0-0) | HNK Cibalia | N | U |
| 17.05.2025 | First NL | Bsk Bijelo Brdo | 2-3 (0-3) | HNK Cibalia | I | O |
| 02.11.2024 | First NL | HNK Cibalia | 1-0 (0-0) | Bsk Bijelo Brdo | I | U |
| 24.08.2024 | First NL | Bsk Bijelo Brdo | 0-4 (0-1) | HNK Cibalia | I | O |
| 27.04.2024 | First NL | Bsk Bijelo Brdo | 1-0 (0-0) | HNK Cibalia | P | U |
| 02.03.2024 | First NL | Bsk Bijelo Brdo | 2-2 (1-0) | HNK Cibalia | N | O |
| 07.10.2023 | First NL | HNK Cibalia | 0-1 (0-0) | Bsk Bijelo Brdo | P | U |
| 06.04.2023 | First NL | HNK Cibalia | 0-0 (0-0) | Bsk Bijelo Brdo | N | U |
| 25.02.2023 | First NL | HNK Cibalia | 4-0 (0-0) | Bsk Bijelo Brdo | I | O |
| 01.10.2022 | First NL | Bsk Bijelo Brdo | 0-0 (0-0) | HNK Cibalia | N | U |
| 08.05.2022 | First NL | Bsk Bijelo Brdo | 1-1 (1-0) | HNK Cibalia | N | U |
| 01.12.2021 | First NL | HNK Cibalia | 1-0 (0-0) | Bsk Bijelo Brdo | I | U |
| 22.09.2021 | Cup | Bsk Bijelo Brdo | 1-0 (1-0) | HNK Cibalia | P | U |
| 02.04.2021 | First NL | HNK Cibalia | 0-2 (0-2) | Bsk Bijelo Brdo | P | U |
| 27.09.2020 | First NL | Bsk Bijelo Brdo | 3-1 (1-0) | HNK Cibalia | P | O |
| 18.04.2020 | First NL | HNK Cibalia | 0-0 | Bsk Bijelo Brdo | N | U |
| 06.10.2019 | First NL | Bsk Bijelo Brdo | 1-1 (1-0) | HNK Cibalia | N | U |
| 25.09.2019 | Cup | Bsk Bijelo Brdo | 1-0 (1-0) | HNK Cibalia | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.2% | 91.7% | 90.2% | 90.1% | 89.7% |
| 1 | 2.38 3.3% | 2.38 3.3% | 2.50 0.0% | 2.45 5.8% | 2.34 6.0% | 2.45 0.0% | 2.32 7.2% |
| X | 2.93 0.3% | 2.93 0.3% | 2.90 0.0% | 3.00 6.3% | 2.90 0.7% | 2.90 14.7% | 2.90 0.7% |
| 2 | 2.94 7.7% | 2.94 7.7% | 2.75 0.0% | 2.87 13.9% | 2.97 7.2% | 2.80 14.3% | 2.95 7.3% |
| 0-2 | 1.49 0.0% | 1.49 0.0% | 1.48 0.0% | 1.45 9.4% | 1.50 0.7% | 1.51 7.4% | 1.48 0.0% |
| 3+ | 2.41 0.0% | 2.41 0.0% | 2.38 0.0% | 2.45 14.0% | 2.38 0.8% | 2.40 11.6% | 2.35 0.0% |
| 4+ | 4.55 1.1% | 4.55 1.1% | 4.80 0.0% | 4.40 17.3% | 4.78 1.4% | 4.65 16.3% | 4.75 1.0% |
| GG | 2.01 0.0% | 2.01 0.0% | 2.00 0.0% | 2.10 9.4% | 2.04 0.0% | 2.05 10.8% | 2.03 0.0% |
| NG | 1.68 0.6% | 1.68 0.6% | 1.63 0.0% | 1.66 6.7% | 1.65 0.0% | 1.66 8.8% | 1.63 0.0% |
| I2+ | 3.42 0.0% | 3.42 0.0% | 3.55 0.0% | 3.40 7.9% | 3.53 0.8% | 3.65 14.1% | 3.50 1.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice