Jadran LP 1 - 0 Kustosija — rezultat
Mečevi iz lige Hrvatska - Prva NL
Tabele Hrvatska - Prva NL
First NL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Croatia Zmijavci | 8 | 5 | 1 | 2 | 12 | 6 | 6 | 2.2 | 16 |
| 2 | Jadran LP | 8 | 4 | 3 | 1 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 15 |
| 3 | Mladost Zdralovi | 8 | 4 | 2 | 2 | 8 | 7 | 1 | 1.9 | 14 |
| 4 | HNK Cibalia | 8 | 3 | 4 | 1 | 8 | 6 | 2 | 1.8 | 13 |
| 5 | Bsk Bijelo Brdo | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 13 |
| 6 | Dinamo Zagreb U21 | 8 | 4 | 0 | 4 | 14 | 12 | 2 | 3.2 | 12 |
| 7 | Orijent 1919 | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.1 | 11 |
| 8 | Segesta Sisak | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 11 |
| 9 | Karlovac 1919 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 2.9 | 11 |
| 10 | Vukovar | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 3.2 | 11 |
| 11 | Sesvete | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 10 |
| 12 | Dugopolje | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 10 | -1 | 2.4 | 9 |
| 13 | Dubrava Zagreb | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 9 | -2 | 2 | 8 |
| 14 | Opatija | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 11 | -2 | 2.5 | 8 |
| 15 | Kustosija | 8 | 1 | 4 | 3 | 4 | 6 | -2 | 1.2 | 7 |
| 16 | Hrvace | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 13 | -6 | 2.5 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Orijent 1919 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 2 | Mladost Zdralovi | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 10 |
| 3 | Croatia Zmijavci | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 9 |
| 4 | Karlovac 1919 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 9 |
| 5 | Jadran LP | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 6 | HNK Cibalia | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 7 | Segesta Sisak | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 8 |
| 8 | Sesvete | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 7 |
| 9 | Bsk Bijelo Brdo | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 10 | Opatija | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 11 | Vukovar | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 7 |
| 12 | Dugopolje | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 13 | Hrvace | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 14 | Dinamo Zagreb U21 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 15 | Dubrava Zagreb | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 16 | Kustosija | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Zagreb U21 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 9 |
| 2 | Jadran LP | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 7 |
| 3 | Croatia Zmijavci | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 4 | Bsk Bijelo Brdo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 |
| 5 | HNK Cibalia | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 6 | Dubrava Zagreb | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 5 |
| 7 | Mladost Zdralovi | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Vukovar | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 9 | Kustosija | 5 | 0 | 4 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Dugopolje | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 11 | Segesta Sisak | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 12 | Sesvete | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 13 | Hrvace | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 3 |
| 14 | Karlovac 1919 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 15 | Opatija | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 1 |
| 16 | Orijent 1919 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2 | 1 |
Forma i statistika timova
Jadran LP Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Vukovar | A | 2-3 (2-2) | P | O |
| 12.09.2026 | Orijent 1919 | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 06.09.2026 | Bsk Bijelo Brdo | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 02.09.2026 | Dubrava Zagreb | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Hrvace | A | 1-4 (1-2) | P | O |
| 22.08.2026 | Opatija | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 31.10.2023 | HNK Hajduk Split | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 27.09.2023 | Belisce | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 31.08.2023 | Tomislav Drnje | A | 1-4 (1-2) | P | O |
| 28.08.2019 | Belisce | A | 0-0 | N | U |
Kustosija Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Croatia Zmijavci | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 16.09.2026 | Bsk Bijelo Brdo | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 12.09.2026 | HNK Cibalia | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.09.2026 | Dinamo Zagreb U21 | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.09.2026 | Segesta Sisak | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2026 | Mladost Zdralovi | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 25.08.2026 | HNK Zadar | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 22.08.2026 | Dugopolje | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.09.2024 | NK Slaven Belupo | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 28.08.2024 | Polet | H | 3-0 | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.3% | 90.3% | – | 92.0% | 90.0% | 90.2% | 90.0% |
| 1 | 1.76 0.6% | 1.76 0.6% | - | 1.82 2.7% | 1.85 11.5% | 1.80 1.1% | 1.83 0.5% |
| X | 3.02 11.2% | 3.02 11.2% | - | 3.40 2.9% | 3.23 4.5% | 3.30 0.0% | 3.25 1.5% |
| 2 | 4.80 20.0% | 4.80 20.0% | - | 4.10 9.3% | 3.83 18.2% | 4.00 2.6% | 3.90 2.6% |
| 0-2 | 1.69 2.9% | 1.69 2.9% | - | 1.72 1.7% | 1.70 0.0% | 1.74 1.1% | 1.68 2.9% |
| 3+ | 2.01 3.6% | 2.01 3.6% | - | 2.00 2.6% | 2.01 0.5% | 1.98 1.5% | 1.98 3.1% |
| 4+ | 3.42 2.4% | 3.42 2.4% | - | 3.30 1.5% | - | 3.55 2.9% | 3.65 4.3% |
| GG | 1.86 2.8% | 1.86 2.8% | - | 1.88 1.6% | 1.88 3.9% | 1.90 2.7% | 1.88 3.3% |
| NG | 1.81 2.7% | 1.81 2.7% | - | 1.82 1.6% | 1.77 5.3% | 1.77 2.7% | 1.74 2.8% |
| I2+ | 2.94 3.2% | 2.94 3.2% | - | 2.85 0.0% | 3.02 0.7% | 3.00 1.7% | 3.00 3.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice