Waterford 2 - 1 Athlone Town — rezultat
14.08.2026 18:45 • Irska - FAI kup
Forma i statistika timova
Waterford Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Bohemians | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 02.08.2026 | Shelbourne | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.07.2026 | Galway United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.07.2026 | Cobh Ramblers | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 10.07.2026 | St Patrick's Athl. | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 03.07.2026 | Derry City | A | 2-4 (0-1) | P | O |
| 26.06.2026 | Dundalk | A | 2-3 (2-1) | P | O |
| 19.06.2026 | Shamrock Rovers | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 12.06.2026 | Sligo Rovers | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 29.05.2026 | Drogheda United | A | 3-3 (1-2) | N | O |
Athlone Town Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | Longford Town | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 03.08.2026 | Cork City | A | 3-2 (3-1) | I | O |
| 31.07.2026 | UCD | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.07.2026 | Treaty United | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 17.07.2026 | Midleton | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 10.07.2026 | Cobh Ramblers | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.07.2026 | Bray Wanderers | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 26.06.2026 | Finn Harps | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 19.06.2026 | Wexford | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 12.06.2026 | Kerry | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2024 | FAI Cup | Waterford | 1-1 (1-0) | Athlone Town | N | U |
| 28.10.2023 | First Division | Waterford | 3-1 (0-0) | Athlone Town | P | O |
| 24.10.2023 | First Division | Athlone Town | 1-1 (0-0) | Waterford | N | U |
| 01.09.2023 | First Division | Waterford | 1-2 (1-2) | Athlone Town | I | O |
| 28.07.2023 | First Division | Athlone Town | 1-1 (1-0) | Waterford | N | U |
| 21.04.2023 | First Division | Waterford | 4-3 (4-0) | Athlone Town | P | O |
| 10.03.2023 | First Division | Athlone Town | 0-1 (0-1) | Waterford | P | U |
| 21.10.2022 | First Division | Waterford | 4-2 (3-0) | Athlone Town | P | O |
| 27.06.2022 | First Division | Athlone Town | 2-5 (1-3) | Waterford | P | O |
| 02.05.2022 | First Division | Waterford | 1-0 (0-0) | Athlone Town | P | U |
| 18.02.2022 | First Division | Athlone Town | 2-5 (0-3) | Waterford | P | O |
| 23.07.2021 | FAI Cup | Athlone Town | 3-3 (0-1) | Waterford | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.7% | 91.1% | 91.9% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.40 6.0% | 1.39 1.4% | 1.31 9.7% | 1.37 9.3% | 1.36 7.5% | 1.35 3.6% | 1.36 6.8% |
| X | 4.05 12.7% | 4.10 6.8% | 5.10 12.1% | 4.90 14.0% | 4.96 10.7% | 4.75 5.6% | 4.75 9.2% |
| 2 | 7.24 19.7% | 7.39 28.3% | 7.60 38.2% | 6.10 22.0% | 6.60 24.5% | 6.30 9.6% | 6.15 19.4% |
| 0-2 | 2.56 0.0% | 2.56 0.0% | 2.75 0.0% | 2.62 6.1% | 2.92 7.0% | 2.75 7.8% | 2.88 6.7% |
| 3+ | 1.40 0.0% | 1.40 0.0% | 1.40 0.0% | 1.40 3.4% | 1.35 3.6% | 1.40 3.4% | 1.35 2.9% |
| 4+ | 2.02 3.3% | 2.02 3.3% | 2.05 0.0% | 2.02 4.7% | 1.94 5.4% | 2.05 4.7% | 1.95 4.4% |
| GG | 1.56 2.0% | 1.57 2.6% | 1.68 9.8% | 1.64 4.5% | 1.56 2.6% | 1.61 0.0% | 1.55 2.0% |
| NG | 2.25 3.0% | 2.23 3.9% | 2.05 10.9% | 2.12 5.8% | 2.26 3.8% | 2.15 0.0% | 2.25 4.3% |
| I2+ | 2.11 0.0% | 2.11 0.0% | 2.10 0.0% | 2.00 3.4% | 2.01 3.4% | 2.05 4.7% | 2.02 2.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice