Hrvatska - Prva NL — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 62 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Croatia Zmijavci | 8 | 5 | 1 | 2 | 12 | 6 | 6 | 2.2 | 16 |
| 2 | Jadran LP | 8 | 4 | 3 | 1 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 15 |
| 3 | Mladost Zdralovi | 8 | 4 | 2 | 2 | 8 | 7 | 1 | 1.9 | 14 |
| 4 | HNK Cibalia | 8 | 3 | 4 | 1 | 8 | 6 | 2 | 1.8 | 13 |
| 5 | Bsk Bijelo Brdo | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 13 |
| 6 | Dinamo Zagreb U21 | 8 | 4 | 0 | 4 | 14 | 12 | 2 | 3.2 | 12 |
| 7 | Orijent 1919 | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.1 | 11 |
| 8 | Segesta Sisak | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 11 |
| 9 | Karlovac 1919 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 2.9 | 11 |
| 10 | Vukovar | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 3.2 | 11 |
| 11 | Sesvete | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 10 |
| 12 | Dugopolje | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 10 | -1 | 2.4 | 9 |
| 13 | Dubrava Zagreb | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 9 | -2 | 2 | 8 |
| 14 | Opatija | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 11 | -2 | 2.5 | 8 |
| 15 | Kustosija | 8 | 1 | 4 | 3 | 4 | 6 | -2 | 1.2 | 7 |
| 16 | Hrvace | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 13 | -6 | 2.5 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Orijent 1919 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 2 | Mladost Zdralovi | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 10 |
| 3 | Croatia Zmijavci | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 9 |
| 4 | Karlovac 1919 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 9 |
| 5 | Jadran LP | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 6 | HNK Cibalia | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 7 | Segesta Sisak | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 8 |
| 8 | Sesvete | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 7 |
| 9 | Bsk Bijelo Brdo | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 10 | Opatija | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 11 | Vukovar | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 7 |
| 12 | Dugopolje | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 13 | Hrvace | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 14 | Dinamo Zagreb U21 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 15 | Dubrava Zagreb | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 16 | Kustosija | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Zagreb U21 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 9 |
| 2 | Jadran LP | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 7 |
| 3 | Croatia Zmijavci | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 4 | Bsk Bijelo Brdo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 |
| 5 | HNK Cibalia | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 6 | Dubrava Zagreb | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 5 |
| 7 | Mladost Zdralovi | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Vukovar | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 9 | Kustosija | 5 | 0 | 4 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Dugopolje | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 11 | Segesta Sisak | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 12 | Sesvete | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 13 | Hrvace | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 3 |
| 14 | Karlovac 1919 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 15 | Opatija | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 1 |
| 16 | Orijent 1919 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2 | 1 |
Rezultati
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
petak, 09. oktobar 2026
nedelja, 27. septembar 2026
subota, 26. septembar 2026
petak, 25. septembar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
sreda, 02. septembar 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
petak, 28. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 66% mečeva, a preokret se desi u 14% (uzorak: 35 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 8% (5)
- 1 29% (18)
- 2 18% (11)
- 3 24% (15)
- 4 10% (6)
- 5+ 11% (7)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.34 | 2.37 | +0.03 |
| 3+ golova | 44% | 45% | +1 pp |
| Oba tima daju gol | 44% | 53% | +9 pp |
| Pobede domaćina | 51% | 48% | -3 pp |
Uzorak prošle sezone: 198 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vukovar | 7 | 3.43 | 1.57 | 1.86 | 43% | 57% | 29% | W L L W D |
| Dinamo Zagreb U21 | 8 | 3.25 | 1.75 | 1.50 | 63% | 50% | 25% | W W L L W |
| Karlovac 1919 | 7 | 2.86 | 1.57 | 1.29 | 57% | 71% | 0% | W D L L W |
| Jadran LP | 8 | 2.63 | 1.63 | 1.00 | 38% | 63% | 25% | D W W W L |
| Segesta Sisak | 8 | 2.63 | 1.25 | 1.38 | 50% | 63% | 13% | L D W W L |
| Hrvace | 8 | 2.50 | 0.88 | 1.63 | 63% | 38% | 25% | L W W D L |
| Opatija | 8 | 2.50 | 1.13 | 1.38 | 50% | 63% | 25% | D W L L L |
| Bsk Bijelo Brdo | 8 | 2.38 | 1.25 | 1.13 | 38% | 50% | 38% | L W L W W |
| Dugopolje | 8 | 2.38 | 1.13 | 1.25 | 50% | 63% | 13% | L L W L D |
| Sesvete | 7 | 2.29 | 1.00 | 1.29 | 43% | 57% | 14% | D L L W W |
| Croatia Zmijavci | 8 | 2.25 | 1.50 | 0.75 | 38% | 38% | 50% | W W L L D |
| Orijent 1919 | 8 | 2.13 | 1.00 | 1.13 | 50% | 38% | 38% | W L W L D |
| Dubrava Zagreb | 8 | 2.00 | 0.88 | 1.13 | 50% | 63% | 25% | L L W D W |
| Mladost Zdralovi | 7 | 1.86 | 1.00 | 0.86 | 43% | 43% | 43% | W L L W D |
| HNK Cibalia | 8 | 1.75 | 1.00 | 0.75 | 38% | 63% | 38% | L W W D D |
| Kustosija | 8 | 1.25 | 0.50 | 0.75 | 13% | 38% | 38% | D L W D L |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.