Irska - FAI kup — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 41 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Irska - FAI kup.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
subota, 10. oktobar 2026
petak, 09. oktobar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
petak, 04. septembar 2026
nedelja, 16. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
petak, 14. avgust 2026
nedelja, 19. jul 2026
subota, 18. jul 2026
petak, 17. jul 2026
subota, 23. maj 2026
nedelja, 17. maj 2026
subota, 16. maj 2026
petak, 15. maj 2026
četvrtak, 14. maj 2026
nedelja, 10. maj 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 81% mečeva, a preokret se desi u 12% (uzorak: 26 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 2% (1)
- 1 7% (3)
- 2 20% (8)
- 3 32% (13)
- 4 24% (10)
- 5+ 15% (6)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.79 | 3.44 | -0.35 |
| 3+ golova | 71% | 71% | 0 pp |
| Oba tima daju gol | 45% | 46% | +1 pp |
| Pobede domaćina | 57% | 46% | -11 pp |
Uzorak prošle sezone: 42 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bangor Celtic | 2 | 7.00 | 4.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Wayside Celtic | 1 | 7.00 | 3.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Dundalk | 3 | 6.00 | 4.33 | 1.67 | 100% | 67% | 33% | L W W |
| Longford Town | 2 | 6.00 | 4.00 | 2.00 | 100% | 0% | 50% | L W |
| St Mochta's | 2 | 5.50 | 2.50 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Baldoyle United | 2 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 50% | 0% | 50% | L W |
| College Corinthians | 3 | 5.00 | 2.33 | 2.67 | 100% | 67% | 0% | L W W |
| River Valley Rangers | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Castlebar Celtic | 3 | 4.00 | 1.33 | 2.67 | 67% | 0% | 67% | L W W |
| Crumlin United | 2 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 0% | 50% | L W |
| Kerry | 2 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 50% | 0% | L D |
| Lucan United | 2 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 50% | 0% | L D |
| Salthill Devon | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Shelbourne | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| UCC | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Sligo Rovers | 3 | 3.67 | 2.67 | 1.00 | 100% | 0% | 67% | L W W |
| Derry City | 4 | 3.50 | 2.75 | 0.75 | 75% | 50% | 50% | W W W W |
| Drogheda United | 3 | 3.33 | 2.67 | 0.67 | 100% | 33% | 67% | L W W |
| Athlone Town | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Cobh Ramblers | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Fairview Rangers | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Janesboro | 2 | 3.00 | 0.50 | 2.50 | 50% | 50% | 0% | L D |
| Killester Donnycarney | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| North End United | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Shamrock Rovers | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | D D |
| Tolka Rovers | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 100% | 0% | 50% | L W |
| Treaty United | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| UCD | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Wexford | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Galway United | 4 | 2.75 | 1.75 | 1.00 | 50% | 50% | 25% | L W D W |
| Waterford | 4 | 2.75 | 2.25 | 0.50 | 75% | 50% | 50% | W W W W |
| Midleton | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| St Patrick's Athl. | 3 | 2.33 | 1.33 | 1.00 | 67% | 67% | 33% | D D W |
| Bohemians | 3 | 2.00 | 1.33 | 0.67 | 33% | 0% | 67% | L D W |
| Cork City | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Leicester Celtic | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Liffeys Wanderers | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Mayfield Utd | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Ringmahon Rangers | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| St. Michaels | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Bray Wanderers | 2 | 1.50 | 1.00 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D W |
| Douglas Hall | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Fanad United | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Finn Harps | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.